Komentarai 5 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Birželio 7: Sekmadienio burtai

.oOo. | 2009-06-07 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 1438
Birželio 7: Sekmadienio burtai JAV savaitinė apžvalga
Prognozavimas yra vienas iš nedėkingiausių žmogaus užsiėmimų. Ypatingai, jeigu prognozė yra paviešinama.
Nepavojingas yra prognozės išsipildymas. Paprastai tai nesukelia jokios reakcijos - juk taip ir turėjo būti.
Bet visai kita masių reakcija jeigu prognozė neišsipildo...
Esu bulius, oda pas mane stora ir kieta. Todėl nematau didelės rizikos užsiimti netolimos ateities spėjimu. Blogiausiu atveju truputį paniežtės tą vietą, į kurią buvo bandyta kąsti.

Einam prie reikalo.
Pirma pažiūrėkim kaip savaitę užbaigė mūsų trumpalaikiai rinkos indikatoriai.

Niekaip. Arba, jeigu tiksliau, pasiruošę padaryti gerą judesį tiek į vieną, tiek į kitą pusę.

Einam prie visiškų kavos tirščių - Baltic Dry IndexKadangi $BDI sureaguoja maždaug 3 mėnesiais anksčiau, sakyčiau esam ant rinkos korekcijos slenksčio. Gal už savaitės, gal už dviejų.
Bet norėčiau pabrėžti - tai bus korekcija. JAV ekonomikos kolapsas atidedamas. Čia informacija meškoms. Neapsigaukit.

Šį kartą dėl įvairovės įdėsiu mėnesinius S&P, NASDAQ ir finansų indekso ETF'o XLF grafikus.
Raudoni ir žali taškeliai ties kiekviena žvake yra TD Daily Range Projection. Kadangi paskutinė mėnesinė žvakė yra suformuota tik iš vienos savaitės duomenų, tai galime numanyti, kokiame kainų diapazone likusią mėnesio dalį dar malsimės.Kokia nuojauta iš viso to, ką šiandien nagrinėjau?
Per artimiausias savaitę kitą turėsim tokį spike į viršų. Paskui einam atostogauti. Pats laikas būtų.

Tiek šiai dienai.

Galvokit savo galva!
Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2009 06 07 12:20     #31832
http://www.spekuliantai.lt/datas/users/784-ftse.png As dadesiu UK indeksa. Is principo ir as buliskai nusiteikes, bet jokios pozicijos neuzemes. Stebiu rinka ir laukiu pramusimo per 4500 arba 4300. Ramesnis buciau, jei pramustu 4500 iki 4650, o tada bulia galetu ir paatostogauti.
2009 06 07 12:44     #31833
Neužmirškim dar vieno dalyko - birželis yra 6-as mėnuo. T.y. pumečio pabaiga. [i]Spike[/i] į viršų tikimybė yra didelė. Tik taip "vilkai" papenės "paršelius". [b]dantistas[/b], aš esu susidaręs nuomonę, kad pats esi investuotojas. Manau investuotojams darbas JAV prasidės rudeniop. Europos biržų nelabai seku. Bet jeigu kils JAV, tai kur ta Europa dėsis... Aš esu spekuliantas.
2009 06 07 13:28     #31834
gyvenimas vientoj nestovi. Pradejau su indeksais zaisti.
2009 06 07 16:49     #31835
sveiki, kaip naujokas turiu daug klausimu,bet uzduosiu kelis, gal daugiau oOo. Norėčiau daugiau suzinoti apie InvestorRT. Parsisiunčiau demo vesija ir noriu paklausti, ar realiu laiku man rodys mano pasirinktų akcijų grafikus. Investuoju (spekuliuoju) apie puse metų, bet kuo toliau tuo daugiau i mišką. Esu LHV treideri atsidares, bet ten mazai galimybiu dirbti su indikatoriais ir visais kitaisbraizymais.
2009 06 07 19:01     #31836
[b]sigisbit[/b], Investor/RT, kaip ko gero ir bet kuri rimtesnė programa, Demo režimu realiu laiku nerodys tikrų akcijos kainų. Tai bus kažkokios emuliuotos reikšmės. Aš realiu laiku ir dirbu su LHV Trader, kaip prekybine platforma, ir Investor/RT, kaip grafine plarforma, kuri realiu laiku duomenis ima per LHV Trader API. Gerai grafinei platformai pirktis licenziją tikrai apsimoka, nepajunti kaip atsiperka Jeigu turi kokių konkrečių klausimų apie Investor/RT, gal būt galėsiu padėti per PM.

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis