Spalio 01. Labas rytas, Lietuva!

spekuliantai.lt | 2009-10-01 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 1372
Spalio 01. Labas rytas, Lietuva! JAV rinkos mėnesinė apžvalga.

Amerikonai vakar davė vaizdų!

Gaila, bet aš tiesioginėje transliacijoje nedalyvavau. Organizmas paskutiniais metais pradėjo jausti oro pemainas, todėl nuo kokios 15 valandos iki šio ryto praleidau miegamąjame. Miegas man geriausi vaistai.

Išmetė mane vakar iš TNA, iš FAS per plauką neišmetė.  Vienu žodžiu - mėnesį ir III ketvirtį baigėm su fanfarais.

Uždanga nuleista. Bet neilgam, neužilgo prasidės III ketvirčio rezultatų skelbimas. Iki to laiko tikriausiai nematysim kiek aktyvesnių veiksmų biržoje. Gal net palengva nuleidinėsim garą.

Prieš pažvelgdamas į mėnesinius ir savaitinius pagrindinių indeksų grafikus, parodysiu, kur esame trumpuoju periodu. O esame lengvai perparduotoje zonoje. Ir nenustebsiu, jeigu eisim iki stipriai perparduotos, tuo labiau, kad mėnasio pradžia.

Dabar žvilgtelėkime į mėnesinius ir savaitinius grafikus.

Pradėsiu nuo NASDAQ Composite. Gavosi labai graži mėnesinė žvakutė, labai gražiai įsikomponavusi kylančioje eilutėje. Kokia krizė?!!

Savaitinis grafikas taip pat kol kas nepatvirtina išėjimo signalo, kuris buvo rugsėjo pradžioje. Aišku, savaitė dar nesibaigė, visko dar gali būti, bet matau tai, ką matau.

Žiūrim, kaip atrodo S&P 500 indeksas. Vaizdas panašus, gal tik vienu mėnesiu atsiliekam nuo $COMP

Savaitinis S&P 500 taip pat nenuviliantis. Nežinau, kiek gali būti svarbus SMA89 kirtimas, bet jau trečia savaitė vis atsiremiam į jį. Gal reikės truputį atsitraukti įsibėgėjimui?

Vienu žodžiu - pasižiūrėjus į mėnesinius grafikus, viska vyksta pagal planą. Kaip garžiai nuleidom, taip garažiai ir pakelsim.

Dabar pasižiūrėkim į EUR/USD santykį ne pipsų plotmėje, o per savaitinį šios poros ETF'ą. Kuris iš esmės ir atspindi tą santykį. Sakyčiau, kad reikalai gali pasisukti EUR gerbėjų nenaudai.

Nafta - nieko įdomaus, flat, trendo neaptikta.

Nafta flat, saulinės taip pat.

Vartotojai, vienas iš pagrindinių JAV ekonomikos variklių, trečia savaitė taikosi pralaužti pasipriešinimą. Kažin, iš karto pasiseks, ar reikės truputį atsitraukti?

Viskas tikriausiai priklausys nuo to, ar duos bankai skolon. O finansai konsoliduojasi, ir jau ganėtinai ilgai. Hmmm...

Tiek šiandien. Tikiuosi, kad neatsakiau nė į vieną jūsų klausimą. Nes kas galvos savo galva, jeigu į kiekvieną klausimą iš anksto bus atsakymas?

Signalų skanavimo rezultatai:

091001_Daily.csv

Geros dienos!

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2009 10 01 13:12     #32281

"Sakyčiau, kad reikalai gali pasisukti EUR gerbėjų nenaudai." Toks klausimas pasistojo: ar manai, kad USD stiprėjimas padės rinkoms (žaliavų, akcijų) ir toliau važiuot į viršų. T.y. ar atvirkštinė koreliacija, gana akivaizdi paskutiniu metu, pavirs į tiesioginę. Dėkui už atsakymą ir už bulišką apžvalgą.

2009 10 01 14:32     #32282

deivisss, dėl EUR/USD manau, kad tumpesniu laikotarpiu, savaitinis grafikas, USD gali kiek pastiprėti, nutempdamas su savimi žaliavų ir akcijų kainas į mažėjimo pusę. Taip kad niekur ta atvirkštinė koreliacija nedings. Bent jau 1-2 savaičių laikotarpyje. Jeigu žiūrėti per akcijų prizmę, tai pilnai galim šį mėnesį S&P 500 pamatyti kažkur 1020-1030 lygyje.

Žiūrint ilgesniu laikotarpiu, mėnesiniai grafikai, nemanau, kad čia jau taip nuo spalio 1 dienos, po 3% į dieną kaip kažkas norėtų, tratinsim su akcijomis žemyn. Be to, mėnesiniame grafike tas 1020-1030 lygis atrodo visai normos ribose, jeigu neperžengti tos ribos.

Aš keletą metų viena akim stebėjau dolerio ir euro kurso sezonines variacijas, doleris į metų pabaigą turi tendenciją silpnėti. Kaip bus šiemet - sunku pasakyti. Tikriausiai jau daug kas sutiks, kad metai nestandartiniai. Todėl ir mąstykim nestandartiškai.

O kol trendas į viršų, ir apžvalga buliška

2009 10 01 15:58     #32283

Autoriu didelis pliusas +

Už sugebėjimą į rinką pažvelgti iš šalies - be jokių išankstinių buliškų ar meškiškų sentimentų.

Ir ypač už trendo matymą per mėnesinius ir savaitiniuns grafikus - kiekvienas gali atsirinkti laikotarpį, kuriame prekiauti ir prisiimti riziką.

Yra pageidavimas dėl nuolatinio tokio globalaus žvilgsnio bent kas mėnesį

2009 10 01 16:55     #32285

kvikstepas, ačiū už gerus žodžius. Aš gal kiek nerimtai čia viską aprašinėju. Bet rimtos rašliavos yra kur kas daugiau, negu nerimtos. O kartais nerimtai į pasaulį pasižiūrėyi yra labai sveika.

2009 10 02 11:58     #32288

.oOo. - tesk ir toliau tokiu lengvai ironisku stiliumi, man jis labai patinka, lengvai skaitosi. Ir rimtus dalykus galima daryti ne susireiksminus, o su sypsena.

Pagarba uz nelietuviskas pastangas. Cia turbut del to, kad zemaitis esi

2009 10 02 12:35     #32290

zilva, neerzink lietuvių...

2009 10 02 12:46     #32291
Citatos pradžia .oOo.
 

 

zilva, neerzink lietuvių...

Citatos pabaiga


 

tegul aciu pasako zemaiciams, jei ne mes - vaiksciotu dabar vietoj Jonu ir Petrausku - Hansais ir Biurgeriais pasivadine

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital