Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

2009 m. liepos 9 d. Vertybinių popierių komisijos sprendimai

pagrandukas | 2009-07-09 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 946
2009 m. liepos 9 d. Vertybinių popierių komisijos sprendimai VPK, atsižvelgusi į UAB FMĮ „Finhill“ prašymą, nusprendė panaikinti įmonės B kategorijos licencijos Nr. B107, išduotos 2008 m. vasario 29 d., galio

LIETUVOS RESPUBLIKOS VERTYBINIŲ POPIERIŲ KOMISIJA

Pranešimas žiniasklaidai
2009-07-09

2009 m. liepos 9 d. Vertybinių popierių komisijos sprendimai


2009 m. liepos 9 d. posėdyje Vertybinių popierių komisija (VPK) patvirtino išaiškinimą Dėl kliento pavedimo apimties sudarant sandorius dėl finansinių priemonių už reguliuojamos rinkos ar daugiašalės prekybos sistemos ribų pateikimo. Išaiškinimas teikiamas atsižvelgus į gautus rinkos dalyvių paklausimus, taip pat į tai, kad praktikoje finansų maklerio įmonei pateikto kliento pavedimo suteikiamų teisių apimtis traktuojama nevienodai. Šiuo išaiškinimu siekiama suvienodinti teisės aktų reikalavimų įgyvendinimo praktiką.
Posėdyje VPK, atsižvelgusi į AB „Vilniaus universalinė parduotuvė“ prašymą ir informaciją apie išankstinį viešos obligacijų emisijos išpirkimą, nusprendė nebelaikyti AB „Vilniaus universalinė parduotuvė“ emitentu Lietuvos Respublikos vertybinių popierių įstatymo prasme.

VPK, atsižvelgusi į UAB FMĮ „Finhill“ prašymą, nusprendė panaikinti įmonės B kategorijos licencijos Nr. B107, išduotos 2008 m. vasario 29 d., galiojimą.

Posėdyje valdymo įmonei UAB „SNORAS Asset Management“ leista papildyti galiojančią valdymo įmonės veiklos licenciją Nr. VĮK 015, suteikiant teisę valdyti privataus kapitalo ir alternatyvaus investavimo kolektyvinio investavimo subjektus.

Posėdyje VPK pripažino suderintais AB „Lietuvos centrinis vertybinių popierių depozitoriumas“ Pranešimų apie už reguliuojamos rinkos ribų sudarytus sandorius perdavimo tvarkos pakeitimus ir papildymus. Pakeitimais papildoma pranešimų pateikimo forma: tarpininkai turės teikti pranešimus ir apie finansinio užtikrinimo susitarimus be nuosavybės teisės perdavimo bei su nuosavybės teisės perdavimu.
 

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital