Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

2015 m. Gruodžio 2 d. Biržos apžvalga

2015 m. Gruodžio 2 d. Biržos apžvalga 2015 m. Gruodžio 2 d. Biržos apžvalga

Trečiadienio prekyba Baltijos rinkose vyko tradiciškai: optimistiškai ir su ne per didžiausiomis apyvartomis. Pirkti šiose biržose mes primiršom. Užtat pardavinėjam entuziastingai.
O ir šiaip šiandien didžiausią apyvartą ir be tiesioginių sandorių sugeneravo latviškos Ventspils nafta akcijos, susirinkimui paskelbus apie pasitraukimą iš biržos.
Ir Rygos indeksas šiandien kilo labiausiai. Vilniaus pakilo vos 0.03%, o palyginamasis indeksas krito 0.03%.

 


1 pav. Ventspils nafta NVAS nuspręsta trauktis iš biržos.

 

2 pav. „Lietuvos energijos gamyba“, AB (juridinio asmens kodas 302648707, registruotos buveinės adresas Elektrinės g. 21, Elektrėnai, toliau – Bendrovė) informuoja, jog 2015 m. gruodžio 2 d. Bendrovės stebėtojų taryba priėmė sprendimą atšaukti Bendrovės valdybos narę Eglę Čiužaitę iš Bendrovės valdybos nario pareigų nuo šio sprendimo priėmimo dienos.
Bendrovė primena, jog „Lietuvos energija“, UAB, valdančios 96,13 proc. Bendrovės akcijų, stebėtojų taryba pritarė Bendrovės valdybos narės E. Čiužaitės kandidatūrai į po vykdomo AB „Lietuvos dujos“ ir AB LESTO reorganizavimo pabaigos veiksiančios AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) valdybą. Bendrovė apie tai pranešė 2015 m. liepos 28 d. pranešime apie esminį įvykį.
Bendrovės valdyboje lieka dirbti Juozas Bartlingas (valdybos pirmininkas, Bendrovės generalinis direktorius), Darius Kucinas (Gamybos departamento direktorius, kuruoja Elektros ir šilumos energijos gamybos valdymą), Adomas Birulis (Verslo vystymo departamento direktorius, atsakingas už Bendrovės strategiją ir plėtros projektų priežiūrą), Vidmantas Salietis (Didmeninės elektros prekybos departamento direktorius, kuruoja Bendrovės prekybinę veiklą elektros energijos rinkoje).
E. Čiužaitė lieka dirbti Bendrovės Finansų ir administravimo departamento direktore, kol bus išrinktas naujas už finansų valdymą atsakingas Bendrovės valdybos narys, kuris eis Finansų ir administravimo departamento direktoriaus pareigas. Apie veiksmus dėl jo išrinkimo Bendrovė informuos teisės aktų nustatyta tvarka.

 

3 pav. Tallink Grupp pirkimo signalas @0.845.

 


4 pav. Olympic Entertainment Group pirkimo signalas @1.84.

 


5 pav. Amber Grid pildymosi signalas @1.16.

 


6 pav. Tallinna Kaubamaja Grupp pildymosi signalas @6.86.

 


7 pav. LESTO pozicijoje suveikė pirkimo signalas.

 


8 pav. Grigeo Grigiškių pirkimo signalas @1.10.


Apžvalgą parengė: Nojus.
 

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis