Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Lietuviai gali spėti, kils ar kris „Google“, „Apple“, „Hitachi“ akcijų kainos

Spekuliantai.lt | 2012-09-20 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 2670
Raktiniai žodžiai: Google, Apple, Hitachi, Samsung, TOP SPORT, lažybos, investavimas
Lietuviai gali spėti, kils ar kris „Google“, „Apple“, „Hitachi“ akcijų kainos Lietuviai gali spėti, kils ar kris „Google“, „Apple“, „Hitachi“ akcijų kainos

 Lietuviai gali spėti, kils ar kris 200 didžiausių pasaulio kompanijų, tarp kurių tokios kaip „Google“, „Apple“, „Hitachi“, „Samsung“ akcijų kursai didžiausiose pasaulio finansų rinkose. Taip pat galima rinktis valiutų, tauriųjų metalų, ir pačių finansų rinkų indeksų kursų svyravimus – kilimą ar kritimą. Tokią galimybę internete pasiūlė lažybų bendrovė „TOP SPORT“.

„Dalyvauti didžiosiose pasaulio finansų rinkose galima labai įvairiais būdais. Vienas šių būdų, dar mažai žinomų Lietuvoje – vadinamieji binariniai opcionai, suteikiantys galimybę rinktis, ir taip spėti vieną galimybę iš dviejų: kils, ar kris pasirinkto fondo, kompanijos, valiutos ar kito investavimo objekto kaina per nustatytą laikotarpį“,– sako pirmosios Lietuvoje minėtą investavimo būdą pasiūliusios lažybų bendrovės direktorius Dainius Gulbinas.

Šiuo atveju, investuotojai perka galimus atskirų aktyvų kainų pokyčius tiksliai apibrėžtam laikotarpiui, taip siekdami gauti pelno. „TOP SPORT“ rengiami binariniai opcionai vyksta tik gyvai – sprendimai priimami stebint aktyvų kainų pokyčius realiuoju laiku. Šiuo metu opcionai trunka 60 sekundžių – siūloma, išanalizavus ankstesnius kursų svyravimus, spėti po vienos minutės įvyksiančio pokyčio kryptį.

„Binarinius opcionus, kaip vieną iš pasirinkimo sandorių rūšių, savo principu „arba–arba“ galima laikyti tam tikra lažybų atmaina. Visgi savo prigimtini šie opcionai yra daugiau finansinio investavimo, negu tik lažybų instrumentas. Jis turėtų būti patrauklus smulkiems investuotojams, kuriems netinka ilgalaikiai lėšų užšaldymai. Be to, binariniai opcionai, skirtingai nuo paprasto vertybinių popierių pirkimo, tinkami uždarbiui ne tik kylančiose, bet ir krintančiose finansų rinkose“, – pažymėjo D. Gulbinas.

Investavimas į finansų rinkas mūsų šalyje dažniausiai suvokiamas kaip akcijų, obligacijų, kitų vertybinių popierių pirkimas ir laukimas, kol jie pabrangs. Visgi į pasaulio, o taip pat mūsų šalies ekonomiką ateinant globaliems pokyčiams, plečiasi ir investavimo suvokimas bei būdai, o riba tarp lažinomisi ir investavimo tampa mažiau pastebima.

Dešimties metų gimtadienį šiemet švenčianti didžiausia šalies sporto lažybų bendrovė „TOP SPORT“ administruoja daugiau kaip 80 lažybų punktų visoje Lietuvoje, jie išdėstyti judriose, klientams patogiose vietose. Galimus pasaulio rinkų kainų pokyčius per aiškiai nustatytą laikotarpį bendrovė pasiūlė spėti plėsdama teikiamų paslaugų įvairovę.

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital