2009.09.16 Biržos apžvalga

Spekuliantai.lt | 2009-09-16 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 1876
2009.09.16 Biržos apžvalga Nors jau ne kartą esu skelbęsis, kad nespekuliuoju PanBaltijos rinkose, turiu pasakyti, kad čia karts nuo karto apsiperku. Negaliu gi aš, būdamas sveiko pr

 Nors jau ne kartą esu skelbęsis, kad nespekuliuoju PanBaltijos rinkose, turiu pasakyti, kad čia karts nuo karto apsiperku. Negaliu gi aš, būdamas sveiko proto, nepasinaudoti tokiomis galimybėmis. Bet spekuliuoti ir pirkti iki versis trendas (ypač jei savaitinį grafiką žiūri) yra labai skirtingi dalykai. Tad perkant ir/ar pildantis poziciją aš prieš tai pasiskaitau savo paties apžvalgas (kas gi kitas šuniui pakels uodegą, jei ne...). Šiandien pagal signalą, pavyzdžiui, pildžiausi Invaldos poziciją. Jei jau pradėjau disclaimerinti, tai turiu pasakyti, kad tai nėra pasiūlymas pirkti ar parduoti; neturiu bankų akcijų, tai taip pat nėra pasiūlymas pirkti ar parduoti. Aš dar daugelio akcijų neturiu. Jūs jau spręskite savo galva. Apžvalgų ir tikslas toks yra – padėti patiems priimti sprendimus. Signalai yra, viso labo, rinkos teikiami signalai. O ar jie suveiks, ar nesuveiks, tai irgi pačios rinkos reikalas. Mes tik stebim, kur ji eina, nes mūsų visų tikslas yra vienas – pataikyti į traukinį, važiuojantį atidarytos pozicijos linkme...
VPK siūlo reformuoti pensijų kaupimo sistemą: II pakopos pensijų fondų sistemą privalomai transformuoti į vadinamąją „Gyvenimo ciklo fondų“ sistemą, mažinti atskaitymus nuo pensijų fondų turto, supaprastinti pensijų fondo valdytojo keitimo procedūrą, stiprinti pensijų fondų valdytojams taikomus pensijų fondų rizikos ir interesų konfliktų valdymo reikalavimus. Manau, kad geras pasiūlymas. Belieka jį įgyvendinti.
Na, o kas šiandien rinkoje? Ogi šiandien rinkoje karaliavo smulkieji spekuliantai genami vakarykščio optimizmo bei gerų naujienų iš už Atlanto. Galima populiariai pakarksėti, kad korekcijos sulauksim, oi sulauksim: indeksas kyla su vis mažėjančios apyvartos tendencija. Na bet mes visi tikimės, kad ji ateis kiek galima vėliau ir bus kiek galima negili. Ryt paklausysim, ką apie tai mano MP Investment bankas Forum Palace.

1 pav. Žemaitinos pieno pozicijoje suveikė pirkimo signalas su labai solidžia apyvarta. Pildomės, kainai kylant toliau.

 


2 pav. Lietuvos dujose pildymosi signalas @2.41 lt.

 


3 pav. Atrodo, kad Ūkio banko akcijos kilo vien tik dėl euforijos, nes pozicijoje vyravo pardavėjai. Jie naudojosi fiksuoti pelnus kiek aukštesne kaina. Artėjam prie pildymosi signalo.


4 pav. TEO pozicijoje fraktalai labai gražiai apibrėžė galimą strategiją: fiksuojamės, kainai pasiekus 1.83 lt, pildomės, kainai pasiekus 1.90 lt.


5 pav. Lifosoje pildymosi signalas @36.20 lt.


6 pav. City Service‘ą pildomės toliau, jei tik kaina kyla.


7 pav. Klaipėdos nafta yra pirmoji korekcijos (be RST) kregždė. Šiandien uždarymo kaina kirto raudoną balansą. Tai suveikė fiksavimosi signalą.

 

 

Apžvalgą parengė: Nojus.

Rašykite mums
 

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2009 09 16 20:39     #32210

labai gerai, kad grizo tekstines apzvalgos

2009 09 16 21:28     #32213

O kur IVL pirkimo signalas prapuolė? 

2009 09 16 21:43     #32214

įdomiai pas mus traktuojama ta TA. Vienam portale EW apologetai iki išsekimo įrodinėja jos besąlygišką "teisingumą", bet jau keli mėnesiai kapitaliai nepataikydami su EW  metodo iššauktom prognozėm, aiškina, kad ši TA rūšis tiesiog tiksliai nenurodo laiko, kada pozicija kils ar kris. Kad kaina kažkada kils ar kris žinau pats, esmė ir yra žinot laiką, kada bus vienoks ar kitoks judesys.

Dabar Nojus paaiškina, kaip reikia vadovautis jo naudojamos TA signalais  -  ". Signalai yra, viso labo, rinkos teikiami signalai. O ar jie suveiks, ar nesuveiks, tai irgi pačios rinkos reikalas".  Irgi įdomiai - nors TA indikuoja signalaus, jie nieko nereiškia. Loginis klausimas - ką vistik ta vienokia ar kitokia TA rodo, jei birža viską perdėlioja savaip? Ir kokia prasmė rašyt tokias labai jau dažnai nesuveikiančių signalų apžvalgas. Senieji kavos tirščiai kažkaip geriau patiko ir aiškintis dėl "pačios rinkos reikalų" praktiškai nereikėjo)). Kažin ar vertėjo keisti seną gerą kavą į keistą meilę gamtai - visokiems aligatoriams)).

2009 09 16 22:00     #32215

 Darijus, taigi suveikė. Na ir viskas...

newbie, senieji kavos tirščiai buvo lygiai tie patys Aligatoriaus signalai.  Ir šiaip tikslas pasiektas - mąsto žmonės.

Realiai, kam ta TA, jei rinka, kaip labai tiksliai pastebėjai, savaip perdėlioja. Va tam ir galva ant pečių. Respect, newbie.

2009 09 16 23:48     #32217
Citatos pradžia newbie  
 

Ir kokia prasmė rašyt tokias labai jau dažnai nesuveikiančių signalų apžvalgas

Citatos pabaiga

TA yra labai tikslus mokslas prognozuojantis ateiti, kurios prognozuoti neimanoma (keistokai skamba). Siek tiek padeda. Jeigu pasitvirtintu dazniau tai kompiuteriai perimtu prekyba ir birzos nebeliktu

Citatos pradžia barakas  
 

labai gerai, kad grizo tekstines apzvalgos

Citatos pabaiga

Man ir gi taip labiau patinka

2009 09 17 11:01     #32221

Sveikinimai sugrįžus senajam apžvalgų formatui.

2009 09 17 17:01     #32225

o man naujasis patiko...

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital