Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Reikalinga 2000lt. paskola. Skubiai.

Amigo
Amigo
Rašyti privačią žinutę

812 žinutės
( +491 / -722 )

Tai ar dar nesupratai, kad todel ir pinigu nera ?
Protingesnis gali tapti tik zaisdamas su stipresniu varzovu
huzeint
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės
( +1 / -40 )

 Na gal kas ir be uzstato suteiks paskola
Dfrss
Dfrss
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

 sveiki, pas mane ta pati beda, reik iki kaledu 1850lt gaunu 300lt/men kuriuos visus galiu duot, jei kas paskolins, o jokios greituju paskolu firmos neteikia tokioj situacijoj paskolos  
svarbiausia kad svarbiausia yra svarbiausia :)
xtreem
xtreem
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės
( +7 )

 uzsatato nera. palukanu grazinimo garanto nera. aukstos palukanos nereiskia nieko jei paskolos gavejos neturi prievoles vykdymo garanto - nes tokiu atveju nera kaip ju isieskoti gincu/prievoles nevikdymo atveju. vekselis netinka nes neturi jokio uzstato, kaip suprantu jokio turto savo vardu - vekselis tampa bevertis nes pateikus ji diskontavimui, jeigu tu ji ir akseptuotum, tau neapmokejus vekselio iki vekselyje nurodytos datos nebutu kaip sumos isieskoti nors dabar is supaprastinta tvarka, tai atlieka antstolis. taigi, tu labai naivus arba labai "protingas" arba ir tas ir tas. patarimas - negaisk cia laiko. cia zmones uzdirba pinigus, zino apie rizika ir zino ko pinigai verti. jei nori "prasisukti" ir turi smegenu - geriau atidaryk HYIP projekta kurio standartinis skriptas kainuoja 150 USD ir pagyvaves savaite dvi ir pamokejes zmonems palukanas pagal ponzi schema uzniauk puslapi - pasidarysi zymiai daugiau nei 2000 LT. sekmes.
Prekyba FOREX rinkoje siejasi su žymia nuostolių rizika ir negali būti tinkama visiems investuotojams. Hipotetiniai rezultatai nerodo, kad galimi pasiekti tokie pat realūs rezultatai, o praeities rezultatai negarantuoja tokių pat ateities rezultatų. Visą informaciją naudokite įvertindami savo galimybes rizikuoti.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital