Spalio 11. Apie turizmą...

spekuliantai.lt | 2009-10-11 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 1751
Spalio 11. Apie turizmą... JAV rinkos savaitinė apžvalga

Kiekvieno iš mūsų pomėgiai didžia dalimi formuojasi dar vaikystėje. Vienas iš tokių mano pomėgių yra žemėlapių praktinis naudojimas. Nesistengiau ir netapau žemėlapių kolekcionieriumi, bet prieš atsidurdamas dar man neištyrinėtoje erdvėje, būtinai pasižiūriu į tas paslaptingas linijas. Vaikystėje tai buvo popieriniai atlasai, daugiausia mokykliniai. Tie popeiriniai žemėlapiai labai gerai įjungdavo fantaziją, bet kartu ištreniravo labai gerai jausti mano padėtį erdvėje.

Dabar viskas paprasčiau. Tereikia atitinkamoje kompiuterinėje programoje surinkti raktinį žodį. O dar geriau, kai kompiuteris sujungtas su GPS imtuvu. Bet tai gal tik man taip atrodo, kad paprasčiau. Juk daugelis žmonių ir šiandien su šiuolaikiniais GPS įrenginiais klaidžioja kaip klaidžioję. Ir tai tikriausiai ne šitų sumanių prietaisų kaltė...

Esu ne katrtą stebėjęs, kaip kai kurie pažįstami, su GPS imtuvu ar be jo, pasiklysta tarp trijų pušų. Ir kaip paskui išsisukinėja. Meistriškai išsisukinėja!

Na bet geografiją pastumsim kiek į šoną ir paklabėsim apie kiek kitokius dalykus. Apie paraėjusią savaitę JAV biržose.

Kadangi jau visai greitai turėsime mėnesio vidurį, galime viena akimi žvilgelėti į mėnesinį SPX grafiką. Spalio pirmosiomis dienomis rašiau, kad galimas SPX korekcijos gylis gali tebūti 1010. Dabar pateiktame grafike matome splio mėnesio prognozuojamą lygių diapazoną - žaliai apatinė riba, raudonai viršutinė riba.

Žiūrint į prognozuojamas kainas visada reikia suvokti elementarų dalyką, kad tai tėra tik prognozė. Bet iš savo stebėjimų galiu pasakyti, kad TD Daily Range Projection metodas kainų diapazoną gana neblogai nuspėja. Pasižiūrėsim, kaip bus šį kartą.

Dieninis $NYMO grafikas penktadienį ne kažin kiek pasikeitė, bet dėl tvarkos įdedu.

Toliau parodysiu kelių indeksų ir sektorių ETF'ų savaitinius grafikus.

Konstatuosiu faktą, kad prasidėjęs III ketvirčio rezultatų skelbimo maratonas kol kas optimistiškas. S&P 500 indeksas nubraukė dviejų savaičių meškų pastangas ir vėl yra pasiruošęs tolesnei kelionei link sekančio pasipriešinimo lygio.

Lygiai tokioje pat padėtyje savaitę užbaigė ir Technologijų indeksas.

Masinių informavimo priemonių pastangos nenuėjo veltui ir šią savaitę auksas kainavo tikriausiai kaip niekad daug. Bet, kadangi masinės informavimo priemonės yra svarbi spekuliacijų dalis, tai nieko keisto.

Nafta. Tiesiog konstatuokim faktą, kad naftos kaina jau seniai nebuvo tokia stabili.

Na o toliau pagal abėcėlę.
Biotechnologijos. Burtininkai porą savaičių koregavosi, praėjusi savaitė čia buvo gana rami. Pagal mane turėtume dar pamatyti bent kilimo bandymą.

Saulės energetika. Nafta stabili, ir čia štilis.

Namų staytojai. Taip pat pasikoregavo ir bando organizuoti kilimą.

Finansai konsoliduojasi jau gana ilgai. Gal jau laikas kryptį parodyti?

JAV variklis,vartotojai. Atrodo, kad ruošiasi vartoti dar daugiau...

Na ir pabaigai įdedu savaitinį VIX grafiką. Po penktadienio prekybos ta paskurinė savaitinė žvakė tapo dar raudonesnė. Įtariu, kad neapibrėžtumas mažėja.

Štai ir pažvelgėme į savotiškus žemėlapius. Kas norės - kelią ras.

Tradiciškai prieš naujos savaitės pradžią įdedu savaitinius ir dieninius signalų skanavimo rezultatus:

091012_Weekly.csv

091012_Daily.csv

Tiems, kas ne visai suprato:
Perspėjimas: Signalai ir indikatoriai yra tik informacija sprendimo priėmimui ir negarantuoja sėkmės!

Geros savaitės!

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis