Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Regionų ETF‘ai

Nojus | 2009-01-27 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 2035
Regionų ETF‘ai Į rinkas sugrįžtant optimizmui, galima apžvelgti, kas įdomesnio darosi pasaulio rinkose. Tiksliau, per etf‘us pasižiūrėsim, kaip investuotojai vertina

Į rinkas sugrįžtant optimizmui, galima apžvelgti, kas įdomesnio darosi pasaulio rinkose. Tiksliau, per etf‘us pasižiūrėsim, kaip investuotojai vertina atskirus regionus.
Pagrindinis indeksas bando konsoliduotis. Jis vis rečiau testuoja naujas žemumas ir jau galima įžvelgti kai kurias atsigavimo tendencijas. Jei šios tendencijos išsilaikys ilgesnį laiką, galima tikėtis, kad kitos pasaulio rinkos pasuks ta pačia kryptimi.1 pav. Dow Jones savaitinis grafikas.

PGJ (PowerShares Golden Dragon Halter USX China Portfolio) suformavo 1Wismano signalą, kuris pirmadienį ir suveikė. Tendencijai išliekant, galima pildytis toliau. Stop loss – 12.39.
Tendencijas patvirtina ir kiti Kinijos etf’ai: HAO, GXC, PGJ.

2 pav. PGJ grafikas

INP (iPath MSCI India Index ETN) savaitinis grafikas vis dar stabiliame DOWN trende. Tačiau dieniniame grafike yra suveikęs 1 Wismano signalas. Galimi du variantai: pildytis dabar arba laukti, kol matysis kur rinka eina toliau. INP yra pakankamai likvidus, 100% investuojantis į Indiją. Pagrindiniai sektoriai yra finansai, IT ir energetika. Manau, verta pasidomėti šiuo fondu ilgesnį laiką.


3 pav. INP grafikas

ILF (iShares S&P Latin American 40 Index Fund) dieniniame grafike turi gana stiprų trendą į viršų. Kainai kylant ir pasiekus aukščiau nei 26.22 galima bandyti rizikuoti ir įeidinėti į poziciją.


4 pav. ILF grafikas

Įdomus GUR (SPDR S&P Emerging Europe ETF)grafikas. O ir pats regionas įdomus. Daugiausia, net 59.76% sudaro Rusijos investicijos. Toliau eina Lenkija, Turkija, Čekija ir Vengrija. Apie 45% kapitalo yra energetiniame sektoriuje. Vakar suveikė 1 Wismano signalas, leidžiantis įeidinėti į poziciją. Bet fondo apyvarta irgi keista. Tai priduoda papildomos rizikos.


5 pav. GUR grafikas

Sugretinkim GUR su fondu, kuris visą kapitalą investuoja į Rusiją. Tai RSX (Market Vectors TR Russia ETF). Pagrindiniai sektoriai: energetika ir sunkioji pramonė. Grafikas labai panašus į GUR.


6 pav. RSX grafikas


PXH (PowerShares FTSE RAFI Emerging Markets Portfolio) yra regionų rinkinukas diversifikavimo gurmanams. Čia yra ir Rusija, ir Brazilija, ir Pietų Afrika, ir Taivanis, Korėja, Kinija, net Meksika. Trečdalis kapitalo suinvestuota į energetiką.


7 pav. PXH grafikas.

JSC (SPDR Russell/Nomura Small Cap Japan ETF) sudaro išimtinai Japonijos labai mažos kapitalizacijos bendrovės. Tendencija dabar įdomi ir galima bandyti rizikuoti atsidaryti poziciją, kainai pakilus virš 34.25. Tiesa, etf’as nepasižymi ypatingu likvidumu.


8 pav. JSC grafikas.

JPP (SPDR Russell/Nomura PRIME Japan ETF) sudaro didžiausios Japonijos bendrovės. Fondas irgi mažai likvidus, be to, nelabai ir įdomus...


9 pav. JPP grafikas

ITF (iShares S&P/Topix 150 Index Fund) gal būt, geriausiai atspindi investuotojų požiūrį į Japnijos rinką. Jis gana pesimistiškas.


10 pav. ITF grafikas.

GAF (SPDR S&P Emerging Middle East & Africa) yra gana egzotiškas etf‘as. Daugiausiai investuoja į Pietų Afriką, kiek mažiau į Israelį, o Egiptui ir Marokui tenka dar mažiau. Kažką pasakyti sunku. Pravartu tendencijas ir toliau stebėti.


11 pav. GAF grafikas.

Vien tik į Pietų Afriką investuoja EZA (iShares MSCI South Africa Index Fund). Ir grafike čia daugiau optimizmo matosi.


12 pav. EZA grafikas

Investuotojai labai santūriai vertina Didžiosios Britanijos ekonomiką. EWU (iShares MSCI UK Index Fund) 100% investuoja į UK ekonomiką. Nei savaitinis, nei dieninis grafikas optimizmu nespindi.


13 pav. EWU grafikas.

Na ir pabaigai, didžiausia laikoma Europos ekonomika EWG (iShares MSCI Germany Index Fund) taip pat nėra investuotojų lepinama, tačiau optimizmo užuomazgų grafike galima įžvelgti.


14 pav. EWG grafikas.

Sėkmės investuojant!

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital