Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

SEB konsultacijos del investiciju

damonn
damonn
Rašyti privačią žinutę

180 žinutės

Galetu ir spekuliantai savo tinklapyje sukurti skyreli su yvairiomis skaiciuoklemis...
Budamas turtingu - būk dosnus.
esx1L
Rašyti privačią žinutę

329 žinutės
( +1 )

Reikia ne nuo skaičiuoklių pradėti, o nuo knygos arba e-knygos "Investavimas žaliems" ar pan.

Skaičiuoklė yra ne kas kita kaip algoritmas, todėl ji negali kūrybiškai pažvlegti į problemos esmę (individualų poreikį investicijoms).
kkestas
kkestas
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės

pries pora men.,tai su ten dirbusia "investiciju vadybininke" mes 30 min aiskinomes kaip persivesti ( ukb) akcijas ir kas tai yra ( "ne, as nenoriu pirkti akciju,AS JAU JAS TURIU", "ne,tai nera pinigu pervedimas" ir t.t.).
Gerai, kad tau pavyko ir po 30 min. issiaiskinti, o man Klaipedoje isvis nepavyko issiaiskinti. Spjoviau ir isejau. Dar iki dabar nesu persivedes UKB akciju. Reiks nueiti i koki centrini skyriu gal ten bus truputi daugiau zinantys.
tomx
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės
( -2 )

MAn uzteko nueiti i UKB ir pasakyti, kad noriu pervesti savo uUKB akcijas i SEB'a ir per, berod, viena diena viska sutvarke. Patys susirado visus reikalingus duomenis.... ir tuo maloniai mane nustebino
vyva
vyva
Rašyti privačią žinutę

138 žinutės
( +3 / -2 )

Del pervedimo, tai nuejau i Finasta ir pasakiau, kad noriu persivest pirktas UKB akcijas. Makleris (Kauno skyriuje) paskambino i UKIO banka pasitikslino kiek ash tu akciju turiu, pasirashiau ten toki prashyma del pervedimo ir kita diena jos jau buvo mano saskaitoje. Jokiu problemu ir jokiu aishkinimu.

Gal Jus visi per daug aishkinat ka norit padaryti Tiesiog pasakykit ko norit ir tegul jos pacios aishkinasi kaip tai atlikti. Galit prideti, kad tegul skambinasi i UKIO banka jei ko nezino ar nesupranta. Jusu bedos tuom ir baigiasi.
------------------------------------------------------------
Nesielk taip, lyg gyvenimas tęstųsi tūkstančius metų.
Blue Chips
Blue Chips
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės

nesakau kad tai nenaudinga ar blogai, taciau kompetetingai konsultuoti pinigu valdymo klausimais, manau gebetu retas darbuotojas.


O man buvo taip. As uzirasiau i konsultacija. Tada gaunu e-maila su klausimu ar esu dirbantysis ir ar gaunu pastoviu pajamu. Parasiau kad esu studente, pajamu neturiu. Reiksia akcijoj dalyvauti negaliu. Bet tas vyras laiske raso,kad jei noriu ko paklaust del investavimo galiu kreiptis e-mailu arba banke susitikt. Gerai parasiau e-maila,paklausiau ko norejau apie akcijas, ir gavau labai saunu atsakyma. atisfied Isejo dar geriau nei "dalyvaut akcijoj" .
Dont pick lemons
Ovis
Rašyti privačią žinutę

148 žinutės
( +1 / -3 )

Lankiausi ir as tokioje konsultacijoje, netgi ne vienoje, tai po tokiu konsultaciju nebesinori isvis kist nosies i SEB, bet nori nenori vitiek ten lendi, nes yra tikrai demesio vertu produktu i kuriuos galima investuoti. Jei konkreciau tai kalbu apie akcijomis susietas obligacijas. Esu isigijes Indijos Kinijos platintu obligaciju 2006 vasari. Siai dienai yra visai dziuginantis ~30% teigiamas pokytis. Tik va klausimas kiek jis toks laikysis, gal kils gal kris, nors vertinant analitiku prognozes daugiau tikimybes, kad kils (nors pvz teigiama, kad Indijos ekonomika suoliuoja per dideliais zingsniais 8-10% per metus). Vistik man idomi butu jusu nuomone, kaip bus su siu saliu indeksais?
Si menesi SEB platins "Su Didžiosios Kinijos įmonių akcijų kainų indeksų portfeliu susietas obligacijas" (Kinijos, Honkongo, Singapuro ir Taivano imoniu akcijos). Gal vertetu iskeisti Indija Kinija i Didziaja Kinija?
arsko
Rašyti privačią žinutę

124 žinutės
( +2 )

Na taip... Ta ju konsultacija, tik laiko gaisimas. Ko klausi, to negausi??? As ir ten buvau.
O kas liecia SAS obligacijas, tai be China/India, kuri siandien +30, buvo ir ju CEE/Russia. Va si tai iki siol -4 (nors sio regiono fondai apie +30/+40 dare)... Taip, kad kaip pataikysi (kurioje bangeles vietoje). Reik ziuret, kad nesigautu emisija virsuneje.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius