Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

2014 m. Vasario 12 d. Biržos apžvalga

2014 m. Vasario 12 d. Biržos apžvalga 2014 m. Vasario 12 d. Biržos apžvalga

 

Trečiadienį investuotojų aktyvumą teisingiau būtų pavadinti pasyvumu. Vienodas akcijų kainų skaičius kilo ir krito. Nekito vis tų pačių, neprekiaujamų ir nelikvidžių akcijų kainos.
Estai šiandien kažkodėl, priešingai nei visas pasaulis, buvo nusiteikę pesimistiškai, OMXT indeksą numušė 0.19%. OMXV indeksas kilo 0.11%.

 

 


1 pav. AS „Olainfarm” prognozuoja 2014 m. pasiekti 80 mln. eurų apyvartą ir 14 mln. eurų nekonsoliduoto pelno. Konsoliduotos pajamos sieks 90 mln. eurų ir 15 mln. eurų pelno.

 

2 pav. „Invaldos LT“ valdoma IT sektoriaus bendrovė BAIP grupė paskelbs viešą pranešimą apie preliminarius 2013 m. rezultatus. „Invalda LT“ valdo 80 proc. BAIP grupės akcijų. Žemiau minimi rezultatai yra preliminarūs ir gali neženkliai skirtis nuo „Invaldos LT“ atskaitomybėje skelbiamos informacijos.
Pateikiame BAIP grupės pranešimą:
Specializuotas IT bendroves vienijančios BAIP grupė, UAB konsoliduotos pajamos neaudituotais duomenimis 2013 m. išaugo 25 proc. ir sudarė 50,3 mln. Lt (14,6 mln. EUR), prieš metus jos siekė 40,4 mln. Lt (11,7 mln. EUR). EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją) palyginus su praėjusiais metais, padidėjo 63 proc. ir pasiekė 4,4 mln. Lt (1,3 mln. EUR), 2012 m. EBITDA siekė 2,7 mln. Lt (0,8 mln. EUR).
„Reikšmingai paaugo pajamos iš kibernetinės gynybos, kritinės IT infrastruktūros atsparumo ir informacinių sistemų kūrimo paslaugų. Nemažą įtaką veiklos rezultatams turėjo įgyvendinta strateginė užduotis pradėti grupei priklausančių įmonių BAIP ir NRD CS paslaugų teikimą Rytų Afrikoje“, - pokyčius aiškino BAIP grupė direktorius Kazimieras Tonkūnas.
Per savo valdomas įmones BAIP grupė 2013 metais aktyviai dirbo Lietuvoje, kur teikė paslaugas ir įgyvendino projektus Lietuvos banke, „Western Union“, SEB banke, Centrinėje hipotekos įstaigoje, Vytauto Didžiojo universitete, Vilniaus universitete, LR Generalinėje prokuratūroje, laivininkystės, logistikos, mažmeninės prekybos, transporto įmonėse ir kitose organizacijose.
BAIP grupės įmonės sėkmingai įgyvendino projektus ir Estijoje bei Latvijoje, taip pat Pietryčių Azijoje, Karibų ir Rytų Afrikos regionuose. Buvo teikiamos paslaugos ir įgyvendinami projektai Ruandos Vystymosi Taryboje, Mauricijaus Registrų centre, Rytų Karibų šalių organizacijoje, Vietnamo Verslo įmonių registravimo biuruose.
2013 metais augo ne tik bendrovės pajamos, bet ir grupei priklausančių įmonių skaičius. Balandžio mėnesį BAIP grupė priklausanti Norway Registers Development AS (NRD), siekdama būti arčiau klientų, investavo Rytų Afrikoje įsigydama įmonę 360 Smart Consulting Ltd., kurią vėliau pervadino į Norway Registers Development East Africa Ltd. Metų pabaigoje BAIP grupės kibernetinės gynybos paslaugos buvo atskirtos į savarankišką, specializuotą kibernetinės saugos įmonę NRD CS.
2014 metais BAIP grupė tęs investicijas į mokslinius tyrimus ir technologinę plėtrą, nuosavų produktų kūrimą kibernetinės saugos srityje, modernizuos verslo registravimo, hipotekų ir licencijų sistemas, paslaugų portfelį papildys sprendimais, būtinais sparčiam besivystančių šalių ekonomikos progresui – viešųjų ir centralizuotų pirkimų, verslo priežiūros institucijų, valstybės valdomų įmonių valdymą remiančiomis informacinėmis sistemomis ir konsultacijomis; teismų modernizacijos sprendimais, taip pat mokesčių surinkimo sistemomis (eFilling).
Naujų verslų srityje BAIP grupė ketina sujungti jaunus verslus greitai augančiose šalyse Rytų Afrikoje ir Pietryčių Azijoje su Europos informacinių technologijų verslais bei profesionalais, finansuoti ir investuoti į jų plėtrą. BAIP grupė tęs politiką būti arčiau klientų ir į vykdomas programas įtrauks vietinius veiklos regionų partnerius, daug dėmesio skirs bendradarbiavimui su Lietuvos ir Europos paslaugų tiekėjais, nevyriausybinėmis profesionalų organizacijomis bei akademiniu sektoriumi stiprinti.
Jau pasirašytas susitarimo memorandumas su Ugandos Vadybos ir Technologijos universitetu, kartu su ISACA Tanzanijos skyriumi įgyvendinama Tanzanijos patariamoji kibernetinės gynybos sistema.
2014 metais dukterinės BAIP grupės įmonės įgyvendins projektus Latvijoje, Portugalijoje, Moldovoje, Gruzijoje, Baltarusijoje, Tanzanijoje, Ugandoje, Burundyje, Ruandoje, Vietname, Laose, Mauricijuje ir Centrinėje Amerikoje.
Pildymosi signalas @3.50.

 


3 pav. Šiaulių banko akcijos su didėjančia apyvarta šuoliuoja gap‘ais. Pildymosi signalas @0.332, bet galime sulaukti ir atokvėpio.

 


4 pav. TEO LT pildymosi signalas @0.801.

 


5 pav. Grigiškių pildymosi signalas @0.789.

 


6 pav. Vilkyškių pieninės pozicijoje susiformavo susiformavo pildymosi signalas @2.01, bet yra ir pelno fiksavimo signalas @1.97. Ir gap‘ų daug palikta...

 


7 pav. Lietuvos dujų pozicijoje pildymosi signalas suveikė su gap‘u.


Apžvalgą parengė: Nojus.

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital