Liepos 5: Sekmadienio burtai

.oOo. | 2009-07-05 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 1173
Liepos 5: Sekmadienio burtai JAV rinkos apžvalga
Dvi dienas nelindau prie biržos reikalų. Poilsiavau.
Bet šį rytą savo privačių žinučių skiltyje radau laišką, kuris ir paskatino prisėsti prie Investor/RT. Prisėdau, atsakiau į laišką, ir prasėdėjau prie grafikų programos visą dieną. Planų sekmadieniui neturėjau, o nebaigtų darbų niekada netrūksta.
Praėjusią savaitę pasikūriau ketvirtą monitorių, bet atsiradusi papildoma erdvė nebuvo racionaliai išnaudota. Savaitės pabaigoje pagaliau susikūriau skanerį, kuris skanuoja dieninius ir 2-jų valandų grafikus. Pamačiau, kad mano stebimų akcijų sąrašas tapo per mažas. O ir nusibodo sėdėti viename sektoriuje.
Tagi šios dienos rezultatas - monitorių erdvės išnaudojimas dabar mane tenkina, stebimų akcijų sąrašas išaugo iki 801, parsisiunčiau tų akcijų istorinius duomenis, 10 metų M,W,D visoms akcijoms, 50 dienų 1 minutės ir 2 dienų Tick duomenis intraday pažymėtoms akcijoms. Išmečiau seniai nebenaudojamus indikatorius.
Vienu žodžiu - sanitarinė diena pas mane buvo.

O dabar nusprendžiau ne tiek paburti, kiek pasižiūrėti kur pradėsime naują savaitę.
Jeigu pastebite, įvedžiau naują indikatorių - Keltner Channels (toliau KC, bet ne tas iš Kin-Dza-Dza). Man jis patinka labiau, nei Bollinger Bands. Bet laiko turėdamas pasėdėsiu prie Keltner Bands (Based on ATR), gal dar labiau patiks.

Kaip visada, žiūrėsiu per TA prizmę.SPY. Ketvirtadienį kirtome SMA50. Bet 87,80 zonoje turime SMA200 ir KC apačią. Manau, kad jeigu iki ten nueisim, tai būtinai atšoksim. Bent iki kokių 92. Liaudiškai tariant, SPY yra susipainiojęs slankiųjų vidurkių raizgalynėje.Tech sektorius. Truputį neigiamai neutralus.
Jeigu nukrypti nuo temos, paskutinių dienų rinkos elgesį mano manymu daugiausiai sąlygojo mėnesio pradžia, pusmečio rezultatų skelbimo sezono atidarymo artėjimas ir ketvirtadienio judesys buvo susijęs su ilguoju savaitgaliu.Intriguojanti situacija Iždo 10 metų laikotarpio obligacijose. Atsimušom nuo SMA50 ir esame KC viršuje. Į tai atkreipiau dėmesį po to, kai mano skaneris pranešė apie artėjantį įėjimo signalą į DPK ETF'ą.
Jeigu pinigai bus išvedinėjami iš Iždo obligacijų, reikėtų pagalvoti apie tai, kur jie bus nukreipti.Gal į auksą?Nemanau, kad į naftą...... ar saulines akcijas. Jeigu prisimenate, ten taip pat bręsta savaitinis išėjimo signalas.
Vienu žodžiu - pagyvensim ir pamatysim.Finansai. KC tai siaurėja, jau nekalbu apie susipainiojimą slankiuosiuose vidurkiuose. Kažin į kurią pusę išspjaus?Namų statytojai. Nuknebenę nosį.Vartojimas kol kas laikosi neutralios pozicijos.Fokusininkų sektorius taip pat laukia pusmečio rezultatų ir ketvirtadienį užėmė neutralią poziciją.

Štai tokios tokelės pas mane. Rytoj į darbą.

Galvosim savo galva...
Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2009 07 05 20:50     #31993
LT rytoj ilsimes, ir tu pailsek
2009 07 06 11:26     #31994
Jeigu tai mesku rinka , tai turim kristi.Jeigu buliu rinka taip pat turim kristi ir galima butu kilti.Kol neaisku kokia , tai galima ruostis ir laukti

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital