Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

2008.09.19 VVPB lengvas optimizmas su nerimo prieskoniu

spekuliantai.lt | 2008-09-19 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 1578
2008.09.19 VVPB lengvas optimizmas su nerimo prieskoniu Ši savaitė pasitaikė labai įspūdingą, tikras trileris su siaubo elementais, bet su laiminga pabaiga... Gal tiksliau, su aliuzija į laimingą pabaigą. N
Ši savaitė pasitaikė labai įspūdingą, tikras trileris su siaubo elementais, bet su laiminga pabaiga... Gal tiksliau, su aliuzija į laimingą pabaigą. Nors šiandien indeksai ir atšoko, bet daugelyje pozicijų vis dar stipresnės buvo meškos, kurios nepardavusios akcijų vakar, jas „stumdė“ kiek aukštesne kaina.

Estų akcijos labiausiai pasidavė optimizmui ir daug kur suveikė pirkimo signalai. Bet žiūrint bendrą vaizdą, labai džiaugtis dar nėra kuo.


1 pav. EEG1T grafikas. 1WS signalas gražiai, bet minimaliai suveikė. Atsižvelgiant į apyvartą, tikėti dugnu sunkoka.


2 pav. LBR1R grafikas. Šiandien net ir latvių akcija nusipelnė pagarbos patekti į apžvalgą. Susiformavo 1WS signalas. Bandom įeiti kainai pakilus virš 2,75.


3 pav. ZMP1L grafikas. Pienas neišbėgo... Su didėjančia apyvarta susiformavęs 1WS signalas „leidžia“ įeiti į poziciją @1,45.


4 pav. OEG1T grafikas. Labai gražiai suveikė pirkimo signalas. Mes optimistai ir tikime, kad tik šituo kilimas nepasibaigs.


5 pav. UKB1L grafikas. Čia pavyzdys kai kaina pakilusi, o pozicijoje meškos. Daugių daugiausia čia galima tikėtis to, kad nenukirs dar žemiau 2,19 lygio. Tai vakar dienos žemiausias lygis. Atkreipkite dėmesį, kad jis paasižymi ir didesne nei kitos dienos apyvarta. Kai kas sako, kad tai krypties keitimo požymis. Mes sakom, kad pagyvensim-pamatysim.


6 pav. IVL1L grafikas. Skaitykite UKB1L komentarą.


Kitos pozicijos:
TEO1L ir TAL1T taip pat suveikė 1WS signalas.
APG1L bandė atšokti, palinkėkim sėkmės.

Gero ir ramaus Jums savaitgalio!


Apžvalgą parengė: Nojus

Rinkos apžvalgos
Rašykite mums: rinkosapzvalga@spekuliantai.lt
Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital