Komentarai 2 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Spaustuvė „Kopa“ investuoja pusę milijono į veiklos efektyvumą

vygis | 2010-09-16 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 2874
Raktiniai žodžiai: spaustuvė
Spaustuvė „Kopa“ investuoja pusę milijono į veiklos efektyvumą Uždaroji dizaino ir leidybos AB „Kopa“ planuoja pasiūlyti savo užsakovams kokybiškai naujas spaudos paslaugas. Pusės milijono litų investicijos į ino

Uždaroji dizaino ir leidybos AB „Kopa“ planuoja pasiūlyti savo užsakovams kokybiškai naujas spaudos paslaugas. Pusės milijono litų investicijos į inovatyvius informacinių technologijų sprendimus, pasinaudojant parama pagal Europos Sąjungos struktūrinės paramos priemonę „E-Verslas LT“, iš esmės pagerins visų įmonės veiklos procesų planavimą, pagreitins pasiūlymo pateikimo, gamybos terminus ir padės žymiai padidinti pardavimų apimtį.

„Įmonėje diegiame naują finansų valdymo sistemos Microsoft Dynamics NAV versiją ir Danijoje sukurtą specializuotą spaustuvių verslo valdymo sistemą Print Vis, kurių dėka būsime pasirengę užtikrinti itin kokybišką klientų aptarnavimą optimaliais kaštais ir sparčiai auginti pardavimų bei gamybos apimtį“, – pasakoja „Kopos“ direktorius Saulius Mudėnas. – „Visa įmonės veikla galės būti valdoma, naudojantis šiomis programomis tarsi įrankiais, planuojame standartizuoti ir pagreitinti pasiūlymo paruošimo, užsakymo pateikimo procesus, efektyviau valdyti pardavimus, gamybą, tiekimą, atsargas, planuoti logistiką.“

kopa

Print Vis pagalba tikimasi maksimaliai integruoti įmonės veiklos vidinius ir išorinius procesus, kad kiekvienam įmonės darbuotojui būtų prieinama reikiama informacija jam tinkamu laiku vienoje IT sistemoje. Įdiegti elektroniniai verslo sprendimai leis paspartinti strateginių ir kasdienių įmonės veiklos sprendimų priėmimą, operatyviai gauti tikslesnę informaciją apie įmonėje vykstančius vidinius procesus, efektyviau valdyti pardavimus ir panaudoti žmogiškuosius išteklius, savalaikiai reaguoti į išorinius procesus ir optimizuoti veiklą, didinti įmonės konkurencingumą ir našumą.

Spaustuvė „Kopa“ Lietuvos rinkoje sėkmingai veikia jau 20 metų ir yra plataus profilio spaudos įmonė. Dizainas, maketavimas, daugiau nei 100 įvairiausių rūšių gaminių spausdinimas - tai „Kopos“ verslo sritys. „Klientų esame ne kartą įvertinti už profesionalų aptarnavimą, todėl norėtume, kad ir ateityje nepritrūktų laiko gilintis į jų poreikius, jiems patarti. Augant įmonei plečiasi klientų būrys, turime skirti vis daugiau resursų, kad plėtotume ir stiprintume santykius su jais.“ – pažymi p. Mudėnas.

Platūs veiklos horizontai įpareigoja diegti pažangias technologijas, priešingu atveju rinkoje įmonė tampa nekonkurencinga. „Įžvelgiame daug galimybių plėsti veiklą. Tikimės, kad naujoji verslo valdymo sistema ypač padės padidinti eksporto dalį pardavimuose.“ – sako KOPOS vadovas.

E-verslo projektas ,,KOPA informacinės spaudos verslo valdymo sistemos sukūrimas“ (Nr. VP-2.1-ŪM-02-K-01-063) įmonei kainuos 250 000 litų, tokia pat projekto lėšų dalis bus finansuojama Europos Sąjungos struktūrinės paramos Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. Spaudos verslo valdymo sistemą  įmonėje „Kopa“ diegia Lietuvos IT įmonė „Columbus IT partner“ ir danų specialistai. Projektą įgyvendinti planuojama iki 2011 metų vidurio.

es

 


Daugiau informacijos galima kreiptis į:

Saulius Mudėnas
Uždarosios dizaino ir leidybos AB „KOPA“ direktorius
Tel. (8 37) 30 16 16
El. paštas: [email protected]

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

Komentarai2010 09 19 12:15     #34191
nesupratau srtraipsnio? ir kas mum is to? kaip matau cia nepraso pinigu investuoti i sia imone, patys ju rado.ar siulo savo akciju? ar cia tik reklama sau nori pasidaryti?
Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 09 20 12:20     #34194
Jei jau idejote funkcija "spausdinti straipsni, tai sutvarkykit, nes dabar tai gryna makulatura varo.

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital