Komentarai 7 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Akcijų perpardavinėtojai siūlo išeiti iš rinkos

spekuliantai.lt | 2008-07-22 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 2511
Akcijų perpardavinėtojai siūlo išeiti iš rinkos Šalies akcijų biržoje akcijų kainos toliau krenta. Stambiems investuotojams pasitraukus iš rinkos, pagrindinė veikla joje užsiima smulkūs spekuliantai.

Šalies akcijų biržoje akcijų kainos toliau krenta. Stambiems investuotojams pasitraukus iš rinkos, pagrindinė veikla joje užsiima smulkūs spekuliantai. Siekiantiems investuoti į akcijas siūloma neskubėti ir palaukti geresnių dienų.

Stambūs investuotojai pasitraukė


Portalo „Balsas.lt“ kalbintas vienas spekuliantų Nauris Treigys (Nojus) sako, jog šiuo metu akcijų kainos rinkoje krenta smarkiai, dėl to paprasčiausiai laukiama patogaus momento vėl į ją sugrįžti, kai kainos stabilizuosis.

„Tada bus galima vėl užpirkinėti akcijų, bet dabar rinkoje investuotojų nėra, yra tik smulkieji spekuliantai, kurie akcijas tiesiog stumdo ir supanikavę pardavinėja likučius“, - sako jis.

Neprognozuojama, kada į rinka sugrįš metų pradžioje pasitraukę stambūs investuotojai, dėl to manoma, jog jų tiesiog reikia išlaukti.

Stambiems ir nuolatiniams investuotojams sugrįžus į rinką, paprastai būna aišku, kas akcijas perka ir kas jas parduoda. „Tuo tarpu paskutinėmis dienomis smulkieji spekuliantai stumdosi, gaudo bangas, kažkas išparduoda savo akcijų likučius“, - pasakojo N. Treigys.

Dideli investuotojai, pasak jo, rinką paliko dar šių metų pradžioje, neseniai buvo labai trumpam į rinką sugrįžę, tačiau įtakos jai nepadarė.

Ką daryti?

„Balsas.lt“ kalbinti du spekuliacija užsiimantys, tačiau pavardžių nenorėję atskleisti spekuliantai tikino, jog akcijų kainos šiandien krenta ir neaišku, kiek išsilaikys tokia tendencija.

Pasak jų, neverta sekti, kas dedasi rinkoje, tiesiog reikia išlaukti, kada akcijų kainos pakils.

„Reikia tiesiog ramiausiai išeiti iš rinkos be jokių lūkesčių, arba ieškoti, kur investuoti kitur“, - sakė N. Treigys.

Anot jo, beveik visos vertybinių popierių rinkos yra grindžiamos lūkesčiais, tačiau rinka diktuoja savas taisykles, dėl to lūkesčiams nepasiteisinus, paprastai puolama atsikratyti akcijų. „Tada geriausiai laukti, kol ratas apsisuks, ir toliau bus galima užsiimti pirkimu“, - tvirtino jis.

Spekuliuoti AB „Lifosa“ akcijomis - patrauklu

Per paskutinę savaitę smarkiai kritus akcijų kainoms, spekuliantams buvo pats geriausias laikas staigiai pasitraukti iš rinkos, arba prisipirkti atpigusių akcijų.

N. Treigio teigimu, šiandien biržoje stipriai nukrito ir vėl pašoko akcinės bendrovės „Lifosa“ akcijų kainos, dėl to prognozuojama, kad jų kaina kils, nes spekuliantai bus jos akcijų užsipirkę.

Spekuliantų teigimu, tikėtis, jog bendrovės „Lifosa“ akcijos dar labiau kris, nelabai verta, kadangi tai yra pelninga bendrovė. Dėl to natūralu, jog šiuo metu spekuliantai bendrovės akcijas tiesiog „stumdo“.

Nepaisant to, N. Treigio teigimu, paspekuliuoti „Lifosos“ akcijomis darosi visai įmanoma, ir netgi labai patrauklu.
Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

Komentarai2008 07 22 16:53     #3597
stiliaus, kalbos kulturos ir net gramatikos klaidu priveltas niekalas - skaitosi kaip trecioko rasinelis 'ka as veikiau sia vasara'
2008 07 22 17:13     #3598
nelabai supratau kokia mintis sito dalyko. Nei straipsnis, nei interviu, nei analize. Keistai cia. Ir pavadinimas idomus "akciju perpardavinetojai....."
2008 07 22 18:05     #3599
yra ideja imti spekuliantu nuomones apie tam tikras situacijas birzoje. pirmas blynas yra toks koks yra gal kada pavyks isritulioti i rimta reikala.
2008 07 23 01:57     #3606
is oro gaude zodzius, kazkas nori savo lifosos @ parduot
2008 07 23 02:05     #3607
Daugiausiai pastangų rinkos dalyviai skyrė „Lifosos“ (LFO1L) vertybiniams popieriams, kurių 390 sandorių buvo perleista už 1,8 mln. litų. Tiesa, šioje pozicijoje stambesni buvo pardavėjų, o ne pirkėjų sandoriai.
2008 07 23 09:03     #3608
perpardavinetojai.lt
2008 07 23 17:23     #3610
cia balsas.lt reklama ar kaip? nes Nojus sugeba ir tiesiogiai i portala parasyti apzvalgu.

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital