Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Situacija

SUPER
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės
( +1 )

Sveiki,
iškilo keletas klausimų, gal patars nusimanatis šioje srityje:
Jai turiu pasiemes būsto paskolą ir įsigijęs nekilnojamo turto, ar yra galimybė jį parduoti, arba iškeisti i kitą NT  , gal yra kažkokie terminai, arba sutartys, kurios leistu tai atlikti.
Gal yra lengvatinių sąlygų, gražinant paskolą ankščiau.Gal yra netradicinių metodų visa tai atlikti?
Ačių iš anksto.
zasinas1
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės

LABAS,
na del grazinimu ir taip toliau tai skaityk savo sutarti. O del pardavimu tai nera jokiu ten imantrybiu.Turi pirkeja, eini i tau paskolinusi banka ir sakai, as jam noriu parduoti .Jis dauda leidima ir pirkejas pinigus perveda bankui, jis atskaito paskola ir kas liko perveda tau.Jie nera jokiu baudu, del anksciau laiko grazintos paskolos( apie tai skaityk sutartyje).jei nori perkeisti turta, eini banka sakai apie tai bankui.Bankas pareikalaus naujo turto vertinimo , jei jam tinka tu ji uzstatai, o senam uzstatui panaikinamas apribojimas. O jei netycia tu esi SEB klientas... tada skambini savo asmeniniai (jei nezinai kas ji skambini 1528 ir klausi) ir sakai ko nori, o ji viska tau pasakys.O terminai.. tai yra vienintelis, jei netycia nt neislaikytas 3(o gal dabar jau 5) metus ir tu ji parduoti brangiau nei pirkai, tada nuo skirtumo dar sumokesi pajamu mokesti.
SUPER
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės
( +1 )

Na iš esmės kaip ir aišku. O jai gyvenamasis būstas būtų keičiamas į ūkinės ar komercinės paskirties NT, praktikoje galimas toks variantas ?

Jai nėra, suėję 3 metų termino nuo įsigijimo ir pardavus NT lėšos būtų perinvestuotos į kitą NT , ar reikėtų mokėti gyventojų pajamų mokestį ?
 


Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital