Komentarai 1 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Kitas teismo posėdis dėl „Lifosos“ akcijų kainos – balandį

Spekuliantai.lt | 2011-02-17 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 1559
Raktiniai žodžiai: Lifosa, pelnas, Eurochem, išpirkimas, pelnas
Kitas teismo posėdis dėl „Lifosos“ akcijų kainos – balandį Smulkiųjų akcininkų ir Rusijos koncerno „Eurochem“ ginče dėl teisingos „Lifosos“ akcijų išpirkimo kainos – pertrauka iki balandžio 6-osios, ku

 Vilnius, vasario 15 d. Smulkiųjų akcininkų ir Rusijos koncerno „Eurochem“ ginče dėl teisingos „Lifosos“ akcijų išpirkimo kainos – pertrauka iki balandžio 6-osios, kuomet numatytas kitas teismo posėdis.
Panevėžio apygardos teismas antradienį nutarė į bylą trečiaisiais asmenimis įtraukti ir banką „Finasta“ bei „Colliers International Advisors“ vertintojus – fizinius asmenis.
„Finastos“ analitikai lyginamųjų rodiklių metodu „Lifosos“ akcijas buvo įvertinę po 62 litus, tačiau „Eurochem“ užsakymu dirbę „Colliers International Advisors“ vertintojai šiam būdui suteikė tik 10 proc. svorį ir nustatė mažesnę „Lifosos“ akcijų kainą.
„Esame įsitikinę, kad teisme pavyks įrodyti, kad teisinga „Lifosos“ akcijų kaina yra gerokai didesnė nei pasiūlė Rusijos koncernas, todėl kviečiame prie teisingos akcijų kainos siekiančios grupės prisijungti ir kitus „Lifosos“ smulkiuosius akcininkus“, - sakė Investuotojų asociacijos valdybos pirmininkas Tomas Pilipavičius.
„Eurochem“ yra pradėjęs „Lifosos“ privalomojo akcijų išpirkimo procedūrą, už akciją mokant po 47 litus, o visa bendrovė įvertinta 988 mln. litų.
„Lifosa“ pirmadienį paskelbė, kad 2010 metais gavo 1,089 mlrd. litų pajamų ir uždirbo 240,6 mln. litų grynojo pelno, o įmonės pelnas prieš palūkanas, mokesčius, amortizaciją ir nusidėvėjimą (EBITDA) sudarė 313,9 mln. litų.
Didesnės „Lifosos“ akcijų kainos kartu siekia 157 investuotojai, valdę daugiau kaip 1 proc. “Lifosos” akcijų, kurios privalomojo akcijų išpirkimo kaina įvertintos daugiau kaip 10,8 mln. litų.
Investuotojų asociacija yra didžiausia smulkiuosius investuotojus vienijanti organizacija Lietuvoje. Investuotojų asociacija užsiima jų teisių gynimu bei atstovavimu, organizuoja renginius nariams, kurių metu siekiama ugdyti investuotojų kompetenciją ir suvokimą apie finansų rinkas. Daugiau informacijos – www.investuotoju.lt.

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

Komentarai2011 02 20 18:40     #35036
ne pirmame straipsnyje rašoma "kviečiame prie teisingos akcijų kainos siekiančios grupės prisijungti ir kitus „Lifosos“ smulkiuosius akcininkus". Tačiau nerašoma kaip tai galima padaryti. Ir klausimas jei jau pardaviau savo akcijas privalomo išpirkimo tvarka ar vistiek pretenduočiau į tesingą kainą?

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital