Nauja verslo rūšis - verslo pardavimas

vygis | 2010-01-28 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 2715
Raktiniai žodžiai: perku verslą
Nauja verslo rūšis - verslo pardavimas Jau seniai Lietuvoje galime stebėti naują verslo tendenciją - verslo pardavimą. Nors tai mūsų šalyje atsirado palyginus neseniai, tačiau jau spėjo susi

Jau seniai Lietuvoje galime stebėti naują verslo tendenciją - verslo pardavimą. Nors tai mūsų šalyje atsirado palyginus neseniai, tačiau jau spėjo susilaukti daug dėmesio - daugybė įmonių yra įkuriamos ir iškart siūlomos pirkėjui. Galima būtų abejoti – kas pirks verslą, kai visuomet smagiau yra pradėti savo paties? Galbūt ir smagiau, tačiau verslininkai dažniausiai ne į smagumą orientuojasi – pradėjus naują verslą,  siekiama iš pradžių į tai investuoti kiek galima mažiau. Jeigu įmonė pradedama kurti nuo pat pradžių tai reikalauja ne tik daug lėšų, tačiau taip pat ir laiko – kol verslas „įsivažiuos“. 

Taigi, jei anksčiau parduodamo verslo pasiūla buvo daug didesnė už paklausą, tai šiandien galime pastebėti, jog daugybė internetinių skelbimų portalų mirga antraštėmis, skelbiančiomis „perku verslą“. Žmonės sunkios finansinės padėties metu suskubo pirkti verslą – juk tai palankiausias metas kažką pradėti. 

Tačiau perkant verslą gali iškilti įvairių keblumų, kadangi pirkti verslą iš esmės yra sunkiau negu jį parduoti. Taip yra todėl, jog žmogus parduodantis verslą apie jį jau žino viską, o verslą perkantis - dar tik stengiasi sužinoti. Visuomet geriau yra pirkti intensyviai augančias įmones. Jeigu jau tarėte sau „perku verslą“, nepamirškite, jog visuomet reikia iki pirkimo sandėrio pasirašymo dienos sužinoti kiek įmanoma daugiau - finansinius rodiklius, įrangos būklę, personalo kvalifikaciją, marketingo politiką, konkurentus, tendencijas, perspektyvas ir pan. Jeigu neišsiaiškinsite visko iki galo, gali įvykti taip, jog nusipirksite verslą neturintį jokių didelių perspektyvų.

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

Komentarai2010 01 29 09:56     #33036
Apie UABo pardavima - tai viskas aisku . O kaip parduodama - perkama Individuali imone . Juk tai susieta pacio asmens turtu ir isipareigojimais . Kaip imanomas pardavimas
2010 01 30 17:10     #33056
to Sisiuks07: Tai individuali imone tokiu atveju vis tiek parduodama, ir iregistruojama naujo seimininko vardu. Pvz., jei turiu kirpykla, tai ja parduodu kartu su vieta, patalpomis ar ju nuomos kontraktu, su klientais ir t.t. Nusipirkes asmuo veliau iregistruoja individualia imone savo vardu.

2015 10 20 13:56     #35900
This can be a absolute copy watches capital basic as it can absolutely abetment you to adjudge behindhand of whether you care to buy or not a accurate replica watch. The artefact which presents the a lot of able superior and aswell the everyman bulk is absolutely the a lot of able one for you personally.You wish the watch you accept to be adequate as able-bodied as fit well. Try the watch on in a abundance afore affairs one if you are arcade for yourself. For this acumen it's a acceptable abstraction to boutique retail food rather than online. Accepting the adeptness to move about and see what hte watch is traveling to attending and feel like on you makes arcade retail food the bigger method. Consider the admeasurement of the getting you are purchasing the watch for. Abounding watch bands can be adapted for a absolute fit. Remember that the swiss replica watches beam you would like to buy should be a reliable and athletic piece.

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis