Komentarai 11 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

2016 m. Rugsėjo 30 d. Biržos apžvalga

Spekuliantai.lt | 2016-09-30 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 7459
2016 m. Rugsėjo 30 d. Biržos apžvalga 2016 m. Rugsėjo 30 d. Biržos apžvalga

Penktadienį Baltijos rinkose girdėjosi aidas iš Deutsche Bank stovyklos. Šis bankas sugebėjo vakar stipriai išgąsdinti pasaulio investuotojus.
Šiandien, panašu, kad bijojo tik Baltijos rinkų žaidėjai, šios dienos indeksus nudažę raudonai. Labiausiai krito Talino biržos akcijų kainos.
Per savaitę labiausiai kilo Vilniaus akcijų kainos. OMXV pakilo 0.32%. Rygos akcijų indeksas krito net 3.56%.

 

 


1 pav. Šiandien Olympic Entertainment Group AS gavo Lenkijos Finansų ministerijos pranešimą, kad licencijos specifinei veiklai Varšuvoje negaus.


2 pav. 2016 m. rugsėjo 29 d. Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija pritarė gamtinių dujų perdavimo sistemos operatoriaus AB „Amber Grid“ dešimties metų (2016-2025 m.) tinklo plėtros planui (toliau – Planas), pagal kurį planuojama investicijų suma – 195 mln. Eur.
Planas yra paskelbtas AB „Amber Grid“ tinklalapyje: www.ambergrid.lt/lt/perdavimo-sistema/perdavimo-sistemos-pletra/perdavimo-sistemos-pletros-planas.


3 pav. APB „Apranga“ gavo pranešimą apie su valdybos pirmininku Darium Mockum glaudžiai susijusio juridinio asmens UAB „Minvista“ sandorius dėl emitento vertybinių popierių. UAB „Minvista“ pardavė 300,000 akcijų. Jas pirko UAB „MG Baltic Investment“.


4 pav. 2016 m. spalio 24 d. šaukiamo AB „Agrowill Group“ (įmonės kodas 126264360, buveinės adresas: Smolensko g. 10, Vilnius) neeilinio visuotinio akcininkų susirinkimo sprendimų projektai susirinkimo darbotvarkės klausimais:
1. Bendrovės pavadinimo keitimas.
- Pakeisti Bendrovės pavadinimą iš AB „Agrowill Group“ į AB „AUGA group“.
2. Bendrovės buveinės adreso keitimas.
- Pakeisti Bendrovės buveinės adresą į Konstitucijos pr. 21c, Vilnius.
3. Bendrovės įstatų keitimas.
- Atsižvelgiant į aukščiau priimtus sprendimus, pakeisti Bendrovės įstatus ir patvirtinti naują Bendrovės įstatų redakciją.
4. Įgaliojimų suteikimas.
- Įgalioti (su teise perįgalioti) Bendrovės generalinį direktorių pasirašyti naują Bendrovės įstatų redakciją, taip pat atlikti visus veiksmus bei pasirašyti visus dokumentus dėl pakeistų Bendrovės įstatų įregistravimo Juridinių asmenų registre.


Rugsėjo 30 dieną pristatytas ekologiško maisto prekių ženklas AUGA, kuris jau spalio mėnesį bus prieinamas Lietuvos pirkėjams. „Agrowill Group“ planuoja keisti įmonių grupės pavadinimą į „Auga Group“.
AUGA istorija prasidėjo prieš 2 metus, kai „Agrowill Group“ pasiryžo pakeisti žemės ūkio kultūrą ir pradėjo ekologinį ūkininkavimą. Bendrovė išsikėlė viziją – ekologiškas maistas gali būti prieinamas visiems.
Keldama klausimus, ar įmanoma auginti ir gaminti taip, kad pasaulis aplink nenukentėtų; ar galima suderinti ekologiją ir šiuolaikines technologijas; ar įmanoma pagaminti švarų maistą už teisingą kainą ir padaryti jį prieinamą visiems, bendrovė siekė Lietuvos žemės ūkyje sukurti tai, kas Lietuvą garsintų pasaulyje ir pakeistų nusistovėjusią žemės ūkio situaciją. „Situacija Lietuvos ir pasaulio ūkiuose mūsų netenkina, nes daugeliu atvejų ūkininkaujant siekiama ne užauginti švarią produkciją, o kurti pelną chemijos pramonei. Lietuva yra viena švariausių pasaulio valstybių, todėl mes turime unikalią galimybę tuo pasinaudoti ir puoselėti ekologinį ūkininkavimą. Norėdami pasiekti rezultatų, mes turime keisti įprastus ūkininkavimo principus ir investuoti į technologijas. Pavieniai ekologiniai ūkiai tai daro, tačiau, kad ekologiškas maistas būtų prieinamas didesniam vartotojų ratui, trūksta ūkininkavimo masto. Be to, žmonėms, ypač mūsų regione, stinga žinių ir pasitikėjimo, kad ekologiškais vadinami produktai, iš tikrųjų tokie yra. Vienas iš mūsų tikslų – sukurti tą pasitikėjimą su prekių ženklu, kuris būtų atviras, skaidrus ir kalbėtų pats už save“, – ūkių problematiką spaudos konferencijos metu iškėlė AB „Agrowill Group“ valdybos pirmininkas Kęstutis Juščius.
Užsienio rinkose ekologiškų produktų paklausa auga jau gerą dešimtmetį. Pirkėjų lūkesčiai švariam maistui didėja ir Lietuvoje. „Spinter tyrimai“ atlikta reprezentatyvi apklausa parodė, kad 76 proc. gyventojų ekologiškos produkcijos vartojimą sieja su gyvenimo kokybe ir sveikata. Taip pat panašiai tiek, 74 proc., Lietuvos gyventojų palaikytų idėją uždrausti bet kokių cheminių trąšų naudojimą žemės ūkyje.
Siekis pateisinti pirkėjų lūkesčius ir spręsti žemės ūkio problemas paskatino „Agrowill Group“ imtis didžiausio per įmonės istoriją investicinio projekto. Jam suteiktas AUGA vardas.
AUGA – tai veiksmažodis, kuris simbolizuoja augimą, stiebimąsi aukštyn. Anot K. Juščiaus, AUGA nėra tik pavadinimas ar prekių ženklas – tai įmonių grupės filosofija ir vizija, kuria siekiama reprezentuoti Lietuvą pasaulyje.
„Pasitelkę didžiausias Lietuvos kūrybines agentūras, ilgai ieškojome žodžio, kuris geriausiai įvardintų mūsų idėją ir atspindėtų procesą, kaip atsiranda ekologiškas maistas. Siekėme, kad vardas būtų trumpas, lengvai ir vienodai ištariamas pagrindinėse pasaulio kalbose, nes mūsų rinka – globali. Tačiau svarbiausias kriterijus visgi buvo lietuviška žodžio kilmė ir reikšmė, nes norime, kad jis reprezentuotų Lietuvą“, – sakė K. Juščius.
AUGA ženklu bus pažymėtas platus ekologiško maisto asortimentas. Jau šį spalį prekybos centruose pasirodys AUGA švieži ir konservuoti pievagrybiai, morkos, burokėliai, bulvės. Kitais metais asortimentą papildys pieno, grūdų, paukštienos produkcija.
Visi AUGA produktai žymimi Lietuvos ir Europos Sąjungos ekologiško ūkininkavimo sertifikato ženklais. Tai reiškia, kad auginant ir gaminant AUGA produkciją buvo daromas minimalus poveikis aplinkai, nenaudojama sintetinių trąšų, rūpinamasi dirvožemiu, siekiama maksimaliai išnaudoti šalutinius auginimo ir gamybos produktus, gamyboje nebuvo naudojama GMO ir pridėtinių sintetinių maisto priedų.
Įmonių grupė priėmusi esminį ir nekeičiamą sprendimą užsiimti ekologišku ir aplinką tausojančiu ūkininkavimu bei maisto produktų gamybos verslu, ypatingą dėmesį skyrė ir produkcijos pakuotėms. AUGA konservuotos produkcijos pakuotės yra inovatyvios, pagamintos pagal specialią technologiją. Nuo jos pagaminimo iki panaudojimo į atmosferą išmetama gerokai mažiau CO2, nei gaminant tokio paties tūrio stiklainį. „Augindami ekologišką maistą, ieškome geriausių ir efektyviausių sprendimų, kuriame ir pritaikome novatoriškas technologijas, bendradarbiaujame su išradėjais ir inžinieriais. Siekiame sukurti naujas ekologinio ūkininkavimo technologijas, kad galėtume pristatyti jas kolegoms ūkininkams Lietuvoje ir pasaulyje“, – sakė K. Juščius.
Žiniasklaidos konferencijoje „Agrowill Group“ pristatė ir savo planus keisti įmonių grupės pavadinimą į „Auga Group“. Anot K. Juščiaus, pervadinti įmonių grupę yra natūralus žingsnis, atspindintis įmonių grupės pokyčius. Įmonės pavadinimo keitimo procesą planuojama baigti lapkričio mėnesį.
Savaitiniai pildymosi signalai @0.479 ir @0.536.


5 pav. AB „Vilniaus degtinė“ gavo pranešimus apie bendrovės akcijomis įvykdytą sandorį, kurio metu Daiva Žaromskienė perleido, o Marie Brizard Wine and Spirits įgijo 5,00% (1 220 422 vnt.) bendrovės akcijų.


6 pav. 2016 m. rugsėjo 30 d. įvykusiame AB „Snaigė“ neeiliniame visuotiniame akcininkų susirinkime priimti sprendimai:
DARBOTVARKĖS KLAUSIMAS: AB „Snaigė“ perkainojimo rezervo sudarymas.
SPRENDIMAS: Pakeisti AB „Snaigė“ apskaitos politiką dėl kilnojamojo ir nekilnojamojo turto verčių atspindėjimo ir 9 mėnesių AB „Snaigė“ finansinėse ataskaitose nurodyti kilnojamą bei nekilnojamą turtą rinkos verte, nustatyta remiantis nepriklausomo vertintojo atliktu turto vertinimu. Buhalterinės ir rinkos verčių skirtumams atspindėti suformuoti perkainojimo rezervą.
Pavesti bendrovės generaliniam direktoriui Gediminui Čeikai (su teise perįgalioti) tvarkyti visus reikalus, susijusius su neeiliniame visuotiniame akcininkų susirinkime priimtų sprendimų


7 pav. LITGRID AB. Rugsėjo 30 d. Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija patvirtino 0,672 euro ct/kWh elektros energijos perdavimo aukštos įtampos tinklais paslaugos kainos viršutinę ribą. Ji įsigalios nuo 2017 m. sausio 1 dienos.


8 pav. Panevėžio statybos tresto akcijų kainą skandina gandai apie Lietuvos NT burbulą? Savaitiniame grafike suveikė pardavimo signalas po dugnų pramušimo.


9 pav. Baltikos pozicijoje suveikė savaitinis pildymosi signalas.


10 pav. Grigeo Grigiškių pozicijoje suveikė dieninis pirkimo signalas.


11 pav. AB INVL Baltic Farmland pildymosi signalas @3.51.Apžvalgą parengė: Nojus.

 

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2017 02 07 19:05     #36376
Basically desired to state Now i am ecstatic that i stumbled upon your webpage!
http://www.fantasygameday.org/
http://careergames.org/
http://www.playgrouphk.org/
2017 04 09 10:05     #36558
 
New games will be generated monthly unblocked games 360 helpful site
2017 09 15 10:24     #37097
 Realm clash is so good generator for free gems.
2018 04 24 12:57     #38593
 On April 11th,Cheap Soccer Jerseys Wholesale Beijing time, Barcelona lost 0-3 to Rome. Messi suffered a three-ball defeat in Apennine for two consecutive years. The Argentinians who fought too muchShop By National Team alone lost the opportunity before the game. If the World Cup is ineffective, the 2018 gold The ball prize is again suspended. Barcelona's campaignNew Products was completely suppressed by Rome, Valved can only expect Messi to once again play the savior, but similar to last year's offensive against Juventus, BarcelonaWorld Cup 2018 was caught in Messi's one-man's singles cycle, the results Messi did not score, many The individual assault is also not the best choice, and it isBundesliga Jerseys similar to the performance of a 0-3 defeat for Juve last season. Barcelona also suffered the same three-ball defeat. In the first 10 minutes, BarcelonaShop All Products completed four shots. After that, the pace of the game was mastered by Rome. From the 4th minute Sergio Robeto took the goal and was confiscated Other Teamsby Allison. In 90 minutes, Suarez restricted the left flank and blocked it, and the middle 86 minutes. Barcelona only Messi completed 5 shots, one dead, noPremier League other teammates can help, showing the passive chaos scene. Messi made two shots five times and did not La Ligabreak. Messi's personal ability made all opponents jealous, and in the first round Rome repeatedly attacked with four or five people, making the little fleas Ligue 1uncomfortable. The second round of Barcelona possession of the ball possession of less than all the advantages, Messi 61 touched the ball throughout the field, passingGermany Teams Jerseys only 35 times, pass success rate of 74.3%, below average. Barcelona 0-2 behind the offensive did not improve,Spain Teams Jerseys an impatient Messi chose more of them to go it alone, frequent ball breakthrough, but this is also the middle of the home team. The Serie A team is theFrance Teams Jerseys world’s number 1 player in defensive discipline, and is unlikely to give Messi a chance to drive straight into the game, especially at home. So Argentina Teams JerseysMessi was directly intercepted by the opponent 4 times in the whole game. He missed 1 turnover and missed the same mistake. To exaggeration.Italy Teams Jerseys The mentality also affected Messi's free-kick play. HisUSA Team Jerseys 2 shots were non-biased and high, and the free kick was not a penalty. Messi relied on an individual breakthrough to kill a bloody road in 86 minutes.Bayern Munich Jerseys He was forcibly removed from the opponent's four players. It was too late for Brazil's national goal Allison to attack. However, theUefa Champions Jerseys Argentine could not maintain balance even after staggering and slamming, and the single-pole shot failed to put strength and missed the final.Brazil Serie A League Jerseys The opportunity to kill the Saviour at all times. Barcelona is in a good position in the civil war this season.Colombian Categoría Primera Jerseys The league wins a countdown. The probability of defeating Seville in the King's Cup final is also very high. Argentina Primera Division JerseysThey are in double hope of winning. This is another great opportunity for Messi to attack the Golden Globe. However,Portugal Jerseys after Barcelona's 3rd consecutive season in the Champions League quarter-finals, Messi’s golden goal has been suspended again. Cristiano Ronaldo’s Portugal Primeira Liga Jerseysseason goals have now surpassed Messi’s. If assisting Real Madrid in completing the Champions League three consecutiveReal Madrid Jerseys championships, Messi will For the Golden Globe Awards, I am afraid that only Argentina will dominate theAtletico Madrid Jerseys World Cup this time. Let’s consider that Argentina without Messi has been half-dogged by Spain.Barcelona Jerseys
2018 09 23 15:18     #39998
 Much obliged, that was a truly cool read!
http://www.gadgetidiots.com


2018 09 24 18:31     #40047
 I'll continue to do that. However the point of the article was to make people think and not just go into autopilot mode!http://www.trickortip.com
2018 09 25 13:02     #40069
 It's a great website .. The design looks very good .. Keep working like that!http://www.smartallabout.com
2018 10 20 17:00     #40831
 Hi, I find reading this article a joy. It is extremely helpful and interesting and very much looking forward to reading more of your work.
http://www.loganonlinemovie.com/what-are-the-types-of-fashion/


2018 11 11 12:26     #41309
 Your site is really cool and this is an awesome motivating article. Many thanks to you so much.http://www.naturalhealthbase.com/which-food-is-good-for-body-fitness/
2019 10 23 08:04     #43626
 Perfect just what I was looking for! We are shaped and fashioned by what we love. pubg mac
2021 11 04 15:03     #45505
 This is exactly what I was looking for. Thank God I found this site! Thanks for sharing this https://customclosetsdesignoklahomacity.com

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis