Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

2009.01.09 Birža: Į rinką atvežė pinigų

spekuliantai.lt | 2009-01-09 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 2648
2009.01.09 Birža: Į rinką atvežė pinigų Korekcijos korekcijos pabaiga (joke). Žaliavom, kai visi raudonavo, nes per PanBaltiją prabėgo stambesnis bulius. Jis toks šaunus, mielas ir žadėjo sugrį
Korekcijos korekcijos pabaiga (joke). Žaliavom, kai visi raudonavo, nes per PanBaltiją prabėgo stambesnis bulius. Jis toks šaunus, mielas ir žadėjo sugrįžti...
AB „Agrowill Group“, nesutikdama su Vilniaus m. 2 apylinkės teismo nutartimi dėl laikinųjų apsaugos priemonių nustatymo (uždraudimo VĮ „Registrų centras“ laikinai registruoti įstatinio kapitalo padidėjimą mažesne kaip 4 635 045 Lt. suma), padavė skundą Vilniaus apygardos teismui. Ieškinį teismui yra pateikusi UAB „Finasta“ rizikos valdymas.

LR Ūkio ministerija praneša, kad Lietuvos Respublikos ūkio ministras Dainius Kreivys 2008 m. gruodžio 31d. įsakymu sudarė darbo grupę, kuriai pavesta išanalizuoti ir įvertinti AB "Klaipėdos nafta" tolimesnę veiklos strategiją bei parengti pasiūlymus dėl valstybei nuosavybės teise priklausančiu AB "Klaipėdos nafta" akcijų valdymo, naudojimo ir disponavimo jomis.

Disclaimer:
Šios apžvalgos yra pačios objektyviausios, apžvalgininkai nesivadovauja, nesiremia ir nėra veikiami emocijų. Kiekviena įžvalga remiasi šaltakraujišku optimaliausiu pasirinkimu iš dešimties tūkstančių trijų šimtų penkiasdešimt septynių galimybių, kurios yra kiekviename akcijos grafike, ir yra pateikiama apžvalgoje. Kad užtikrinti dar didesnį objektyvumą, apžvalgininkai nespekuliuoja ir neinvestuoja Baltijos regione. Jie, apskritai, niekur neinvestuoja ir nespekuliuoja. Jų veiklą reglamentuoja specialūs Vyriausybės, NASDAQ OMX ir VPK teisės aktai.


Paskutinėje apžvalgoje minėti signalai:
TEO1L - pirkimo signalas nesuveikė.1 pav. EEG1T - bandymas kilti nepavyko. Kas žino, gal pavyks tai padaryti kitą savaitę.
AO siūlo pirkti kainai užsidarinėjant aukščiau 0,89Eur.


2 pav. Agrowill teismo kronika.


3 pav. Baltikos akcijų kaina užsidarė žemiau Žaliojo balanso. Pardavimo signalas. Sell akcijos kainai esant žemiau 1.08.


4 pav. Ačiū, Arvydai33, to reikia ne tik apžvalgininkams, bet ir skaitytojams. Dar būtų gerai gauti linką į VP skolinimo sąlygas. Ačiū. Beja, žiūrint į šios dienos grafiką, tas „reikia“ pasidaro kiek reliatyvus... Verta palaukti, kol situacija bus aiškesnė.


5 pav. Klaipėdos nafta iš tikrųjų pasidavė bendrai rinkos nuotaikai ir...kilo drauge su ja. Obettačiau, visus bandančius kilti meškos pastatydavo į vietą.


6 pav. Jūrų laivininkystė įveikusi pirkimo fraktalų signalus, sparčiai kyla aukštyn. Tai vadinama „Klaipėdos naftos“ sindromu.


7 pav. Ehitus pozicijoje gražus pirkimo signalas. Perkam kainai pakilus virš 1.30. SL – 1.22.


8 pav. Ūkio bankui pritrūko košės forsavimui. Pasipriešinimas tampa „psichologiniu“, kanalas siaurėja.


9 pav. TEO LT niekaip nenori imtis flagmano pareigų: nei tempimo į viršų, nei apyvartų. Šiadien jau susiformavo fraktalinis pirkimo signalas, tačiau prie mažėjančių apyvartų ir raudonos Europos (greičiausiai ir JAV)...


10 pav. Užtat pagarba Snorui. Pramušė pasipriešinimą. Forsavimui buvo pasiruošta iš anksto – apyvartos didėjo visą šią savaitę.


11 pav. Dieninis Lifosos grafikas.

Šilto ir sauso savaitgalio!

Apžvalgą parengė: Darijus, Nojus.

Rinkos apžvalgos
Rašykite mums: rinkosapzvalga@spekuliantai.lt
Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital