Komentarai 1 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

2009.04.30 Birža: Atsigavimo požymiai

spekuliantai.lt | 2009-04-30 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 2193
2009.04.30 Birža: Atsigavimo požymiai Beveik vienas procentas teigiamo (neigiamo irgi) pokyčio yra labai solidus mūsų biržai. Tiesiog galva svaigsta nuo tokių viražų. Tačiau nereikia pamirš

Beveik vienas procentas teigiamo (neigiamo irgi) pokyčio yra labai solidus mūsų biržai. Tiesiog galva svaigsta nuo tokių viražų. Tačiau nereikia pamiršti, kad dėl akcininkų susirinkimų, šiandien nebuvo prekiauta keliomis akcijomis. Vien Invaldos prekybos sustabdymas darė įtaką indeksui šiandien. Tiesa, ne pačią didžiausią.


Finansų Akademijos absolventas įsidarbino banke buhalteriu. Kiekvieną rytą, atsisėdęs už savo darbo stalo, jis atsidarydavo kairįjį stalčių, pasižiūrėdavo į jį ir užrakindavo. Ir taip truko iki jis išėjo į pensiją būdamas 60 metų.
Kai tik jis išėjo, visi nubėgo pasižiūrėti, kas ten jo stalčiuje guli. Atrakinę stalčių pamatė pageltusį popierėlį. Jame buvo parašyta: Debetas - kairėje, kreditas – dešinėje.


1 pav. Aprangos akcijos visą šia savaitę judėjo žemyn. Pasiektas stiprus palaikymo lygis ties 1.50 lt riba. Jei palaikymas bus prakirstas, akcijos kaina dar labiau judės žemyn. Tačiau galima tikėtis, kad kelis kartus testuotas palaikymas vis dėlto atsilaikys ir galėsim artimiausiu metu stebėti kainos atšokimą.


2 pav. Baltika toliau sėkmingai uždirbinėja shortintojams pelnus. Naujų žemumų nepasiekta, galima įtarti, kad kritimas sulėtėjo. Fiksavimosi taškas @0.49.


3 pav. Šią savaitę Ūkio banko akcijų kainą prakirto palaikymą ties 0.67 lt riba ir pajudėjo žemyn. Šiuo metu turime naują palaikymo ribą ties 0.65 lt. Tikėtina, kad turime praplatėjusį kainos kanalą, o ne trendą žemyn.


4 pav. TEO LT akcijų pozicijoje didelių pokyčių per savaitę neįvyko. Tik kaina sumažėjo 2 centais. Taip pat turime akcininkų susirinkimo patvirtintą dividendų mokėjimą. Norintys jų gauti, dar suspės įsigyti pirmą gegužės dekadą.


5 pav. Snoro pozicijoje kol kas be prošvaisčių. Pirkimo signalas yra toli, @0.57. Manau, kažkada pasieksim.


6 pav. Lifosos akcijų pozicijoje visiškas išseko pinigų srautas. Per savaitę akcijos kaina bandė pakilti nuo 20.99 iki 22.10 lt. Tačiau paskutinę savaitės dieną akcijos, kaip ir pasitaiko nelikvidžioms akcijoms, su 330 vnt. apyvarta nukrito iki 21.20 lt. Nesant investuotojų į Lifosą, dar ne greitai pamatysim kainą aukščiau nei 22 lt.


Savaitgalio pozityvas:Smagaus savaitgalio!

Apžvalgą parengė: Nojus.

Rinkos apžvalgos
Rašykite mums: rinkosapzvalga@spekuliantai.lt

 
Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2009 04 30 17:59     #4950
"Beveik vienas procentas teigiamo (neigiamo irgi) pokyčio yra labai solidus mūsų biržai. Tiesiog galva svaigsta nuo tokių viražų." 10 balų.

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital