Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Liepos 1: Labas rytas, Lietuva!

.oOo. | 2009-07-01 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 1321
Liepos 1: Labas rytas, Lietuva! Jau koks geras dešimtmetis, kai aš turiu universalų atsakymą į kokio mano pažįstamo klausimą, kuris paprastai uždavinėjamas baigiantis balandžiui - k
Jau koks geras dešimtmetis, kai aš turiu universalų atsakymą į kokio mano pažįstamo klausimą, kuris paprastai uždavinėjamas baigiantis balandžiui - kada prasidės vasara? Mano atsakymas - po Joninių.
Neprašoviau ir šį kartą.
Tokia įžanga nenoriu pasakyti, kad esu geras prognozuotojas. Tiesiog viskam yra savo laikas. Pašėlęs gyvenimo tempas mus dažnai išmuša iš vėžių ir mes bandome pakeisti natūralią reiškinių tėkmę, eikvodami be galo daug savo energijos. O tie reiškiniai stovi virš mūsų ir atlaidžiai šypsosi...

Vakar rinkose buvo triguba šventė. Su sesijos uždarymu baigėme mėnesį, ketvirtį ir pusmetį. Šiandien vartau aš tuos grafikus ir šiaip, ir taip, ir dieninius, ir savaitinius, ir mėnesinius...
Ir nieko. Antras mėnuo neprasimušam nei į vieną, nei į kitą pusę. Gal rimtai vasara?
Galiausiai sustojau ties savaitiniais grafikais, nutryniau visus palaikymus-pasipriešinimus, ir taip matosi. Palikau tik reikalingą minimumą indikatorių ir paskaičiavau prognozuojamus kainų diapazonus liepos mėnesiui.

SPY. Ilsisi po TD Sequential indikatoriaus pasirodymo prieš keletą savaičių. Kitaip ir negalėjo būti. Po šio indikatorius arba apsuka, arba poilsis. CCI neutralus.
Išėjimą iš šio flat'o matau tokį:
1 variantas. Kaina mažomis apyvartomis keliama, CCI kyla, ir, jeigu susiformuoja meškiška divergencija, dardam žemyn. Iki kur žemyn, nuspręsim prasidėjus dardėjimui.
2 variantas. Tęsiam žaidimą su flat'u, CCI nukrapštom šiek tiek į neigiamą zoną, ir up-up-up. Iki kur up taip pat nuspręsim, jeigu pildysis šis variantas.QQQQ. Iš esmės tokia pat situacija, kaip ir su SPY, gal tik CCI dabar kiek aukščiau neutralaus.GLD. Retorinis klausimas: ar auksas valdo mus, ar mes auksą?
Kas nori reikalų turėti su šiuo metalu, turi pastoviai prekiauti. Aukso luitai, pakasti sode po obelimi nebepopuliarūs.Taškas.USO. Juodasis auksas. Ką turime dabar, labai aiškiai matosi grafike.
Kyla toks įtarimas, kad juodasis auksas paseks metalinio aukso pėdomis ir taps paprastu spekuliacijos objektu. O gal jau tai vyksta.TAN. Daug vilčių dedantis saulės energetikos sektorius. Kol šviečia danguje saulė, turėsim energijos savo blaškymuisi. Praktiškai neribotą kiekį.
Na o momentinę šio sektoriaus vietą kainų erdvėje matome grafike.XLF. Finansai analogiški bendrai rinkos situacijai.XHB. Kol finansai letargo būsenoje, kas lieka namų statytojams? Lengvas susijaudinimas, energijos eikvojimas kovai su reiškiniu. O ką daro reiškinys, aš jau šios apžvalgos pradžioje parašiau.
Kadangi gamtoje egzistuoja energijos tvarumo dėsnis, tai ta veltui išeikvota energija atsiliepia kainai - toks žemėjantis flat.XLY. Vartojimas. Laukime. Bus pinigų, ar ne? Beveik Hamletiškas klausimas.IBB. Vienas iš vartotojiškos visuomenės požymių - tikėjimas stebuklais. Kad tik nereikėtų dirbti. Ypatingai su savimi. Ir prašau - bet koks kaprizas už Jūsų pinigus!
Biotechnologijos. Fokusininkų sektorius.
Fokusininkams laikinai gręsia geriausiu atveju flat'as, blogiausiu korekcija. Iki kur, pamatysim jeigu prasidės.Tokia vasariška gaida ir užbaigsiu savo "pusiau rimtai" apžvalgą.

Gero darbo, ir pailsėti retkarčiais neužmirškit.

Ir galvokit savo galva!
Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital