Komentarai 1 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Naujas pasiūlymas- terminuotas indėlis, jaučiantis pulsą tik Lietuvoje

Valdas | 2008-05-18 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 3686
Naujas pasiūlymas- terminuotas indėlis, jaučiantis pulsą tik Lietuvoje Penktadienį (2008 05 16) pas Kauno Spekuliantus užsuko Akademinės Kredito Unijos (AKU) vadovas ir papasakojo apie naujausią pasiūlymą. Unijos vadovas A

Penktadienį (2008 05 16) pas Kauno Spekuliantus užsuko Akademinės Kredito Unijos (AKU) vadovas ir papasakojo apie naujausią pasiūlymą.

Unijos vadovas Aurelijus Daškevičius pristatė šiuo metu siūlomą terminuotų indėlių akciją. Pasiūlymo išskirtinumai yra du: 1. geros palūkanos už indėlius ne tik litais, bet ir eurais. 2. šio indėlio palūkanos yra kintamos, ir jos priklauso nuo vidutinių palūkanų Lietuvoje. Vidutines palūkanas skelbia Lietuvos bankas. Šiuo metu paskelbtos vidutinės palūkanos yra 6,18 proc. prie termino 6-12 mėn. Unija dar prideda papildomai priedą ir gaunasi palūkanos 7 procentai. Sutartis pasirašoma 3 metams. Indėlį pakanka išlaikyti tik 7 mėnesius, o vėliau jį galima atsiimti bet kada nieko neprarandant.
Toks pasiūlymas rinkoje yra gana novatoriškas. Susitikimo metu šis produktas pasirodė įdomus ir aktyviems investuotojams. Pasidėjus minėtą indėlį, yra išsaugoma bent nominali pinigų vertė, ko šiuo metu negarantuoja didžioji dalis fondų bei Lietuvos įmonių akcijų. O kylant palūkanoms už indėlius visoje Lietuvoje, palūkanos už padėtą indėlį šiuo atveju irgi kiltų kartu.

Po šio produkto pristatymo, susitikimo dalyviai prisiminė praeitą susitikimą pas Kauno Spekuliantus ir kitas paslaugas. AKU atstovas papasakojo apie kreditus vertybinių popierių įsigyjimui. Išskirtinumas rastas toks, kad unijai tinka bet kurioje įstaigoje įsigyti VP kaip užstatas, dėl to žymiai nemažinant suteikiamo kredito dydžio. Kartais tenka kaip garantą panaudoti netgi užsienio kompanijų įsigytas akcijas.

Susitikimas buvo tikrai smagus ir be abejo naudingas abiems susitikimo pusėms.
Daugiau informacijos apie uniją galima rasti interneto svetainėje www.aku.lt

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

Komentarai2008 05 18 16:06     #3389
Daškevičius....:blush,kažin ar nėra čia kokių ryšių su garsiuoju kriminalinio pasulio atstovu

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2023 UAB All Media Digital