Komentarai 3 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Pasaulio biržų indeksai

kafka | 2008-04-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 2120
Pasaulio biržų indeksai VIX Kažkada rašiau, kad kai VIX indekso labai reikšmė išauga - lauk kainų kritimo. Šiuo metu indekso reikšmė artėja prie trendo linijos. Paskutinius
VIX
Kažkada rašiau, kad kai VIX indekso labai reikšmė išauga - lauk kainų kritimo. Šiuo metu indekso reikšmė artėja prie trendo linijos. Paskutinius kartus, kai indekso vertė buvo arti trendo linijos (raudona punktyrinė linija), akcijų biržos pasukdavo žemyn.


S&P 500
Trendas, kuris buvo suformuotas metų pradžioje - pralaužtas. 1380 pasipriešinimimas, kurio įveikti dar nepavyko.


S&P 500 hourly
Šiame pav. matome S&P500 indekso futures valandinį grafiką. Paskutinėm dienom indeksas formuoja kanalą arba bazę tolimesniam judėjimui. Kanalas nėra visiškai horizantalus, todėl didesnė tikimybė, kad indekso vertė judės aukštyn. Ar yra tam priežasčių (judėjimui į viršų) - kitas klausimas.


Dow Jones Industrial
Trendo ir EMA linijų indeksas dar neįveikė, todėl su pirkimais, ilgesniam laikotarpiui nei viena diena, neskubėčiau.


DJI hourly
Kaip ir S&P atveju, šiame valandiniame grafike matome horizalalų kanalą. Penktadienį, indeksas nesėkmingai bandė prasiveržti tiek į viešų, tiek į apačią. Savaitę pabaigėme be dominuojančios jėgos. Visai tikėtinas scenarijus - staigus indekso kilimas, o tada trendo žemyn pratesimas. Su staigiu kilimu bus uždarytos short pozicijos, bet tolimesniam kilimui trūksta gerų naujienų ir rezultatų.


CAC40
Prancuzų indeksas nespėja atkartoti to optimizmo, kurį turi užjūrio indeksai. Paliktas langas (gap) du kartus sulaikė indekso kilimą, todėl pagal sitauciją, galima panaudoti naujos short pocizijos atidarymui.
Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2008 04 07 09:15     #3264
Analizuojant "baimes" indeksa panasu, kad greitu laiku turetu buti korekcija, bet stebint US nuotaikas atrodo, kad jie visiskai prarado baimes jausma
2008 04 07 09:59     #3265
"kai VIX indekso labai reikšmė išauga - lauk kainų augimo" cia yra akivaizdziai painiojama priezastis ir pasekme. Is tiesu ne rinka kyla, kai VIX yra aukstas, o VIX pasiekia virsune, kai kainos nustoja kristi..
2008 04 07 11:10     #3266
Pataisiau - indekso vertė išauga lauk kainų kritimo fvmn, aš tikiu, kad po mėnesio galėsi pažiūrėti į bet kurį indeksą ir drąsiai teigti, kad balandžio pradžioje kainos pradėjo kristi/kilti. Bet šiandien mes nežinome, todėl kai kurie indikatoriai, tokie kaip VIX padeda nustatyti rinkos nuotaikas. Aš žinau kam ir kaip šitas indeksas naudojamas, bet kartais verta pažvelgti kitaip.

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2023 UAB All Media Digital