2010 m. Gruodžio 20 d. Biržos apžvalga

2010 m. Gruodžio 20 d. Biržos apžvalga Rinkos toliau „atostogauja“ ir palieka apžvalgininkus be darbo.

Rinkos toliau „atostogauja“ ir palieka apžvalgininkus be darbo. Aktyvumas šiandien tikrai pirmadieninis. Užsnigo ne tik oro uostus, bet ir kelius į biržą.

Treiderių šiandien susirinko tik vienas-du ir pastumdė akcijų daugiau nei už pusantro milijono litų. Kas realiai reiškia, kad prekybos beveik nebuvo...

 

 

1 pav. TEO LT vadovas Arūnas Šikšta atsisakė tapti naujuoju Lietuvos banko valdybos pirmininku. TEO akcininkams gal ir gera žinia...

 

2 pav. Nordecon International Group pasirašė geležinkelio rekonstrukcijos ir Kaarepere viaduko statybos kontraktą. Bendra projekto vertė - 4.3 mln. EUR. Investuotojai žinią pamatė ir įvertino eigiamai. Pirkimo signalas @1.295 EUR.

 

3 pav. „Euromonitor International“ mano, kad alkoholinių ir gaiviųjų gėrimų rinkos augs po 2% kasmet iki 1015. Jei tai įvertinus nesumažintus akcizus, tai vis geriau negu nieko. Bet toks augimas nelabai tenkina mūsų investuotojus, kai yra geresnių alternatyvų. Stumbras sparčiai juda žemyn.

 

4 pav. Londone būsimą naują Lietuvos ambasadą Jungtinėje Karalystėje ir Šiaurės Airijoje rekonstruos Turto banko konkursą laimėjęs Panevėžio statybos trestas. O Būsto ir urbanistinės plėtros agentūra prognozuoja, kad kitąmet renovacijos kas mėnesį imsis po 10-20 daugiabučių. Naujienos įvertinos teigiamai ir PTR akcijos šiandien buvo perkamos. Pirkimo/pildymosi signalas @1.998 EUR.

 

5 pav. „Eurostat“ suskaičiavo, kad Lietuvos žemės ūkio pajamos vienam gyventojui šiemet buvo 19,5% didesnės nei pernai. Linas Agro Group investuotojai, matyt, į šią žinią sureagavo, kad kilo. Tikėsimės, kad kaina surado dugną.

 

6 pav. Vadovaujantis NASDAQ OMX Baltijos šalių akcijų indeksų sudarymo ir skaičiavimo taisyklių 5 dalimi, Rytų skirstomųjų tinklų akcijos (RST1L, LT0000126385) bus išbrauktos iš Baltijos šalių lyginamojo indekso OMX Baltic Benchmark sudėties 2010 m. gruodžio 21 dieną. Rytų skirstomųjų tinklų akcijos taip pat nebus įtraukiamos į naują Baltijos šalių lyginamojo indekso sudėtį, apie kurią buvo paskelbta 2010 m. gruodžio 9 dieną ir kuri įsigalios 2011 metų sausio 3 dieną. „Atia“ akcijai rinkoje buvo pasakytas gražus.

 

7 pav. Šiandien Estijos žiniasklaidoje pasirodė žinia, kad AS Ekspress Grupp derasi su Snoru parduoti Delfi. Ekspress Grupp neigia derybas, bei teigia, kad nesiruošia nieko parduoti. Žinia išplatinta po sesijos. Ryt pamatysim, kaip ją vertins investuotojai... EEG pozicijoje nieko įdomaus nevyksta jau kuris laikas.

 

8 pav. O Snore irgi nieko įdomaus. Galim kol kas atsipalaiduoti.

 

9 pav. Olympic Entertainment Group pozicijoje suveikė pirkimo signalas. Pažiūrėsim, kiek akcija turės noro kilti...

 

10 pav. Lietuvos dujose suveikė pildymosi signalas.

 

11 pav. Tallink‘e suveikė pildymosi signalas.

 

Apžvalgą parengė: Nojus.

Rašykite mums
 

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2010 12 21 08:34     #34797
"...žinią įvertino eigiamai" Vat ir suprask kaip nori. 

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital