Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Vat čia galime pletkinti apie lietuviškas FMĮ

Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4092 žinutės
( +294 / -312 )

 Teisingai viskas. T+3+ savaitgaliai.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
rimtas.lt
rimtas.lt
Rašyti privačią žinutę

806 žinutės
( +2170 / -1453 )

Citatos pradžia a1
 

 
Gal kas susidures su MP bank ir naudojasi.naudojosi portfelio valdymo paslauga?! domina ispudziai, atsiliepimai, verta/neverta?!

http://www.mpbank.lt/paslaugos-ir-produktai/turto-valdymas/individualizuoti-portfeliai/
Citatos pabaiga

MP tikrai geras bankas. Pats jau kelinti metai esu jo klientas, visi makleriai tikri savo srities žinovai, finansinių paslaugų spektras labai platus,aptarnavimas labai kokybiškas. Labai dažnai galima gauti prekybinių/investicinių idėjų, jei pačiam kartais pritrūksta.
Yra internetinė platforma, galima jos pagalba pirkti/parduoti akcijas, tiesioginis priėjimas prie Baltijos rinkų. Ypač geros sverto sąlygos. Dar kas labai gerai kad gali šortint Baltico akcijas-jei tik bankas jų turi-paskolins be problemų. Greitu laiku reiks pasinaudot šia paslauga ir pašortint kelias Baltijos padangių skrajūnes..


Dėl portfelio valdymo paslaugos nesidomėjau, nes kolkas neturiu tam poreikio, bet palikti pinigai neabejoju kad bus investuojami žymiai geriau nei mažai aptirties turinčio žmogaus.Žodžiu man tas bankas patinka-šaunūs žmonės, šaunios paslaugos, viskas sprendžiama gerai, greitai ir kokybiškai, dar nė karto neturėjau jokių problemų prekiaujant/investuojant.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius