Komentarai 9 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Birželio 14: Sekmadienio burtai

.oOo. | 2009-06-14 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 1430
Birželio 14: Sekmadienio burtai JAV savaitinė apžvalga
JAV biržų pagrindiniai indeksai dvi savaites sąžiningai dirbo labai siaurame diapazone. Tokiame siaurame, kokių reta.
Aišku, kad buvo kažkokių specifinių sektorių ir akcijų, kurios gana neblogai judėjo, tačiau jų įtaka rinkai praktiškai neturėjo reikšmės. Manau, kad tai daugiau spekuliacinis žaidimas į kurį aš paprastai didelio dėmesio nekreipiu dėl per didelės rizikos.
Nuojauta tokia lyg tuojau pratruks.
Į kurią pusę? Į bet kurią.
Žiūrint į trumpalaikius indikatorius - esam neutralioje zonoje.
Žiūrint į savaitinius ir mėnesinius grafikus - esam kiek aukščiau neutralios, bet labai proto ribose.

Šį kartą nedėsiu $NYMO ir $VIX, jeigu kam labai įdomu, visada galite juos pamatyti StockCharts.com
Tiesiog situacija šiandien tokia: daug kur SMA 200 dar tebeturi kryptį į apačią, tačiau EMA 200 jau kirtęs SMA 200 ir jau arba išsilyginęs, arba net truputį žvelgia į viršų.
Tai reiškia, kad esame per plauką nuo ilgalaikio trendo pasisukimo. Dabar viskas priklauso nuo to, į kurią pusę išeisime iš to siauro diapazono.
Šiandien įdėsiu keleto sektorių dieninius grafikus. Grafikuose SMA 200 rausvas, EMA 200 gelsvas. Palaikymo ir pasipriešinimo lygiai - tamsiai mėlyni.SPY dvi savaites flirtavo su EMA 200. Nemanau, kad tokia situacija tęsis amžinai. Jeigu SPY pasuks link 101, visai realu pamatyti ir 110. Priešingu atveju konstatuosim, kad trijų mėnesių kilimas buvo bear rally.Tech sektorius pastaras dvi savaites konsolidavosi ant pasiekto pasipriešinimo. Viršun kelias laisvas iki 40,80.Auksas. Mano nuomonė tokia - virtęs gryna spekuliacija, nors praeitis legendinė.Nafta greičiausiai žygiuos link pasipriešinimo, tempdama su savimi naftą išgaunančių šalių indeksus. Geras įrankis išmanančiose rankose.Vartotojų nuotaikos tarp palaikymo ir pasipriešinimo. Kur pasuks rinka, ten pasuks ir vartotojai. Garantuotai.Saulės energetika. Vienas iš spekuliacinių sektorių. Matome, kad dieniniame grafike yra nutrūkęs sekvencijos skaičiavimas. Labai didelė tikimybė, kad be problemų nužingsniuosime iki pasipriešinimo ties 14,60. O ten jau ko gero braižysime naujus palaikymo lygius.Finansai. Neperseniausiai buvau pareiškęs savo nuomonę - šiandien situacija tokia: kur pajudės finansai, ten judės ir rinka.

Apibendrindamas norėčiau pažymėti štai ką.
Man šiandieninė situacija kiek panaši į šių metų kovo pradžią. Tada visi buvo giliai įsitikinę, kad rinka sėkmingai kris ir toliau, ir taip be galo. Praėjus trims mėnesiams daug kas pajuto šitų įsitikinimų vertę.
Birželis gali būti dar vienas įsitikinimų laužymo mėnuo.
Todėl, jeigu neturite strategijos ir taktikos ką daryti vienu ar kitu atveju, geriau pastovėti kiek nuošalyje. Spėsit. Viltis, padarius neteisingą sprendimą, yra tiesus kelias į nuostolius.

Ta gaida ir baigsiu sekmadienio burtus. Nelabai ką ir paburti šiandien galėjau.

Galvokit savo galva!
Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2009 06 14 21:58     #31888
[i]Todėl, jeigu neturite strategijos ir taktikos ką daryti vienu ar kitu atveju, geriau pastovėti kiek nuošalyje.[/i] Kokia dar "strategija ir taktika"??? Kai kurios akcijų rinkos, [b]spėdamos[/b], kad jau buvo dugnas, pabėgo gerokai į priekį ir dabar laukia ar ekonomika jas vysis. Jeigu pasaulinė ekonomika vytis ne(be)norės, turėsim geriausiu atveju flatą, blogiausiu - naują bangą žemyn ir W formos krizę. Kad ir kaip "technariai" niekintų fundamentiką, bent kiek ilgesniu laikotarpiu tik ji ir veikia, vis kurstydama žmonių optimistinius lūkesčius ar tolesnes baimes...
2009 06 14 23:12     #31889
[b]indenas[/b], strategija ir yra kuriama [i]bent kiek ilgesniam laikotarpiui[/i]. O trumpesniam periode tu kaip, pagal Taro kortas varai, ar pažvelgi į grafiką kokį? Su fundamentika trumpu laikotarpiu labi netoli nuxažiuosi. O gal tu nei trumpu, nei ilgu laikotarpiu niekur nevažiuoji?
2009 06 15 07:32     #31890
Labas rytas, .oOo.! Važiuoju, važiuoju, būk ramus("Тише едешь - дальше будешь") Ir taktiką nuo strategijos skiriu Tik sakau, kad labiausiai tikėtina rinkų konsolidacija, bent jau iki pirmo pusmečio makroekonomikos ir korporacinių duomenų. Labanakt, .oOo.! Galvok savo galva!
2009 06 15 07:58     #31891
Grazu. Geros apzvalgos. Pirma karta pats pradejau skaityti apzvalgas. Apzvalgos visuomet buna geros, kai jos buna uz dyka ir is idejos... beja kuo ilgiau siaurame kanale rinka buna, tuo didesnis proverzis buna, i bet kuria puse...
2009 06 15 08:02     #31892
[b]indenas[/i], [quote]Važiuoju, važiuoju, būk ramus Ir taktiką nuo strategijos skiriu[/quote] "Вот и славно, трам-пам-пам" O dėl konsolidacijos - rinka jau joje. Kas bus katalizatorius išėjimui iš flat aš nesiryžtu spėti. Gal makroekonominiai pusmečio duomenys. O gal ir ne. O FA ir TA viena kitai netrukdo, atvirkščiai - papildo.
2009 06 15 08:14     #31893
[b]indenas[/b], nežinau, ko ta ankstesnė žinutė tokia "riebi" gavosi [b]Denisas[/b], [quote]...visuomet buna geros, kai jos buna uz dyka...[/quote] O kaip su nemokamu sūriu pelėkautuose?
2020 03 12 13:37     #44981
 
Thanks for sharing the info, keep up the good work going.... I really enjoyed exploring your site. good resource...
pulse machine

 
 
2020 03 14 21:33     #45038
 This is a great post. I like this topic.This site has lots of advantage.I found many interesting things from this site. It helps me in many ways.Thanks for posting this again. Sprinkler System
2020 03 15 14:27     #45053
 I wanted to thank you for this excellent read!! I definitely loved every little bit of it. I have you bookmarked your site to check out the new stuff you post. 
https://gaming-tables.com/

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis