Nekilnojamas turtas - lyderiaujantis sektorius

ArturasMilevskis | 2010-03-18 11:43 | perskaitė: 3238
Raktiniai žodžiai: Nekilnojamo turto sektorius, IYR
Nekilnojamas turtas - lyderiaujantis sektorius Pastarasias 2 savaites JAV rinkoje nekilnojamo turto (IYR) ir draudimo paslaugų (KIE) sektoriai buvo tie, kurie pasižymėjo didžiausiais prieaugiais, taip

Pastarasias 2 savaites JAV rinkoje nekilnojamo turto (IYR) ir draudimo paslaugų (KIE) sektoriai buvo tie, kurie pasižymėjo didžiausiais prieaugiais, taip pat šiuo metu jie yra lyderiaujantys lyginant su visais kitais (duoemenys pateikiami žemiau esančioje “sektorių suvestinės” lentelėje).Tai, kad tarp lyderiaujančių sektorių dar yra bankai, vartojimo prekės, finansai ir t.t. yra gana teigiamas ženklas. Būtent šie sektoriai pastaruoju metu ir tempia visą rinką į viršų. Būtent šie sektoriai būna stipriausi ekonomikai esant atsigavimo/augimo stadijoje.

Žemiau yra pateikiamas pastarųjų 6 mėnesių dieninis nekilnojamo turto (IYR – iShares Dow Jones US Real Estate Index Fund) sektoriaus grafikas. Kaip matome, šis sektorius yra aiškioje kilimo tendencijoje. Prieš 7 dienas jam pavyko viršyti dar 2009 metų pabaigoje užfiksuotą kainos maksimumą (raudona horizontali linija), o tai yra teigiamas ženklas. Taip pat po šio prasiveržimo buvo pastebimas apyvartos padidėjimas, kas vėlgi dažniausiai yra teigiamas signalas, nes investuotojai yra linkę mokėti didesnes kainas. Taigi, bendrai šį nekilnojamo turto sektoriaus prasiveržimą virš esminio pasipriešinimo lygio galima būtų vertinti teigiamai.Tačiau šiuo metu indeksas yra labiausiai perpirktas per visą 6 mėnesių istoriją (blogas ženklas), kas trumpu laikotarpiu gali reikšti kainų korekciją. Jei korekcija vyksta,  kaina turėtų išsilaikyti virš raudonos horizontalios linijos, t.y. naujo palaikymo lygio. Jei kaina krenta žemiau minėto lygio, visi kas įsigijo didesne kaina turės nuostolingą poziciją ir skubės jos atsikratyti, o tai dažniausiai iššaukia dar didesnę kainos korekciją.


KomentaraiPrivatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital