2012 m. Liepos 24 d. Biržos apžvalga

Spekuliantai.lt | 2012-07-24 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 2347
Raktiniai žodžiai: OMXV, techninė analizė, Grigiškės, Alita, Litgrid, LESTO, Baltika, Tallink Grupp
2012 m. Liepos 24 d. Biržos apžvalga 2012 m. Liepos 24 d. Biržos apžvalga

 

Pasaulis toliau kraustosi iš proto dėl Ispanijos su Italija, o Baltijos rinkose ramu, tarsi nieko nebuvo. Net kainos kilo. Visi indeksai ramiai žaliuoja. Apyvartose dar ramiau. Panašu, kad biržoje šiandien nebuvo aktyvių pardavėjų, todėl kainos buvo linkusios kilti.

 

 

 


1 pav. 2012 m. liepos 23 d. Įmonių grupės „ALITA“, AB (toliau – Bendrovė) stebėtojų taryba nusprendė atšaukti visą Bendrovės valdybą ir naujais Bendrovės valdybos nariais išrinkti Vaidą Mickų, Algirdą Ragelį bei Andreas de Neergaard (pirmininkas).
2012 m. liepos 23 d. Bendrovės valdyba nutarė išrinkti Vaidą Mickų naujuoju Bendrovės generaliniu direktoriumi vietoje buvusio generalinio direktoriaus Pauliaus Kibišos.

 


2 pav. Lietuvos energija, AB tęsia Lietuvos elektrinės šilumos gamybos technologijų modernizacijos, kurios tikslas - naujų biokuro ir gamtines dujas naudojančių katilų statyba, projekto įgyvendinimą. Tarptautinės vertės pirkimas dėl naujų šilumos energijos gamybos pajėgumų statybos Lietuvos elektrinėje projektavimo, įrangos ir darbų pirkimo paskelbtas 2012-07-23.
Įgyvendinus projektą, bendras naujų Lietuvos elektrinės biokuro katilų pajėgumas siektų 40 MW, o dujinių garo katilų – 50 MW. Planuojama, kad 90 proc. šilumos poreikio bus užtikrinama gaminant šilumą biokuro katiluose. Tuo tarpu maksimalų šilumos poreikį šildymo sezono metu bei rezervus užtikrins dujiniai garo katilai, kurie taip pat bus naudojami rezervinių elektrinės blokų paleidimui.
Naujai įrengtų gamybos pajėgumų kompleksas gamins šilumą Elektrėnų regiono gyventojams ir įmonėms. Siekiama, kad efektyvus vietinio kuro panaudojimas taptų alternatyva brangstančioms importuojamoms dujoms. Tikimasi, kad realizavus projektą bus užtikrintos konkurencingos ir stabilios šildymo kainos.
Nauji šilumos gamybos pajėgumai yra bendro Lietuvos elektrinės atnaujinimo projekto dalis. Planuojama, kad dalis naujų šilumos gamybos pajėgumų, naudojančių biokurą, bus pradėti eksploatuoti jau 2013 metais. Visą Lietuvos elektrinės šilumos gamybos technologijų modernizacijos projektą numatoma pabaigti 2014 metais.
Pirkimo signalas @0.414.

 


3 pav. Tallink Grupp pirkimo signalas @0.623.

 


4 pav. LESTO akcijų kaina įveikė kelis pasipriešinimus ir sparčiai kilo. Pildomės, kainai toliau kylant.

 


5 pav. Grigiškių akcijų kaina nenustoja kilusi. Laukiam gerų rezultatų.

 


6 pav. Baltikos akcijų kaina stipriai koregavosi su maža apyvarta. Jei kaina dar toliau kris žemyn, pardavimo signalas @0.403 prieš uždarymą.


Apžvalgą parengė: Nojus.

 

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2023 12 24 07:02     #46295
 tai kaip ir visai normaliai gavosi žiūrint pagal prognozes? kiekvienais metais visi sako, kad blogyn, bet mano akim, tai tik gerėja viskas, turime galimybę patogiai, gražiai gyventi, pirkti.. https://www.zyz24.lt/vedinimas-ir-kondicionavimas/oro-kondicionieriai/buitiniai-oro-kondicionieriai/silumos-siurbliai-oras-oras-3 

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital