HARVARDAS neturi HR vadybininko, ką jau kalbėti apie Finastą.

Anlegerin | 2007-02-07 20:25 | perskaitė: 874
HARVARDAS neturi HR vadybininko, ką jau kalbėti apie Finastą. Mohamed El-Erian nuo 2007 m. valdo 29 mlrd. $ investicinį portfelį (Harvard Management Company) Turtingiausia JAV aukštoji mokykla fondų valdytoją samd

Mohamed El-Erian nuo 2007 m. valdo 29 mlrd. $ investicinį portfelį (Harvard Management Company) Turtingiausia JAV aukštoji mokykla fondų valdytoją samdo nuo 2005 m. pabaigos: Mohamedas anksčiau dirbo turto valdymo bendrovėje Pacific Investment Management Co. (Pimco), Allianz dukterinėje firmoje.Mohamedas pakeitė Jack Meyer, Harvardą palikusi po 15 m. (!) darbo - po ginčo dėl atlyginimo (7 mln.$./m.) dydžio; Džekas M. pasitraukė ir įsteigė nuosavą Hedge fondą.

..................................................

Moxliukas: "su kolega palikome Finastą..."http://moxliukas.esu.as/index.pl?id=606

.....................................................

Keista, bet ir HARVARDAS neturi gero vadybininko. Aukštosios mokyklos vadybininko, kuris pasirūpintų žemesnio rango vadybininkų komanda.Anksčiau teko stebėtis, kad per 50 darbuotojų samdančios prestižinės Lietuvos bendrovės neturi „kadrų“ (HR) specialisto. Dabar jau pastebima tendencija žmonėms išlaikyti skirti didesnes lėšas, nes tai ypatingi ištekliai, kurie reikalauja DĖMESIO. Ir nebūtinai finansinio.Ką gi, HR sritis Lietuvoje palyginti nauja. Gaila, bet ir pirmuosius investicinius bankus Lietuvoje (Finasta etc.) palieka specialistai. Nes jiems skiriamas dalykinis dėmesys, materialinis atlygis, ir šitą pusę neatsveria kita svartsyklių pusė. Nes žmogus nėra tik biologinė būtybė. Nėra ir vien tik socialinė, kad jam pakaktų duonos ir žaidimų.Amžini dalykai ignoruojami, todėl dar ilgokai vyks migracijos procesai ne tik Europoje, bet ir visuose jos sektoriuose. Pradedama konkuruoti ne dėl biologinės egzistencijos pagrindų, bet ir dėl kt.

Komentarai2007 02 07 13:28     #8931
Kaip dirbantis srity, galiu teigti, kad LT imoniu vadovai po tuputi tai pradeda suprasti, bet speju dar daug vandens nutekes kol visi suvoks kiek daug lemia personalas. PS: kai sake vienas zmogus is RU "Viska lemia kadrai"
2007 02 07 18:35     #8935
To žmogėno, gimusio 1878 Gorio mieste, ideologija buvo pagrįsta baime ir absoliučiu paklusnumu. Su tokia ideologija šiuolaikinė įmonė greit atiduotų galus ( tai įrodys daugelio LT provincijos UABelių apgailėtinos egzistencijos ir visiško kracho neišvengiamumas). Džiaugiuosi, nes yra darbdavių, kurie supranta, kad vienas iš svarbesnių individo komfortiško darbo sudedamųjų dalių - yra darbinė draugiška aplinka, iš kurios reigia zeigeruoti/segreguoti destrukcijos požymių įnešančius veiksmus bei žmogystas.
2007 02 08 07:28     #8949
patiems darbuotojams reikia iskelti savo reikalavimus darbdavimas, ko cia tylet?
2007 02 08 09:26     #8952
Ramiau, mielieji, neužsimirškit, čia jums ne smolnis.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital