Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Investicinis žaidimas'2013

Spekuliantai.lt | 2013-02-25 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 2265
Raktiniai žodžiai: Investicinis žaidimas
Investicinis žaidimas'2013 Investicinis žaidimas'2013

“Išlaisvink savo potencialą – atėjo Tavo eilė laimėti” – taip dalyvius sveikina 16-asis Investavimo žaidimas. Didžiausias ir seniausiai rengiamas Baltijos šalyse internetinės vertybinių popierių biržos simuliacijos žaidimas prasideda kovo 11 dieną ir žada ne tik galimybę atrasti bei tobulinti savo investavimo įgūdžius, bet ir laimėti puikius prizus!
Investavimo žaidimas yra rengiamas Stokholmo Aukštosios Ekonomikos mokyklos Rygoje Investicinio fondo, bendradarbiaujant su Citadele Asset Management. Pagrindinis tikslas - ugdyti jaunimo domėjimąsi ekonomika ir finansais bei suteikti jiems galimybę pasitikrinti savo žinias, nerizikuojant tikroje rinkoje.

Žaidimas susideda iš dviejų dalių - žaidimas Kiekvienam užsiregistravusiam bus suteikti 3 akcijų paketai , kurių kiekvieno vertė yra 10 milijonų eurų. Dalyviams bus leidžiama prekiauti ne tik vertybiniais popieriais, bet ir biržoje prekiaujamais fondais bei išvestinėmis finansinėmis priemonėmis iš daugiau nei penkiolikos vertybinių popierių biržų.

Tuo pačiu metu vyks “49ers’ Challenge”, kurio taisyklės yra identiškos Investiciniam žaidimui. Tačiau šiame konkurse universiteto komandos turės įrodyti ne tik savo pranašumą rinkoje, bet ir parodyti savo finansų bei ekonomikos žinias atliekant testą. Komandos atstovaujančios garsiausius universitetus iš viso pasaulio, turinčios po 4-5 narius, varžysis dėl garbės bei pagrindinio prizo – gryno aukso monetos.

Dalyvavimas tiek Investiciniame, tiek komandinio darbo žaidime “49ers’ Challenge” yra visiškai nemokamas. Aukščiausius rezultatus su pradiniais akcijų paketais pasiekę dalyviai bus apdovanoti ne tik žiniomis bei garbe, bet ir piniginiais prizais, kurių bendra vertė yra 1500 eurų. Savaitės nugalėtojai bus apdovanoti knygomis apie finansus bei kitais mažais prizais.

Registruotis ir rasti detalesnę informaciją galite puslapyje www.invest-game.com

Stokholmo Aukštosios Ekonomikos mokyklos Rygoje Investicinio fondo valdyba skatina kiekvieną patirti aštrių emocijų, be kurių neįsivaizduojamas investuotojų gyvenimas. Dviems mėnesiams tapti Volstryto brokeriu valdančiu milžiniškus pinigus bei įgyti neįkainojamos patirties. Tad nedelskite!

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital