Goldman Sachs kaltinamas sukčiavimu!

ArturasMilevskis | 2010-04-19 11:55 | perskaitė: 963
Raktiniai žodžiai: Goldman Sachs
Goldman Sachs kaltinamas sukčiavimu! Praėjusį 5 – dienį JAV Vertybinių popierių ir biržų komisija (SEC) pateikė kaltinimus vienam pelningiausių JAV bankų – Goldman Sachs (GS) – d

Praėjusį 5 – dienį JAV Vertybinių popierių ir biržų komisija (SEC) pateikė kaltinimus vienam pelningiausių JAV bankų – Goldman Sachs (GS) – dėl galimo sukčiavimo. Smulkiau apie tai siūlome pasiskaityti Bloomberg straipsnyje:  Goldman Sachs SEC Case May Hinge on Meaning of World “Selected”.

Po šio pranešimo GS akcijos kaina smuko 12.79%. Kaip galima pastebėti iš žemiau pateikto grafiko, tai buvo pats didžiausias vienos dienos kainos kritimas per pastarųjų 6 mėnesių laikotarpį, kuris ïštrynė maždaug 1.5 mėnesio trukusį kainos kilimą (pažymėta dideliu raudonu kvadratu). Dienos apyvarta buvo pati didžiausia per pastaruosius 2 metus. Dažniausiai tokie drastiški kainos pokyčiai sąlygoja tendencijos apsigręžimą. GS atveju tai galėtų reikšti, jog yra pereinama iš kilimo tendencijos į tam tikrą konsolidaciją, o gal net ir kritimo tendenciją.Taip pat reikėtų paminėti, jog ši naujiena neigiamai paveikė ne tik GS, tačiau ir visą finansų sektorių, bendrai JAV akcijų rinką, auksą, naftą ir t.t. Realiai smuko visi rizikingi instrumentai. Tuo tarpu JAV doleris bei JAV obligacijos brango, taip pat VIX “baimės” indeksas per dieną sugebėjo pakilti net 15.54%.
 

KomentaraiPrivatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital