Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

2009.02.18 Kritimas įgavo pagreitį

spekuliantai.lt | 2009-02-18 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 1786
2009.02.18 Kritimas įgavo pagreitį Ir tas pagreitis labai artimas laisvo kritimo vertei. Reik pastebėti, kad šios dienos kritimas buvo lydimas beveik dvigubai padidėjusiu vidutiniu sandorio d
Ir tas pagreitis labai artimas laisvo kritimo vertei. Reik pastebėti, kad šios dienos kritimas buvo lydimas beveik dvigubai padidėjusiu vidutiniu sandorio dydžiu, kurį galėjo sąlygoti ir skubus nuotolių fiksavimas.
Panašią arba tokią pačią situaciją rinkoje, gal būt, dar ilgai stebėsim. Užsienio bankų apžvalgos nedžiugina nei mūsų pačių, nei užsienio investuotojų. Šių gal labiausiai. Tiksliau, jiems nė motais: jų pinigai išimti jau, o kišti atgal, esant tokioms prognozėms, tikrai neverta. O ar atsiras mūsuose warrenasbuffettas artimiausiu metu, labai stipriai abejojam.


Krizės veidai:

1 pav. AB DnB NORD banko valdyba palankiai vertina Siūlymo teikėjo pateiktą savanorišką oficialų siūlymą, kadangi šis suteikia galimybę Emitento akcijų savininkams parduoti jų turimas akcijas už teisingą kainą. Valdybos nuomone, oficialaus siūlymo įgyvendinimas neturės neigiamos įtakos bendrovės interesams, įdarbinimo sąlygoms ar darbuotojų skaičiui.


2 pav. Invalda atsirėmė į 1.70 lygio palaikymą. Parduodam/shortinam kainai pasiekus 1.69.


3 pav. Lifosos pozicijoje suveikė ir antras pardavimo signalas. Sesijos pabaigoje meškų ir bulių santykis susibalansavo.


4 pav. Panevėžio statybos trestas dabar turi palaikymą 1.40 lygyje. Tai pakankamai toli nuo dabartinės kainos. Belieka stebėti situaciją.


5 pav. Torpeduotas flagmanas skęsta. Suveikė fraktalinis pardavimo signalas. Artimiausias uostas – Dugnas.


6 pav. Snoro signalai suveikė. Pardavėt?


7 pav. Ūkio banko pozicijoje irgi suveikė signalas. Pardavimo signalas.


8 pav. OEG dabar irgi galima drąsiai šortinti. Jau šiandien buvo gera diena Put opcionams užsipirkti.


9 pav. Baltika buvo tarsi balta varna šiandien. Kaina pasistiebė. Kilimą palaikė didelė apyvarta. Tačiau kaina įlindo į Aligatorių. Ir matant bendras rinkos nuotaikas, pozicija yra rizikinga longui.

Apžvalgą parengė: Nojus.

Rinkos apžvalgos
Rašykite mums: rinkosapzvalga@spekuliantai.lt
Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital