Komentarai 2 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

2009.03.24 Birža: Nelikvidų aktyvumo metas

spekuliantai.lt | 2009-03-24 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 1960
2009.03.24 Birža: Nelikvidų aktyvumo metas Jau panašu į kilimą. Tačiau sandorių skaičiui padidėjus 39%, palyginus su vakar dienos sandoriais, vidutinis sandorio dydis liko nepakitęs. Kas liudija,
Jau panašu į kilimą. Tačiau sandorių skaičiui padidėjus 39%, palyginus su vakar dienos sandoriais, vidutinis sandorio dydis liko nepakitęs. Kas liudija, jog rinkoje vyravo itin smulkūs prekeiviai. Akivaizdu, kad to nepakako išlaikyti indekso pokytį ties 4%.1 pav. AB “Agrowill Group” atidėjo 2,275 mln. Lt vertės obligacijų emisijos išpirkimą ir su investuotojais individualiai derina išpirkimo atidėjimo terminus ir kitas sąlygas. Net gi buvo laikinai stabdoma prekyba Agrowill akcijomis, nes nukritus akcijų pasiūlos kainai iki nustatytos kainos kitimo ribos ir dėl to, kad teikiami tik pavedimai parduoti, buvo keičiamos akcijų kainos kitimo ribos.


2 pav. TEO pozicijoje sesijos pradžioje vyravo nerealus optimizmas ir buvo griebiama viskas, kas vadinasi At Market. Ir tie 1 lt ir 24 cnt buvo grėblys padėtas. Buliai užsidirbo guzą ir tuo pasinaudojo meškos – greitas ir lengvas pelnas (bulkutėms ir pietums, kaip skelbiasi forume) subyrėjo į banko sąskaitas. O ir gap‘ą, nors ir labai mažą, bet vis tiek turime. Tad, greičiausiai, likusiems greitų pelnų mėgėjams teks dar palaukti.


3 pav. Ūkio banko fanai dar aukščiau pakėlė kainą. Bet ir čia sutiko meškų pasipriešinimą. Turime stipriai išreikštą gap‘ą ir pardavimo signalą. Fiksuojamės ar parduodam kainai nukritus iki 0.80.


4 pav. Snoro pozicijoje spekuliantai buvo santūresni. Dėl to kainos neiškėlė aukščiau Aligatoriaus. Dėl savo tendencijos lįsti į Aligatorių, akcija yra labai rizikinga.
Panaši situacija ir Šiaulių banko akcijose.


5 pav. Apranga tai tikrai nustebino. Stebim į ką tai išsivystys...


6 pav. EEG užpirkinėjama nedideliais kiekiais jau kelinta sesija. Matyt, nieks neturi šių akcijų, kad nėra pasipriešinimo. Laukiam korekcijos, gi turi kažkas užkibti ant taip padidėjusios kainos.


7 pav. Nelikvidas Invalda šiandien irgi sulaukė didesnio dėmesio. Galim pasakyti, kad yra signals pirkimui @1.52, bet ar jis suveiks, abejojam.


8 pav. Lifosa toliau koreguojasi. Laikantiems informuojame, kad šiandien suveikė pardavimo signalas. Ir susiformavo dar vienas.


9 pav. Į laivininkystės poziciją ne tik kad rizikinga įeidinėti, iš jos reikia skubiai išeidinėti.

Tiesa, Snaigė toliau pildo gap‘us. Laukiam naujų žemumų.


10 pav. Snaigės grafikas.


Apžvalgą parengė: Nojus.

Rinkos apžvalgos
Rašykite mums: [email protected]
Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2009 03 25 08:37     #4800
Kap visad,lifo tik pardavimo signalus formoja,a va pirkimo teks ilgai laukt.bent cia,tai tikrai
2019 02 14 10:29     #42052
Your site is really cool and this is an awesome motivating article. free gift cards generator and free gift codes generator and free gift card generator Thank you for sharing 

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital