Komentarai 1 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

2015 m. Birželio 29 d. Biržos apžvalga

2015 m. Birželio 29 d. Biržos apžvalga 2015 m. Birželio 29 d. Biržos apžvalga

Reikėjo ir tikėtis, kad šiandien Baltijos rinkos koreliuos su visu pasauliu. Gražu! Galėjo ir blogiau viskas būti. Bet kas gali paneigti, kad šiandien yra tik pradžia?
Baltijos rinkose kilo tik šešerių akcijų kainos. Apyvartos didelės, pardavinėjome akcijas šiandien aktyviai. Naujienų nebuvo, tai pirštais drąsiai rodom į A.Tsipras, paskutinę minutę nėrusį į krūmus.
Tai dabar atsipalaiduojam, kas sugeba tokioje situacijoje, ir laukiam pigių akcijų. Kažkada sulauksime.

Šiandien nekrito tik Graikijos akcijos!!!

 


1 pav. Dėl 2015 07 10 AB „Dvarčionių keramika“ neeilinio visuotinio akcininkų susirinkimo darbotvarkės papildymo ir sprendimų projektų
Darbotvarkė:
1. Dėl Bendrovės įstatinio kapitalo konvertavimo į eurus ir įstatų pakeitimo.
2. Dėl bendrovės restruktūrizavimo.
Sprendimų projektai:
Pirmo klausimo
1. Pakeisti Bendrovės akcijų nominalią vertę ir nustatyti, kad vienos Bendrovės akcijos nominali vertė yra 0,58 EUR (penkiasdešimt aštuoni euro centai), o Bendrovės įstatinio kapitalo dydis 5 745 166,80 EUR (penki milijonai septyni šimtai keturiasdešimt penki tūkstančiai vienas šimtas šešiasdešimt šeši eurai ir aštuoniasdešimt euro centų).
2. Patvirtinti bendrovės įstatų naują redakciją.
3. Įgalioti bendrovės generalinę direktorę Liudmilą Suboč vienasmeniškai pasirašyti naują įstatų redakciją.
4. Įgalioti p. Liudmilą Suboč paruošti ir pasirašyti bet kurios dokumentus, prašymus, pareiškimus, formas, juos pateikti, atsiimti ir atlikti bet kuriuos veiksmus kompetentingose institucijose, kurie yra reikalingi tam, kad bendrovės įstatų nauja redakcija būtų įregistruota Lietuvos respublikos Juridinių asmenų registre.
Antro klausimo
Restruktūrizuoti AB „Dvarčionių keramika“, įmonės kodas – 110628481, adresas - Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Keramikų g. 2.
Patvirtinti bendrovės valdybos iniciatyva parengtus AB „Dvarčionių keramika“, įmonės kodas – 110628481, adresas - Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Keramikų g. 2, restruktūrizavimo plano metmenis.
Pritarti bendrovės valdybos pasiūlytai AB „Dvarčionių keramika” restruktūrizavimo administratoriaus UAB Įmonių bankroto administravimo ir teisinių paslaugų biuro (įmonės kodas – 235238440, eilės numeris Sąraše – JA12, įrašymo į Sąrašą data – 2002-04-15, buveinės adresas – Jonavos g. 16A, LT44269 Kaunas) kandidatūrai.
Pavesti bendrovės generalinei direktorei Liudmilai Suboč Įmonių restruktūrizavimo įstatymo nustatyta tvarka ir terminais pateikti pareiškimą teismui dėl restruktūrizavimo bylos iškėlimo AB „Dvarčionių keramika“, įmonės kodas – 110628481, adresas - Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Keramikų g. 2.
Pavesti bendrovės generalinei direktorei Liudmilai Suboč siūlyti teismui nustatyti 10.000,00 Eur be PVM AB „Dvarčionių keramika” administravimo išlaidų sąmatą laikotarpiui nuo teismo nutarties iškelti įmonės restruktūrizavimo bylą įsiteisėjimo dienos iki nutarties patvirtinti įmonės restruktūrizavimo planą įsiteisėjimo dienos.
Pavesti bendrovės generalinei direktorei Liudmilai Suboč siūlyti teismui nustatyti šešių mėnesių AB „Dvarčionių keramika” restruktūrizavimo plano parengimo ir pateikimo teismui laikotarpį.

 

2 pav. Olympic Entertainment Group akcijų kaina pasitikrino gegužės 12 dienos dugno stiprumą. Kol kas laiko.

 


3 pav. Šiaulių banko palaikymas ties 0.285 irgi dar atsilaikė.

 


4 pav. O va Tallink Grupp akcijų kainos artimi palaikymai prakiuro.

 


5 pav. Baltikos akcijų kaina ieško naujo dugno. Neperkam.

 


6 pav. Grigiškių akcijų kaina krito. Bet atpigusias akcijas susiurbė pirkėjai.

 


7 pav. Aprangos akcijų kaina krenta su gap‘u. Pirkėjai perka pingančias akcijas.


Apžvalgą parengė: Nojus.
 

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2018 10 20 15:39     #40746
 Your work is very good and I appreciate you and hopping for some more informative posts. Thank you for sharing great information with us.
http://www.travelpaisa.com/how-do-i-start-an-online-travel-agency-from-home/


Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital