Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

2012 m. Birželio 29 d. Biržos apžvalga

2012 m. Birželio 29 d. Biržos apžvalga 2012 m. Birželio 29 d. Biržos apžvalga

 

Šiandien, greičiausiai, buvo paskutinė milijoninės apyvartos diena šią vasarą Vilniaus biržoje. TeliaSonera atitrauks savo pirkimo pavedimą. Daugiau nebebus kam tokių apyvartų generuoti. O juk TEO LT akcijos ir buvo tos, kurios dar palaikydavo visos rinkos likvidumą.
Pati prekybinė savaitė rinkoje baigėsi optimistiškai, kaip ir visame pasaulyje. Ne be Europos politikų priimtų sprendimų pagalbos. Bet per savaitę OMXV indeksas smuko 0.56%.

 

 

 


1 pav. Nuo 2012 m. liepos 09 d. iš AB „Žemaitijos pienas“ valdybos nario pareigų pasitraukia Arūnas Šikšta ir Alvydas Žabolis, bendrovės stebėtojų taryba 2012 m. birželio 29 d. patenkino šių asmenų prašymus atleisti iš pareigų.
Kaina dar vis po Aligatoriumi. Pirkti rizikinga.

 


2 pav. 2012 m. birželio 29 d. AB "Rokiškio sūris" gavo pranešimą apie emitento vadovo sudarytus sandorius dėl emitento vertybinių popierių. A.Trumpa užbiržiniu sandoriu pirko 177,000 akcijų.
Insaideriai masiškai perka akcijas. Pirkimo signalas galioja.

 


3 pav. 2012 m. birželio 29 d. įmonių grupės „ALITA“, AB valdyba nusprendė pratęsti sutrumpintą keturių darbo dienų per savaitę darbo laiką iki 2012 m. III ketvirčio pabaigos.
Ne tokios naujienos laukėm...

 


4 pav. 2012-06-29 AB „Limarko laivininkystės kompanija“ valdyba paskyrė naują bendrovės vadovą. Juo tapo Mindaugas Petrauskas. Jis nuo 2012-07-02 eis Bendrovės vykdančiojo direktoriaus pareigas.
Ilgametis Bendrovės vadovas Vytautas Lygnugaris ir toliau eis Bendrovės valdybos pirmininko pareigas bei užims motininės UAB „Limarko“ direktoriaus pareigas. Minėtas pasikeitimas yra susijęs su bendrovės siekiu optimizuoti valdymą pagal geriausią bendrovių valdymo praktiką, kai valdybos pirmininko ir bendrovės vadovo pareigas eina ne tas pats asmuo.
Mindaugas Petrauskas Limarko grupėje dirba nuo 2004 m. Iki paskyrimo vadovu Mindaugas Petrauskas ėjo Bendrovės viceprezidento pareigas. Jis turi teisininko išsilavinimą, jūrų teisės ir laivų valdymo žinias gilino Jungtinėje Karalystėje.
Bendrovės valdybos pirmininko Vytauto Lygnugario teigimu, „Mindaugo Petrausko įgyta ir sukaupta patirtis pravers bendrovei ateityje“.

 


5 pav. Aprangos pozicijoje suveikė dieninis pildymosi signalas. Savaitinis pildymosi signalas @1.88.

 


6 pav. Šiandien iki sesijos pabaigos investuotojai nesulaukė naujienų iš City Service. Tačiau akcijų kaina krito stipriai. Bendrame kainų kilimo kontekste tai didelis pokytis. Gali būti, kad pardavinėjo žinantys, jog, anot vz.lt, pardavimo iki liepos 1 d. jau nebus, tačiau laikantis įstatymo, šilumos ir karšto vandens sistemų priežiūra perduota kitai bendrovei. Epopėja dar nesibaigia, ir panašu, kad tai kainai pliuso nepridės.

 


7 pav. Tallinna Kaubamaja Group savaitinis pildymosi @5.76.

 


8 pav. Arco Vara pozicijoje suveikė dieninis pildymosi signalas. Pildomės, kainai toliau kylant.

 


9 pav. Pieno žvaigždėse suveikė savaitinis pildymosi signalas.

 


10 pav. Lietuvos jūrų laivininkystės akcijų kaina nukrito į istorines žemumas. Pirkti itin rizikinga.


Kitą savaitę:
06.07.2012 Neprekybos diena


Gražaus savaitgalio!


Apžvalgą parengė: Nojus.

 

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital