Komentarai 24 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Nežinoma George Soros‘o biografija, arba dar žiupsnelis sąmokslo teorijos

Spekuliantai.lt | 2009-03-25 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 8836
Nežinoma George Soros‘o biografija, arba dar žiupsnelis sąmokslo teorijos Šio straipsnio turinys remiasi EIR (Executive Intelligence Review) biuro ataskaita, paskelbta 1996 spalio 1 d. Bisbadene Vokietijoje, ir vadinasi „Megaspekul

Šio straipsnio turinys remiasi EIR (Executive Intelligence Review) biuro ataskaita, paskelbta 1996 spalio 1 d. Bisbadene Vokietijoje, ir vadinasi „Megaspekulianto Džordžo Soroso reziumė“.

„Time“ žurnalas G. Sorosą apibūdina, kaip šiuolaikinį Robiną Hudą, kuris, spekuliuodamas prieš vakarų centrinius bankus, gauna didžiulius pelnus ir juos poskoministinės Rytų Europos ir buvusios Tarybų Sąjungos šalių ekonomikoms pagelbėti bei sukurti taip vadinamą „Atvirą visuomenę“.Taigi labai svarbu išanalizuoti uždarą finansinį G.Soroso tinklą, kad suprasti realų „Soroso problemos“ mąstą Rytų Europoje ir kitose šalyse.
1992 m. po Europos valiutų keitimo Mechanizmo krizės, kai Centrinis Anglijos bankas buvo priverstas atsisakyti svaro stabilizavimo politikos, į areną išėjo mažai kam žinoma finansų rinkos figūrą, pareiškusi, kad dėl svaro kritimo uždirbo 1 mlrd. USD. Tai buvo iš Vengrijos kilęs G.Sorosas. Visą Antrą pasaulinį karą jis praleido okupuotoje Vengrijoje, paskui persikėlė studijuoti ir gyventi į Londoną; dar po kelių metų gavo JAV pilietybę. Dabar reziduoja pagrinde Niujorke.

1993 m. G.Sorosas viešai paskelbia, kad aukso kaina turi staigiai pakilti, mat jis ką tik gavęs „insaido“, jog Kinija pirks daug aukso, reikalingo greitai augančiai ekonomikai. Vien šio pareiškimo užteko, kad per keturis mėnesius aukso kaina pakiltų 20%. Ir kas labai būdinga G. Sorosui, vos tik aukso kaina pradėjo kilti, jis su savo draugu James Goldsmith pradėjo patyliukais pardavinėti savo aukso atsargas su dideliu pelnu.1993 m. Sorosas taip pat viešai pareiškia, kad ruošiasi pardavinėti Vokietijos VVP ir pirkti Prancūzijos VVP. Karts nuo karto jis „užsipuldavo“ Tailando, Malaizijos, Indonezijos, Meksikos valiutas. Šiose valiutų rinkos naujokėms, turėdamas didelius piniginius resursus, Sorosas galėjo laisvai manipuliuoti valiutomis. Principas labai paprastas: savo pareiškimais G.Sorosas pritraukia smulkesnius ir smulkius spekuliantus, tikinčius, kad Sorosas, matyt turėdamas „insaido“, žino ką daro. Taip keliama instrumento kaina, o pats Sorosas tuo tarpu nusiiminėja pelnus. Paskui jis ieško kitos patrauklios rinkos. Tokia technika pavadinta „smūgiuok ir bėk“.

Sorosas yra plataus ir slapto privačių finansinių interesų tinklo fasadinė figūra. Tinklą valdo stambios Europos aristokratų ir karalių šeimos. Šį tinklą jo nariai vadina „Salų klubu“, jis buvo sukurtas po Antrojo pasaulinio karo žlugus Jungtinių Karalysčių kolonijiniam imperializmui. Ir vietoj naudojimosi valstybiniais įgaliojimais, savo geopolitinius interesus ši Vakarų Europos oligarchija su centru Londone, sprendžia būtent šio tinklo pagalba.G.Sorosas spekuliuoja per savo ofšorinį fondą „Quantum Fund NV“, kuris valdo apie 11-14 mlrd.USD privačių investuotojų lėšų. Manoma, kad tarp klientų yra ir JK Karalienė Elžbieta II. Fondas registruotas Antilų salose. Tai leidžia ne tik nemokėti mokesčių, bet ir slėpti finansines operacijas bei nuslėpti investuotojų kilmę. Netgi oficialiai G.Sorosas nevaldo „Quantum Fund“. Juridiškai jis yra fondo konsultantas, atstovaujantis kitai kompanijai, „Soros Fund Management“, registruotai Niujorke. „Quantum Fund NV“ direktorių taryboje nėra nė vieno JAV piliečio. Ten yra šveicarų, italų, britų, bet nė vieno amerikiečio.

Norėdamas sukurti vienišo investuotojo genijaus mitą apie save, G.Sorosas neafišuoja savo ryšių nei su JK Užsienio reikalų ministerija, nei Izraelio ir Amerikos įtakingais sluoksniai, net nei su milijardieriumi Rotšildu. Turėję reikalų su Sorosu teigia, kad jis niekada nepriima sprendimų savarankiškai, prieš tai negavęs reikalingos informacijos iš atitinkamo asmens. Ryšius su Rotšildu atskleidžia tai, kad „Quantum Fund NV“ direktorių taryboje yra Rotšildo žmonės – Ričardas Kecas, esantis ir „London N.M. Rothschild“ valdyboje, bei Nilsas O‘Taube, vadovaujantis „Rothschild Italia S.p.A.“. Vienas pagrindinių Soroso spekuliavimo partnerių Džeimsas Goldsmitas yra ne kas kitas, o Rotšildų giminės atstovas.

Savo karjeros pradžioje G.Sorosas dirbo mažam banke Niujorke, glaudžiai susijusiu su Rotšildo valdomu „Arnhold и S. Bleichroeder. Inc.“. Iki šiol „Arnhold и S. Bleichroeder. Inc.“ ir Citibank yra pagrindiniai Soroso fondų laikytojai. O Džordžas K. Karlvaisas, Rotšildo partneris Europoje davė dalį pardinio kapitalo Soroso fondams steigtis bei atvedė pirmuosius investuotojus.G.Soroso santykis su Rotšildu ir jo finansų imperija nėra atsitiktinis. Jo ypatingą privataus spekulianto sėkmę ir gana keistą savybę visada daryti teisingus investicinius ėjimus galima paaiškinti tuo, kad jis turi priėjimą prie pačiuose aukščiausiuose sluoksniuose esančios informacijos. Kad sužinoti, kaip jam tai pavyksta, tenka daryti trumpą istorinę apžvalgą.

Nuo Antrojo pasaulinio karo Rotšildų šeimyna kūrė „nereikšmingų“ turtuolių įvaizdį. Šeima išleido begalę pinigų, kad suformuotų turtingų, tačiau „tylių džentelmenų“, kurie pasišventę vynų gamybai, labdarai ar pan. įvaizdį. Nors jų dalyvavimas kuriant Izraelio valstybę nėra paslaptis, kaip ir keliuose kituose stambiuose projektuose, Rotšildai labiau linkę likti šešėlyje ir savo veiklą vykdyti per bendroves, esančias toliau nuo Niujorko, tokias kaip „Zurich Rothschild Bank AG“ ir „Rothschild Italia of Milan“.

Remiantis buvusių CŽV darbuotojų, susipažinusių su „Soroso byla“, pranešimais, būtent šie „tylūs“ investuotojai padėjo Sorosui sukaupti įspūdingą kapitalą, kad 1992 m. sužlugdyti Europos finansinį stabilumą. G.Sorosas yra vienas iš pagrindinių „Salų klubo“ ekonominės ir finansinės kovos įrankių. Ir būtent Rotšildų giminė, kurios įtaka pasauliniams įvykiams parsidėjo dar kaizerio Bismarko laikais, suvedė Sorosą su įtakingiausiais politiniais asmenimis. Ir G.Soroso fondų ataka prieš svarą buvo ne kas kita, kaip pagalba tuometinei premjerei M.Tečer išvesti svarą iš bendros europinės valiutų sistemos ir susilpninti ekonominį žemyninės Europos stabilumą. Tokią politiką JK vykdo jau nuo 1904 metų.


Parengta pagal užsienio žiniasklaidą.

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

Komentarai2009 03 25 15:15     #4801
ahahahahahaha Parasiau neigiama atsiliepima apie sita "straipsni" ir istrynete mano komentara DDD
2009 03 25 15:51     #4802
žiupsnelis u trumpoji
2009 03 25 15:59     #4803
na ka as galiu pasakyti, nepilnavertiskumo kompleksas toliau stipreja siame puslapyje... Sekmes buriant savo kristoliniais rutuliais
2009 03 25 16:03     #4804
"Parengta pagal užsienio žiniasklaidą." labai issamu ir patikima. Ar tik ne kirilica ta ziniasklaida buvo platinama?
2009 03 25 17:26     #4805
vyrai, jeigu jus investuodami neatsizvelgiat i tokiu kaip Sorosas gresmes man jusu labai gaila.
2009 03 25 17:33     #4806
Sorosas jau senei zinoma kad susije su narkomafija... pirma karta spekuliantuose radau puiku straipsny apie asmenybes. Dekui autoriui
2009 03 25 17:40     #4807
to reax: Zinoma, kad saltinis buvo kirilica parasytas. Pvz: straipsnyje minima kompanija - „Arnhold и S. Bleichroeder. Inc.“...tas simbolis/jungtukas tarp pavardziu - "и", griciausiai ne kas kita kaip rusu kalbos jungtukas "ir", nes agliskame variante butu "and" arba "&"...
2009 03 25 17:48     #4808
aciu Gruodi, nepastebejau. Bet atspejau :-) Oi nerimsta kai kas kad Soroso ir Vatikano pinigai juos "padare"...
2009 03 25 18:02     #4809
EIR yra to beprocio Lyndono LaRouche ruporas. Kazkoks asilas sedintis ant 100 kartu perdirbtos ir iki mirties diskredituotos senos caro oxrankes platformos apie zydus, ir pusrimtis portalas perspausdina. Kas per laikai atejo...
2009 03 25 21:29     #4811
kam juokinga paziurekit cia http://dealbreaker.com/2009/03/the-25-highest-earning-hedge-f.php
2009 03 25 21:34     #4812
Man patinka paslaptys, kurios kazkodel zinomos staripsnio autoriams.
2009 03 25 21:56     #4813
Kam idomu (ir kas supranta rusiskai), cia saltinis: http://www.fxmag.ru/pub/20/neizvestnye_stranichki_biografii_dzhordzha_sorosa/
2009 03 25 22:55     #4814
Tas "šaltinis" tokia bloga rusų kalba, kad net ir google automatinis vertėjas iš anglų kalbos originalo geriau išverstų
2009 03 26 09:13     #4815
Nieko čia naujo. Zeitgeistas tokį populiarumą turėjo, kad sp.lt net nuoroda atsirado. Reikia susitaikyti su tokiu lygiu, matyt yra didelis poreikis trumpo ir ūkiško paaiškinimo, kaip sutvarkytas pasaulis.
2009 03 26 10:18     #4816
Trumpo, ukisko ir neteisingo. Per zingsni nuo Tomkaus.
2009 03 26 17:40     #4817
Kai zmogus vien oficialiai per 2007 - 2008 metus pasidaro 4 milijardus baksu - man daro ispudy.
2009 03 26 18:28     #4818
sitas sulas man niekada nepatiko ir pasirodo buvau teisus. Nuo jo sklinda negeras kvapas. Tikrai nenoreciau su juo bendrauti. O siaip eilinis spekuliantas. Beje tokios valiutos kaip svaras be tinkamos in formacijos ir tikrai is pusiausvyros neisvesi. Beje kiek zinai is pirmo karto jam to padaryti ir nepavyko. Bet kokiu atveju ataka pries valiuta yra ne kas kita kaip tos valstybes pilieciu ir paprastu zmoniu apiplesimas. Tai yra teiseta vagyste ir turetu buti baudziama uz tai tarptautiniu mastu. Kodel to nera daroma turbut niekam ne paslaptis, nes dideli bankai is to gerai uzdirba. Taigi samokslo teorija net neabejoju kad yra tik jos lygis yra diskutuotinas. Anyway spekuliavimas yra kenkejiska veikla kuri jokios pridetines vertes nekuria apart likvidumo ir pinigu perskirstymo.
2009 03 26 18:29     #4819
beje jo investiciniai sugebejimai labai gerai atsiskleide pacioje rusijoje. Verslininkas ir jo kaip is manes kosmonautas
2009 03 27 07:54     #4820
Lietuvcas skaito respublika ir nekencia Donskio, peedarastoo ir ZHYDU.
2009 03 27 18:25     #4825
nesakiau kad kazko nekenciu, tai tik buvo nuomone apie spekulianta SOROS
2009 03 27 21:49     #4827
O uz kieno pinigus 1990+ metais buvo vaikai mokyklose mokomi (as irgi)? Ne uz Soroso kartais? Fizikoj is matematikos viskas paprasta - nuklijuoji zvaigzdutes nuo vadoveliu, perspausdini ir oplia! bet socialiniai dalykai. Kad ir ekonomika/finansai... iki kokiu 2000 ekonomika Lietuvos mokyklose buvo mokoma tik uz Soroso pinigus. Ir kazkaip nepastebejau kad jis kazko uz tai prase? Gal laikas susimastyti... ir objektyviai paziureti tiesiai i akis...
2009 03 27 21:50     #4828
p.s. sorry uz rasybos klaidas, nepastebejau, o keisti cia neleidzia.
2009 03 29 00:33     #4829
vidurinej mokykloj ekonomika ???? kuriam amziui esi gimes ???? iki 99 jokios eko ten nei kvapo nebuvo. O del soroso, greiciau cia sistemos betvarke, o jis vienas is tos sistemos nariu kurie gali vykdyti kenkejiska veikla pries valstybe ir jos valiuta. Paskutine naujiena jo pokstai Vengrijoje, kada buvo vykdyta eiline ataka prie salies valiuta. As daugiau neesu girdejes ka jis dar gero moka daryti, kad taip jis yra gerbiamas??? O jei lygini jo suselpiamas kapeikas kokiems tai vadoveliams, tai prisimink zmones kurie liko apiplesti po valiutos devalvacijos. Jei butu galimybe atlikti tokia ataka pries lita seniai vaiksciotum pilnais cemodanais litu uz kuriuos nebent galetum tualetu miesto centre pasinaudoti.
2017 01 13 09:45     #36326
 Would people want to consider changing inbound links?

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital