Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

38 savaitė. Kur pasuks rinka ?

spekuliantai.lt | 2007-09-24 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 2097
38 savaitė. Kur pasuks rinka ? 38 Savaitė (Rugsėjo 17d. - 23d.) Šioje apžvalgoje bus stengiamasi apžvelgti, tiek Europos, tiek Azijos, tiek JAV indeksų pokyčius, bei priežastis.
38 Savaitė (Rugsėjo 17d. - 23d.)

Šioje apžvalgoje bus stengiamasi apžvelgti, tiek Europos, tiek Azijos, tiek JAV indeksų pokyčius, bei priežastis.

Savaitės pradžia prasidėjo laukimo nuotaikomis. Visi Europos pagrindiniai indeksai užsidarė neigiamu pokyčiu. Savaitės vidury viskas pasikeitė, po to kai antradienį FED paskelbė jog sumažina palūkanų norma iki 4,75%, t.y net 0.5%, kai tuo tarpu dauguma investuotojų, bei analitikų tikėjosi ne tokių gerų naujienų. Po tokių naujienų tikėtasi, kad ir toliau kilsim, bet savaitės pabaigoje, dauguma indeksų užsidarė su neigiamu pokyčiu arba labai mažu teigiamu pokyčiu.

JAV savaitės pradžia buvo panaši kaip ir Europoj. Tiek DOW, tiek Nasdaq bei S&P 500. pirmadienį baigė raudoni. Sekančią dieną, prekybos pradžia buvo vangi, ir buvo pastebimas minimalus teigiamas pokytis, tačiau prekybos antra pusė buvo išskirtinė, po FED paskelbimo apie palūkanų normas, DOW šoktelėjo į viršų ~100 punktų, kas sudarė +1.3% . Nasdaq šoktelėjo ~+1,5%, o S&P +1.5%, Antradienis baigėsi visų pagrindinių JAV indeksų užsidarymu >+2%. Savaitės pabaiga JAV taip pat buvo optimistinė, pagrindiniai indeksai užsidarė žali.

Azijoje savaitės pradžia nieko nesiskyrė, nuo Europos ar JAV, ten taip pat dauguma indeksų užsidarė su neigiamu pokyčiu. Po naujienų iš JAV, Azija neatsiliko nuo kito pasaulio ir taip pat visa žaliavo. Tačiau savaitės pabaiga, buvo niūresnė, tiek Nikkei225 tiek SSE indeksai baigė savaitę neigiamu pokyčiu. Tačiau galime išskirti HSI indeksą, kuris ir toliau šuoliuoja.

FTSE 100 savaitės pokytis buvo +2,6 %. Didžiausiu kritimu pasižymėjo Northen Rock bankas, kuris per savaitę smuko net 55,6%. Tokį didelį kritimą lėmė reitingų agentūros MOODYS, S&P reitingų sumažinimas. S&P sumažino ilgalaikių kreditų reitingą nuo „A“ iki „A-1“, bei patvirtino trumpalaikiu kreditų reitingą „A-1“. Šių reitingų mažinimą iššaukė, kuomet Northen Bank klientai pradėjo atsiiminėti savo indėlius. Tačiau penktadienį akcijos sugebėjo truputį atsitiesti ir pakilo 4,91%, tokį kilimą, galėjo lemti Bank of England pranešimas, jog gali būti suteikta 2,9 mlrd „injekcija“ padidinti banko likvidumą.

Šią savaitę buvo paskelbti šie investuotojams aktualiausi rodikliai:

Euro Zonos prekybos balansas liepos mėnesiui. Pirmadieni buvo pranešta jog pirmą kart per paskutinius 11 mėnesių balansas buvo deficitinis, arba -600 mln eurų, kai birželio mėnesio buvo 4,4 mlrd

Antradienį buvo paskelbta, jog FED mažina palūkanų normą iki 4,75%

Trečiadienį buvo paskelbta, jog Japonijos bankas palieka tokią pat palūkanų normą, ir jos nekeičia.
Jav paskelbė apie naujų namų statybas. Tikimasi buvo jog tai sudarys 1,35 mln, tačiau buvo pranešta, jog naujų namų pastatyta 1,331 mln

Penktadienį paskelbė Euro-Zona apie einamąją sąskaitą, kuri per mėnesį smuktelėjo nuo 7,3 mlrd iki 1,7. Buvo tikimasi 3,5 mlrd.

Ateitis:

Sekančios savaitės svarbiausi rodikliai:

Pirmadienis: Bernankės kalba, Vašingtone (JAV)
Antradienis: Japonijis prekybos balansas (automobiliai ir elektronika)
Namų pardavimas (JAV) rugpjūčio mėnesį. Laukiami rezultatai 5,5 mln arba -4,3%
Trečiadienis Didžiosios britanijos BVP, bei einamosios sąskaitos skelbiami rodikliai.
Ketvirtadienis Naujų namų pardavimas (JAV), Tikimasi, kad pardavimai bus sumažėję iki 830 tūkst, arba -4,6%,
Penktadienis. Prancūzijos BVP
Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital