Komentarai 1 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

2011 m. Gegužės 4 d. Biržos apžvalga

2011 m. Gegužės 4 d. Biržos apžvalga Jėzusmarija, jei mes nepasitengsim, tai mūsų gimtoji Vilniaus birža visiškai užsidarys.

 

Jėzusmarija, jei mes nepasitengsim, tai mūsų gimtoji Vilniaus birža visiškai užsidarys.
Turiu pasiūlymą biržai. Padaryti prekybines sesijas 2-3 kartus per savaitę, kaip senais senais laikais buvo. Know-how yra, tereikia tik sprendimą priimti.
Juokas juokais, tačiau situacija tikrai problematiška, užsitęsusi ir galo nematyti. Taip pat galima suprasti ir institucinius investuotojus, neskubančius merkti meškerių Lietuvos rinkoje: neatsakytas klausimas, ar impulso UP korekcija, ar toliau tęsiasi impulsas DOWN šiek tiek pasikoregavęs į viršų. Tik laikas atsakys į šį techninį klausimą. O fundamentalius kriterijus dar reikės pasverti.
Baigėsi ketvirtis, tarpiniai veiklos rezultatai pradeda rodytis. Skaičiuosim, žiūrėsim, kaip sekasi įmonėms. Tik dar nedaug matysis, dar visi metai priešaky...
O gal be reikalo jaudinamasi. Gal šiandien investuotojai klausėsi, kaip santykius aiškinasi (jau išsiaiškino) TEO LT akcininkai. Juk tam reikia tylos ir ramybės...

NASDAQ OMX Vilnius nario MP Bank hf. (reg. Nr. 540599-2469) pavadinimas dėl restruktūrizavimo pasikeitė į EA fjárfestingarfélag hf, ir nuo 2011 m. gegužės 4 d. šis narys Baltijos šalių vertybinių popierių rinkose prekiaus su nario atpažinimo kodu MPBB.

 


1 pav. Arco Varos smulkieji akcininkai būsimam VAS‘ui siūlo bendrovėje atlikti specialų auditą; o jei toks nebus atliktas – kelti klausimą dėl Baltplast OÜ prašymą pateikti informaciją teisėtumo ir reikalavimo valdybai suteikti informaciją.
Palaikymai neatlaikė, investuotojai nežinioje, gal pasiryš parduoti ir tie, kurie iki šios nesiryžo.

 


2 pav. Tallink Grupp keleivių srautas vis auga. Balandį jų buvo beveik 3% daugiau nei pernai. Keleivių transporto srautas išaugo 10%, o sukvežimių – net 14%.
Labiausia srautai augo Estijos-Suomijos linijoje, o Estijos-Švedijos linijoje keleivių netgi mažėjo. Užtat krovininio transporto srautas Suomijos-Vokietijos linijoje išaugo 884.8%. dar neskubėkite stebėtis... Keleivių automobilių srautas Suomijos-Vokietijos linijoje išaugo 2251.8%. Įtakos tam turėjo balandžio pradžioje į liniją paleisti keltai Superfast VII ir Superfast VIII. Jau tikrai itin greiti...
Na ir pas estus su reakcijomis į rinkos naujienas ne kas. Truputį pakėlė kainą – bus gerai... Pirkti neskubam.

 

3 pav. Banko stebėtojų tarybos 2011 m. gegužės 3 d. posėdyje AB Šiaulių banko valdybos nare iki dabartinės valdybos kadencijos pabaigos išrinkta banko vyriausioji buhalterė, Apskaitos ir atskaitomybės tarnybos vadovė Vita Adomaitytė.
Kaina visiškame flate. Laukiam ir mes.

 


4 pav. Vos tik ministras prakalbo apie sutarties su Panevėžio statybos trestu nutraukimą, jau pradėjo sklisti gandai apie kažkokį broką, kažkokį broko tyrimą. Tarsi nebuvo galimybės to „broko“ pastebėti anksčiau. Mus bus sunku įtikinti, kad prieš pusmetį pabaigus darbus, niekas nieko ir nesužiūrėjo, nepatikrino. O jei brokas ir buvo, tai kodėl tik dabar apie tai kalbama. Neskaidru... PST vietoje pats sutartį nutraukčiau ir dar primokėčiau. Mažiau skandalų, mažiau įtakos bendrovės įvaizdžiui.
Pirkimo signalas @1.811.

 

5 pav. City Service pirkimo signalas @2.841.

 

6 pav. Agrowill pirkimo signalas nusileido iki 0.308.

 


7 pav. Snoro rezultatai rinkai nepatiko. Net palaikymas buvo pramuštas. Nežiūrint to, pirkimo signalas dar vis galioja.

 


8 pav. Jei TEO akcijų kaina krito dėl publikacijos Verslo žiniose, tai tik kumščių mojavimas po muštynių. VAS‘as jau seniai pasibaigė. VŽ per tą laiką tikrino patikimų šaltinių informaciją... Retai būnam šališki, bet šį kartą smulkiesiems reikia paploti.

 


9 pav. Ūkio banko pirkimo signalas nusileido iki 0.318.

 

 

 

Apžvalgą parengė: Nojus.

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2011 05 05 08:56     #35222
TAL šiuo metu labiausiai verta dėmesio akcija. Tiek FA, tiek TA rodo, kad akcija neįvertinta, pvz. RSI vos 27.

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital