2010.04.30 Biržos apžvalga

2010.04.30 Biržos apžvalga Įdomiai čia šią savaitę gavosi. Pirmadienį pirkom, antradienį bandėm pelnus fiksuotis, trečiadienį skubiai išsiparduoti, o ketvirtadienį vėl atpir

Įdomiai čia šią savaitę gavosi. Pirmadienį pirkom, antradienį bandėm pelnus fiksuotis, Trečiadienį skubiai išsiparduoti, o ketvirtadienį  vėl atpirkinėti. O va penktadienį taip ir liko neaiškų ar čia buliai nusprendė  pasiutpolkę sušokti, ar čia meškos prisnūdo. O gal čia bulių paskutinioji buvo ???

Šiaip penktadieninis kilimas gavosi visai nieko, net 1,69 proc. ir beveik pavyko savaitės nuostolius kompensuoti, tik vasu ta  apyvarta tai jau ..... net milijono nepasiekė.

Galutiniam rezultate  per savaitę taip nieko doro ir nenuveikėm (na neskaitant kryžiaus savaitiniame OMXV grafike).

1 pav. OMXV savaitinis grafikas.

 Dauguma pozicijų solidarizavosi su biržos indeksų ir taip pat nefiksavo didesnių savaitinių pokyčių. Toliau savaitiniai akcijų grafikai:

2 pav. APG - savaitiniai pardavimo signalai labai toli, tad apie juos net nekalbam. Pirkimo signalas kiek arčiau 4,26Lt.

 

3 pav. CTS - savaitės rezultatas-nedidelis minusas, lengva korekcija. Kainai viršijus 9,3Lt. signalas pildytis.

 

4 pav. GRG - bandė atsigriebti už praeitos savaitės praradimus. Truputi pavyko. Apie pildymasi galvojam kainai viršijus 1,36Lt.

 

 5 pav. IVL - tiek savaitiniam, tiek dieniniame grafikuose turim stogą 3,2 - 3,3Lt .  Su tokiom apyvartom jį įveikti tikrai nerealu, bet.... signalas pildytis kainai viršijus 3,3Lt.

 

6 pav. KNF - įstrigom siaurėjančiame kanale. Kadangi kanalas traukiasi, vadinasi kažkada iš jo ištrūksime.  Pildymos signalas kainai viršijus 1,2Lt., pardavimo - nusileidus žemiau 1,13Lt. Kuris suveiks pirmiau, nuspręs rinka.

 

7 pav. LFO - bandė kilti ir gan sėkmingai. Jei tendencija išsilaikys - signalas pildytis kainai viršijus 47,5Lt.

 

 8 pav. PTR -tuo tarpu Panevežio statybininkai tikrino dugno (4,08Lt.) tvirtumą. Šį kart atlaikė, bet ... pramušus signalas parduoti.

 

9 pav. RST - pasiekėm raudoną  aligatorių ir apsigalvojom.  Gal ir gerai. Pirkimo signalas pasileido kiek žemiau, iki 2,28Lt.

 

 10 pav. UKB - bankams sekėsi kiek prasčiau. UKB ir SAB kainos kirto raudoną aligatorių. Tai signalas trauktis iš pozicijos. Kitas signalas - short (UKB) kainai nusileidus žemiau 1,04Lt.

 

Na ir pabaigai trumputis anekdotas:

Paskutinis Islandijos noras: „Išbarstykit mano pelenus virš Europos“

 

 

Gero visiems savaitgalio!

Apžvalgą parengė: Darijus

 

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2010 04 30 23:00     #33528

Darijus, dėkui - visai linksmai savaitinę apžvalgą sudėliojai, o anekdotas gale išvis super)))

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital