UKB1L - kas ką "skerdžia"(papildyta)

artas71 | 2008-02-08 12:56 | perskaitė: 803
UKB1L - kas ką "skerdžia"(papildyta) Pagal sandorių metodiką, pateiktą apačioje Inicijavo Pirkejas YHI Be tiesioginio ir be aukcionų: _______________________Kiekis Laikas________________

Pagal sandorių metodiką, pateiktą apačioje

Inicijavo Pirkejas YHI

Be tiesioginio ir be aukcionų:

_______________________Kiekis

Laikas________________ Total

2008.02.08 10:43 17038

2008.02.08 11:26 25000

2008.02.08 11:26 11863

2008.02.08 11:29 11668

2008.02.08 11:37 2501

2008.02.08 12:10 1500

2008.02.08 12:39 12280

2008.02.08 12:56 12260

2008.02.08 13:07 1000

2008.02.08 13:10 28717

2008.02.08 13:26 7450

2008.02.08 13:31 35000

2008.02.08 13:40 5000

2008.02.08 13:42 849

2008.02.08 13:45 82900

2008.02.08 13:49 940

Grand Total______ 255966







2007-11-30



Pastebėjau, kad forume bei net spaudoje karts nuo

karto pažymi, kad totalaus išpardavimo iniciatoriai

yra smulkūs ir labai smulkūs spekuliantai.

Nutariau patikrinti šį teiginį.

Tikrinimo objektas -UKB1L (sutiksit, tai kaip lakmuso

popieriukas, koncentruotas smulkių spekų nuotaikų

atspindys).

Sandorių skaičiavimo metodika taikyta ši:

http://www.spekuliantai.lt/journal.php?m=page&p=1118

Pagrindinės sąvokos:

Smulkmė- atskiras inicijuotas sandoris - iki 1000 vnt.

Kiti- atskiras sandoris -nuo 1001 iki 2499 vnt.

Apystambiai- sandoris nuo 2500 iki 10000 vnt.

Rykliai - nuo 10001



Tiriamas laikotarpis 11.17-11.27

________________Pardavėjai__________Pirkejai

Viso vidurkis.......15495,73............8576,41

Viso sandorių.........503,00.............717,00



________________Pardavėjai__________Pirkejai

Smulkme sandoriai........168,00...........397,00

Smulkme suma..........359967,00........750040,00

Smulkme vidurkis.......2142,66.......... 1889,27

Smulkme sandoriuose proc.4,62%............12,20%

Kiti sandoriai.............93,00............156,00

Kiti suma...............629076,15........1022459,99

Kiti Vidurkis..........6764,26...........6554,23

Kiti procentas...........8,07%............16,63%

Apystambiai sandoriai...242,00............164,00

Apystambiai suma.......6805307,00........4376789,00

Apystambiai Vidurkis..28121,10..........26687,74

Apystambiai procentas...87,31%............71,18%





Rykliai ir Taksistai Sandoriai .....39,00...............22,00

Rykliai ir Taksistai suma....2516361,00..........1481102,00

Rykliai ir Taksistai Vidurkis..64522......... .67322,81





Mano išvada - tikrai ne smulkmė nustekeno kainą...

Komentarai



2007 11 30 12:56     #11828
yra dar vienas atvejis, deja negalimas parodyti - REPO
2007 11 30 12:58     #11829
siaip REPO kaip tik pagal apimti prie Apystambiu ir ryklius per smulius paemei - per daug tokiu zinau iseitu
2007 11 30 13:28     #11830
bet esmės tai nekeičia. dar labiau pablogintų apystambių statistiką
2007 11 30 14:06     #11831
is principo rezultatai teisingi. Smulkus iki 1000 akciju, tikrai kainos nei pakelti nei numustu tokio likvidumo kaip UKB negali. O del tokios reklamos kaip devalvacija, traukesi nemazai visokiu skandinavu, kurie manau prasideda nuo apystambiu. O nuo apystambiu pradedant jau tikriausiai sunku pasakyti, kokio didzio jis ryklys, nes pavedimu dienos begi fondas gali duoti tikrai nemazai. Bet sis tyrimas tik patvirtina, kad smulkus tik plaukia pgal stambiu kelemas bangas.
2007 11 30 15:36     #11834
Tikrai geras darbas Klausimas valdybai: ar imanoma sukurti tokio skaiciavimo programa, kuri automatiskai parodytu, kokio stambumo pavedimai buvo tarp pirkeju/pardaveju?
2007 11 30 16:29     #11836
nevadink manes rykliu
2007 11 30 16:40     #11837
atsiprašau, vadinsiu Taksistu
2007 11 30 16:47     #11838
"rykliai ir taksistai" artas71 :yes na o statistika pakankamai daug pasakanti, tik greiciausiai repai kiek iskreipia situacija, kai buvo daug sandoriu rinkos kaina vykdoma - sandoriai lyg ir stambus, bet smulkiu saskaita
2007 11 30 22:21     #11841
to artas71 geras antausis visiems rasantiems "spekuliantu krachas" arba kaip ten "smulkus pardavejai panikuoja ir ishsiveda nepatyrusius"
2007 11 30 22:21     #11842
P.S. Aciu uz darbas, geras tikrai
2007 12 01 10:39     #11849
Pataisykit mane jei klystu, bet kiek mačiau keli smulkūs sandoriai pas tą patį FMĮ yra apjungiami į vieną didesnį. Ar tai neiškreipia čia pateiktos statistikos? Nors aišku vietomis pardavinėjamos -niolika UKB1L akcijų atrodo įdomiai ;>
2007 12 03 10:32     #11872
vis delto nesutikciau iki galo, kad smulkme cia neprisidejo - REPO dazniausiai kerta butent jiems, nors pavedima duoda stambus narys. ir pavedimai BUTENT RINKOS kaina labiausiai smukdo akcijos kaina
2008 02 08 17:23     #12393
Geras tyrimas :yes Senai galvojau kad smulkus didesnes itakos kainai nedaro bet dabar tai objektyvus irodymas. Aiksu tai tik vienas testas. Idomu butu atlikti tokius tyrimus ilgesni laikotarpi ir ivairioms akcijoms. Apibendrinus galima butu daryti galutinis isvadas.
2008 02 08 22:23     #12399
Visais laikais kainas keldavo ir jas leisdavo stambieji. Ir toks pasakymas kaip Galinio kad neprofai meto akcijas yra totali nesamone. Yra dvi jegos kariaujancios rinkoje tai stambieji ir smulkuciai. Deja visa laika laimi stambieji, o jei kada laimi smulkutis, po kiek laiko jis pereina i stambiuju gretas. As seniai deleguoju tokia ideja, kad kai per telika rekomenduoja pirkti, reikia greitai parduoti ir atvirksciai. Jei netikite pasekite tarkim Soroso pranesimus spaudai,- jis niekada nepasako kas bus, arba sako atvirksciai, o tik veliau deklaruoja savo sandorius.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital