Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

„SEB investicijų valdymas“ Lietuvoje pradeda platinti naujo investicijų fondo SEB High Yield investicinius vienetus

Spekuliantai.lt | 2010-12-28 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 1883
Raktiniai žodžiai: Fondas, investicijų valdymas, obligacijos
„SEB investicijų valdymas“ Lietuvoje pradeda platinti naujo investicijų fondo SEB High Yield investicinius vienetus SEB banko grupės bendrovė „SEB investicijų valdymas“ Lietuvoje pradėjo viešai platinti fondo SEB High Yield investicinius vienetus. Šio fondo investav

 SEB banko grupės bendrovė „SEB investicijų valdymas“ Lietuvoje pradėjo viešai platinti fondo SEB High Yield investicinius vienetus. Šio fondo investavimo strategija – investuotojų lėšas investuoti į didelio pajamingumo obligacijas, daugiausia į JAV ir Europos BB ir B reitingo obligacijas.

„Investuotojams, pasirinkusiems investicijas į obligacijų turto klasę, pasiūlėme daugiau investavimo galimybių. Pastebime, kad ši turto klasė pastaruoju metu sulaukia didelio investuotojų susidomėjimo“, − sakė „SEB investicijų valdymo“ generalinis direktorius Jonas Iržikevičius.

Fondo SEB High Yield investiciniai vienetai Lietuvoje platinami eurais, mažiausia įmoka – 25 eurai, platinimo mokestis – 0,5 procento. Iki šiol „SEB investicijų valdymas“ klientams siūlė du trumpalaikių (iki vienų metų) obligacijų fondus eurais ir JAV doleriais bei investicinio reitingo bendrovių obligacijų fondą SEB Corporate Bond Fund, platinamą eurais.

„Pastaruoju metu investicijų į aukšto reitingo vyriausybių obligacijas grąža yra labai nedidelė, todėl didesnės rizikos fondas SEB High Yield turėtų būti įdomus tiems investuotojams, kurie ketina siekti didesnio pelningumo, tačiau nenori smarkiai didinti viso investicijų portfelio rizikos. Situacijai pasaulyje stabilizuojantis, daugelio pasaulio neinvesticinio reitingo bendrovių finansinė padėtis tapo pastovesnė, bendrovės vis geriau vykdo savo finansinius įsipareigojimus, didėja bendrovių patikimumas, todėl mažėja rizika investuojant į šių bendrovių obligacijas. Toliau stiprėjant pasaulio ekonomikai, tokia tendencija turėtų išlikti ir ateityje“, – teigė J. Iržikevičius.

Šiame pranešime yra pateikta reklaminio pobūdžio informacija apie UAB „SEB investicijų valdymas“ teikiamas investavimo paslaugas. Ši informacija negali būti interpretuojama kaip rekomendacija, nurodymas ar kvietimas pirkti ar parduoti konkrečias finansines priemones ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis. Investicijų grąža yra susijusi su rizika, jų vertė gali mažėti arba didėti, o tai, kad anksčiau grąža buvo teigiama, nereiškia, kad tokia ji bus ir ateityje. Kai kuriais atvejais nuostoliai gali viršyti pradinės investicijos sumą. Prieš priimant sprendimą investuoti į konkretų fondą, klientams siūloma susipažinti su konkretaus fondo prospektu ir gauti išsamesnės informacijos apie šios finansinės priemonės ypatumus, naudą ir rizikos veiksnius. Tai galima padaryti visuose SEB banko klientų aptarnavimo padaliniuose ar banko interneto svetainėje www.seb.lt.

Daugiau informacijos:
Arvydas Žilinskas,
SEB banko ryšių su žiniasklaida vadovas
Tel. (8 5) 268 1198, 8 687 04 052;
e. paštas arvydas.zilinskas@seb.lt

 

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital