UŽSIENIO investuotojams tikrai skauda galvas dėl emigracijos..

Anlegerin | 2007-02-08 14:14 | perskaitė: 713
UŽSIENIO investuotojams tikrai skauda galvas dėl emigracijos.. Užsienio investuotojai rimtai sunerimę dėl samdinių dalios... http://www.pasilik.lt/main.php/id/76/lang/1 Prielaidos, leidžiančios tai teigti. 1.

Užsienio investuotojai rimtai sunerimę dėl samdinių dalios...http://www.pasilik.lt/main.php/id/76/lang/1Prielaidos, leidžiančios tai teigti.1. akcijos sumanytojai - Projekto iniciatoriai, kanadietis Chris Nichol ir danas Kristian Kaas Mortensen.2. Akcijos rėmėjai - absoliuti dauguma užsienio bendrovių: „Verslo žinios“ bei „Sampo bankas“, TEO, Reval Lietuva etc.3. Sausio mėnesio ambasadoriai - užsienio kapitalo vadybininkaia. užsienio (nes užsienis remia, tai nejaugi pripažins svetimus, ty lietuviško k. personalijas?)b. vadybininkus, o ne verslininkus: vadybininkai (direktoriai) yra tie patys samdiniai, o ne verslininkai, ponai patys sau.PROGNOZĖ:Vasario mėnesio ambasadoriais bus paskelbti TIKRAI ne lietuviškų įmonių "vadai". Jei net vienas bus "lietuviško kapitalo vadybininkų", tai tikrai ne iš didžiųjų LT koncernų (ACHEMA, MG BALTIC, HERMIS CAPITAL, INVALDA etc.) dukterinių bendrovių vadovų.

Komentarai2007 02 09 11:56     #8970
Anelgerin, gal bandei dirbti pas dorą, nešykštų, Tėvynę mylintį lietuvį verslininką? Geriau jau laukinis kapitalizmas, su vietiniais išsimokslinusiais vadybinibnakis ( samdytais ) negu nepriklausomas letuvys verslynykas su savo požiūriu į vergus. AtA