2010.02.19. Biržos apžvalga

2010.02.19. Biržos apžvalga Praeita savaitė Vilniaus biržoje buvo tikrai rami. Visų pirma, ji buvo labai trumpa. Antra, rinkoje per šias savaites nedominavo nei pirkėjai, nei pardav

Praeita savaitė Vilniaus biržoje buvo tikrai rami. Visų pirma, ji buvo labai trumpa.
Antra, rinkoje per šias savaites nedominavo nei pirkėjai, nei pardavėjai. T.y. nė vieni nediktavo savo sąlygų rinkai.
Tad apie tokią ramią sesiją tik pasvajoti reikia. Tik mažas niuansas, geriau būtų, kad kainos kiltų, o ne kristų, ar ne?
Tad ir komentuoti nelabai ką ir yra. Daugelyje pozicijų be pokyčių. Tiesiog drąsiai galima praeito penktadienio apžvalgos „copy-paste“ daryti. Nepastebėtumėte.

 

 

1 pav. Nepaisant to, kad kažkas „prisiskaitęs Nojaus apžvalgų“, pardavinėjo Rytų skirstomuosius tinklus, pardavimo signalas taip ir nesuveikė.

 


2 pav. Linas Agro Group pozicijoje savaitės pabaigoje pirkėjai pradėjo rinktis. Galima sakyti, kad debiutantui savaitė praėjo labai ramiai.

 


3 pav. Alita buvo stipriai skriaudžiam šią savaitę. Net palaikymas buvo pramuštas. Matyt, blogos žinios iš Rytų Europos įtakojo...

 


4 pav. Panevėžio statybos trestą visą savaitę „stūmė“. Ten jau seniai pardavimo signalai suveikė, jei ką. Bet savaitiniame grafike dar nėra ko jaudintis.

 


5 pav. Šiaulių bankas grėsmingai prie Raudonos linijos priartėjo. Jei kitą savaitę ir toliau kris, laikyti nelabai yra prasmės.

 


6 pav. Vilkyškių pieninėje nieko naujo, tačiau akivaizdžiai matosi, kad jai ant stogo užrideno sūrio galvą, kurią nuimti bus sunku. Oi kaip sunku...

 


7 pav. Invalda, už tat, yrėsi prieš srovę. Skant, pagarba. Vis įdomiau į grafikus žiūrėti. Stebim akyliau šią poziciją, pirkimo signalai dar toli, gal koks arčiau pasirodys.

 


8 pav. Na va dar Lietuvos jūrų laivininkystėje kažkas įdomaus pagaliau įvykio ir garbingai sulaukė apžvalgininkų dėmesio. Turime pirkimo signalą @0.38 lt su 0.34 lt stop loss‘u.
Tai nereiškia, kad akcijos kaina ims ir pradės kilti.

 

Apskritai, nė vienas apžvalgoje minimas signalas nereiškia, kad rinka kils ar kris.

 

Linkėjimai iš Vankūūūūūūūūūverio. Į kieno vartus lėks rituliai???

 

 

Gero savaitgalio! Kam darbingo, kam ramaus!

 

 

Apžvalgą parengė: Nojus.

 

Rašykite mums
 

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2010 02 20 20:40     #33227
Nojau, jau ne pirma kart pastebiu, kad pas tave bar'ai labai idomiai braizosi Pvz.: Paziurek RST paskutines dienos bar'a, pagal ji iseina, kad buvo sandoriu didesne uz Open kaina, taciau paziurejus NASDAQOMX'e aiskiai matosi, kad kaina visa diena stabiliai vaziavo zemyn.

Tiesiog idomu kaip cia pas tave taip gaunasi
2010 02 20 21:48     #33228
Citatos pradžia Žilvis
 

 
Nojau, jau ne pirma kart pastebiu, kad pas tave bar'ai labai idomiai braizosi Pvz.: Paziurek RST paskutines dienos bar'a, pagal ji iseina, kad buvo sandoriu didesne uz Open kaina, taciau paziurejus NASDAQOMX'e aiskiai matosi, kad kaina visa diena stabiliai vaziavo zemyn.

Tiesiog idomu kaip cia pas tave taip gaunasi
Citatos pabaiga
Taip gaunasi, nes cia savaitiniai bar'ai grafikuose.

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital