Komentarai 1 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

2011 m. Gruodžio 20 d. Biržos apžvalga

2011 m. Gruodžio 20 d. Biržos apžvalga 2011 m. Gruodžio 20 d. Biržos apžvalga

 

Šiandien biržoje netikėtai išaugusios apyvartos. Ir be jokių tiesioginių sandorių. Netikėtumą lemia ir tai, kad didžioji dalis apyvartos sugeneruota Sanito pozicijoje. O informacija tokiam aktyvumui sąlygoti dar nepasirodė.

 

 

 

 


1 pav. 2011 m. gruodžio 19 d. Vilniaus komercinio arbitražo teismas išnagrinėjo arbitražo bylą Nr. 203 tarp ieškovės AB „Kauno energija“ ir atsakovės UAB Kauno termofikacijos elektrinės dėl Investicijų susitarimo netinkamo vykdymo ir priėmė sprendimą – ieškovės AB „Kauno energija“ naudai priteisti iš atsakovės UAB Kauno termofikacijos elektrinės 7 053 540 (septynių milijonų penkiasdešimt trijų tūkstančių penkių šimtų keturiasdešimties) litų dydžio baudą, taip pat įstatymo nustatyto dydžio palūkanas nuo šios sumos ir dalies bylinėjimosi išlaidų kompensaciją. Vilniaus komercinio arbitražo teismo sprendimas yra galutinis ir privalomas ginčo šalims, tačiau per tris mėnesius nuo sprendimo priėmimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos Apeliaciniam teismui.

 


2 pav. AB "Rokiškio sūris" gavo pranešimus apie su emitento vadovais glaudžiai susijusių asmenų sudarytus sandorius dėl emitento vertybinių popierių. Gruodžio 16 d. Pieno pramonės investicijų valdymas užbiržiniu sandoriu perrašė Antanui Trumpai 400,000 akcijų pagal akcijų paskolos sutartį.
Pozicijoje be palaikymo susiformavo ir pasipriešinimas ties 1.240. Kitas pasipriešinimo lygis ties 1.250. Įveikti bus sunku.

 


3 pav. AB „Limarko laivininkystės kompanija“ (įmonės kodas 140346648) valdyba savo iniciatyva nusprendė sušaukti neeilinį visuotinį Bendrovės akcininkų susirinkimą (toliau – Susirinkimas) 2012 m. sausio 11 d. 11 val. Bendrovės buveinės patalpose adresu Naujoji Uosto g. 8, Klaipėda.
Susirinkimo apskaitos diena – 2012 m. sausio 4 d. Susirinkime dalyvauti ir balsuoti turi teisę tik tie asmenys, kurie yra Bendrovės akcininkai Susirinkimo apskaitos dienos pabaigoje, arba jų įgalioti asmenys, arba asmenys, su kuriais sudaryta balsavimo teisės perleidimo sutartis.
Susirinkimo darbotvarkė:
1. Dėl Bendrovės veiklos diversifikavimo;
2. Dėl Bendrovės ilgalaikių finansinių įsipareigojimų.
Bendrovė nesudaro galimybės dalyvauti ir balsuoti eiliniame visuotiniame akcininkų susirinkime elektroninių ryšių priemonėmis.
Sprendimų projektai Susirinkimo darbotvarkės klausimais, dokumentai, kurie bus pateikti Susirinkimui, ir informacija, susijusi su akcininkų teisių įgyvendinimu, ne vėliau kaip likus 21 dienai iki Susirinkimo, bus patalpinta Bendrovės interneto tinklalapio http://www.limarko.com skiltyje „Investuotojams“. Su šia informacija akcininkai taip pat galės susipažinti Bendrovės buveinėje (Naujoji Uosto g. 8, Klaipėda) darbo dienomis nuo 8:30 val. iki 17:30 val.. Telefonas pasiteirauti: (8 46) 340001-712.
Akcininkai, kuriems priklausančios akcijos suteikia ne mažiau kaip 1/20 visų balsų, gali siūlyti papildyti Susirinkimo darbotvarkę, su kiekvienu siūlomu papildomu klausimu pateikdami Susirinkimo sprendimo projektą arba, kai sprendimo priimti nereikia, - paaiškinimą.
Akcininkai, kuriems priklausančios akcijos suteikia ne mažiau kaip 1/20 visų balsų, gali siūlyti naujus sprendimų projektus klausimais, kurie yra įtraukti ar bus įtraukti į Susirinkimo darbotvarkę, papildomus kandidatus į bendrovės organų narius.
Akcijos kaina istorinėse žemumose. Pirkti labai rizikinga.

 


4 pav. Sanite šiandien sugeneruota didžiausia apyvarta, kaina nepakito. Laukiam naujienų.

 


5 pav. Ūkio banko pozicijoje suveikė Stop loss signalas. Padidėjusios apyvartos leidžia daryti prielaidą apie besiformuojantį palaikymą ir galimą kainos atšokimą. Šią savaitę ir pamatysim, kas čia susiformavo.

 


6 pav. Invaldos kaina sesijos metų pasipriešinimą įveikė, tačiau vis tiek užsidarė žemiau jo. Pirkti dar labai rizikinga.

 


7 pav. TEO pirkimo signalas @0.604.

 


8 pav. Pieno žvaigždžių kaina sparčiai kilo supirkimo kainos link.

 


9 pav. Grindeks kaina pademonstravo šuolį į viršų su padidėjusia apyvarta. Perkam, kainai toliau kylant.

 


10 pav. Olympic Entertainment Group pozicijoje tikėtinas kainos kilimas aukštyn. Pirkimo signalas @1.100.


Apžvalgą parengė: Nojus.

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2011 12 20 20:36     #35370
Kokių naujienų laukiat iš SAN? Taigi poryt paskutinė supirkimo diena.

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital