2011 m. Liepos 12 d. Biržos apžvalga

2011 m. Liepos 12 d. Biržos apžvalga Italijos skolų krizė spaudžia akcijų kainas žemyn, o finansų rinkos, savo ruožtu, spaudžia italus užkeldamos obligacijų pajamingumą ir swap‘ą į r

 

Italijos skolų krizė spaudžia akcijų kainas žemyn, o finansų rinkos, savo ruožtu, spaudžia italus užkeldamos obligacijų pajamingumą ir swap‘ą į rekordines aukštumas.
Spaudimas spaudimu, svarbu neperlenkti lazdos.
O jei į tai nekreiptume dėmesio, tai galima įtarti, kad pirmojo pusmečio bendrovių rezultatai neatitiks rinkos lūkesčių. Bent jau taip šiandien pasirodė rinkoje.
Arba rinkoms jau gali būti nebeįdomūs bendrovių rezultatai. Bet čia jau itin pesimistinis scenarijus ir, tikėsimės, jo nebus...
Labai tikėsimės, kad didelės apyvartos ir tiesioginiai sandoriai keliose pozicijose šiandien. atneš tik geras naujienas.

 

 


1 pav. Latvijos finansų ir kapitalo rinkos komisija liepos 8 d. priėmė nagrinėti AS “Olainfarm” didžiausio akcininko Valerij Maligin savanoriško oficialiojo pasiūlymo prospektą. Pasiūlymo kaina - 1.95 LVL.
Kaina rinkoje buvo – ir vis dar yra – gerokai didesnė nei pasiūlymo. Todėl dar galima tikėtis tolesnės korekcijos...

 


2 pav. AB "Vilkyškių pieninė" gavo pranešimą apie vadovo arba su emitento vadovu glaudžiai susijusio asmens sandorius dėl emitento vertybinių popierių. „Finasta lanksčios strategijos subfondas“ biržoje pardavė 10 000 vnt. akcijų, o „Finasta Naujosios Europos TOP20 subfondas“ – dar 8 000 vnt.
Kaina rinkoje, drauge su kitomis, mažėjo. Bet ir šiaip pozicijoje brendo techninė korekcija. Kol kas matome sveikumo požymius... Pirkti dabar rizikinga.

 


3 pav. Invalda koreguojasi „pagal scenarijų“. Kritinis taškas – žemiau Raudono balanso. Tad dar galima neskubėti. O nekantresni jau galėjo pafiksuoti pelnus.

 


4 pav. Aprangos pirkimo signalas nusileido iki @1.731. nepamirškime, kad palaikymas ties 1.600 ne taip jau ir toli.

 


5 pav. Iš Baltikos akcijos kainos kažko kito ir nesitikėjom... Pirkti dabar labai rizikinga...

 


6 pav. Premia Foods pildymosi signalas @0.855.

 


7 pav. Ūkio banko pildymosi signalas @0.321.

 


8 pav. TEO kaina nukrito žemiau Raudono balanso. Netgi buvo žemiau palaikymo ties 0.631. Kaip rinkos lyderiui, blogas ženklas. Bet gap‘as liko.

 


9 pav. Sunku nepastebėti tokio Lietuvos dujų kainos kritimo... Dujos pigs ar monopilijos nuo rytdienos uždraustos???

 


10 pav. Panevėžio statybos trestas gap‘ą pildo gap‘u ir tiesioginiais sandoriais. Ne kiekvienas krištolinis rutulys tokius ženklus supranta...

 


Apžvalgą parengė: Nojus.

  

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital