Komentarai 8 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Investuotojai buriasi į asociaciją

spekuliantai.lt | 2009-06-16 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 2145
Investuotojai buriasi į asociaciją Investuotojai buriasi į asociaciją Šią savaitę oficialiai veiklą pradeda „Investuotoju asociacija“, kuri sieks suvienyti investuojančius į vertyb

Investuotojai buriasi į asociaciją

Šią savaitę oficialiai veiklą pradeda „Investuotoju asociacija“, kuri sieks suvienyti investuojančius į vertybinius popierius ir atstovauti jų interesus.

Pasak Tomo Pilipavičiaus, asociacijos valdybos pirmininko, idėja suvienyti
Lietuvos investuotojus kilo matant, kad šiuo investuotojams nelengvu laikmečiu, investuotojų visuomenė nėra vieninga, trūksta koordinuotos veiklos, kuri padėtų investuotojams orientuotis rinkose, kuri apjungtų dvi puses - žmones siekiančius įgyti daugiau investavimo patirties ir tuos, kurie šių žinių turi ir noriai jomis dalinasi.

Panašios veiklos užuomazgų matėme nemažai, tačiau jos ir liko užuomazgomis. Norime ateityje matyti skaidrią Lietuvos kapitalo rinką, vieningą ir patyrusią investuotojų bendruomenę. Mus neramina tendencijos Pabaltijo biržose, kuomet vis mažiau dėmesio kreipiama į smulkųjį investuotoją ir jo interesus, o pasinaudojant sudėtinga ekonomine situacija siekiama asmeninės naudos. Asociacijos nariai tikisi suburti investuotojus ir drauge užmegzti abipusiai naudingą ilgalaikį dialogą tiek su valstybės institucijomis, tiek su emitentais, tiek kitomis asociacijomis, kartu siekiant didesnio skaidrumo Lietuvos vertybinių popierių rinkoje. Taip pat atkreipti visuomenės ir atsakingų institucijų dėmesį į investuotojams kylančias problemas ir kartu ieškoti jų sprendimų - teigia asociacijos valdybos narys Pranas Grunskis.

Investuotojų asociacija taip pat vykdys šviečiamąją veiklą bei sieks ugdyti investuotojų kompetenciją, dalyvaus tobulinant su investavimu susijusius Lietuvos teises aktus. Asociacijos nariu galės tapti kiekvienas, pritariantis asociacijos tikslams ir siekiams

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

Komentarai2009 06 16 16:08     #31907
bet panasia veikla vykdo ir akcininku asociacija, tik gal nelabai aktyviai
2009 06 16 21:56     #31912
tai dabar tu asociaciju ant kiekvieno kampo.
2009 06 16 22:28     #31913
Sveikinimai. Ar tai susije su buvusia/esama asociacija "spekuliantai"?
2009 06 17 10:42     #31918
Gal galite plačiau papasakoti kokiomis sąlygomis galima įstoti i šia asociacija ir kaip planuojate sujungti abi puses. Norinčių žinių yra daug, tačiau kyla problema su žinių dalijimusi mažesniuose miestuose. Arba nurodykite kur galima apie tai pasiskaityti. Busiu labai dėkinga už informaciją.
2009 06 17 15:25     #31919
Sveiki. Malonu sulaukti įvairių komentarų ir klausimų. Asmeniškai esu vienas iš Investuotojų asocijacijos narių. Visų pirma norėčiau pabrėžti, kad ši asocijacija yra naujai įkurta ir su jokia kita asocijacija nesusijusi. Asocijacijos valdyboje yra tiek teisės bei finansų sektoriuje dirbantys specialistai, tiek aktyvūs investuotojai. Kalbant apie narystę, tai kaip ir buvo minėta pranešime, nariu galės tapti kiekvienas, pritariantis asocijacijos tikslams. Neužilgo turėtume paleisti asocijacijos internetinę svetainę, kur galėsite rasti pagrindinę informaciją (asocijacijos veikla, tikslai bei darbai, narystė, mokesčiai ir pan.).
2009 06 17 15:37     #31920
Esu vienas iš Investuotojų Asociacijos (IA) steigėjų. Pabandysiu atsakyti į kelis klausimus bei suteikti papildomos informacijos. Asociacija įsteigta 7 fizinių asmenų. Valdyboje bus specialistai iš skirtingų sričių: finansų analitikų, teisės, maklerių, vadybos, investicijų. Asociacijos funkcijos, tikslai, stojimo sąlygos ir kiti klausimai detaliai bus aprašyti interneto puslapyje, kuris šiuo metu ruošiamas ir turi pasirodyti po 2 sav. Trumpai, atsakant į klausimus. Su Spekuliantų Asociacija mus sieja tik tiek, kad 1 narys yra anksčiau buvęs Spekuliantų Asociacijos nariu. Kiekvieną mėnesį planuojame vykdyti diskusijas ar susitikimus su listinguojamų įmonių atstovais, makleriais, analitikais ar kt. įdomiais žmonėmis aktualiomis temomis. Renginių daugiausia planuojam vykdyti Vilniuje. Taip pat ieškome aktyvių žmonių, kurie irgi norėtų ir galėtų prisijungti prie mūsų komandos bei padėti organizuoti renginius kituose miestuose. Jau š.m. liepos mėnesį planuojame surengti diskusiją aktualia investicine tema. Renginys bus atviras visiems. Apie datą ir vietą pranešime vėliau. Stojantiems į asociaciją taikomas stojamasis mokestis – 50 Lt. Planuojama, visiems stojantiesiems suteikti 100% nuolaidą narystės mokesčiui iki š.m. gruodžio 31 d. Nuo 2010 m planuojamas metinis narystės mokestis 100 Lt. Kadangi, Investuotojų asociacija yra atvira visiems, besidomintiems investicijomis, vertybiniais popieriais, mes tvirtai tikime, kad Investuotojų Asociacija taps sparčiai besiplečiančia ir aktyviai ugdančia investuotojų kompetenciją organizacija.
2009 06 18 13:46     #31931
iki skausmo girdetos snekos
2009 07 08 01:56     #32001

Optimizmas - sveika. Laukiam daugiau info

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis