Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Spekuliantų sveikata

Bitute
Bitute
Rašyti privačią žinutę

908 žinutės
( +92 / -44 )

Ar yra kur nors pasaulyje SVEIKATOS SISTEMA?
Man atrodo, kad tik ... GYDYMO SISTEMOS.
Bent jau kiek tenka bendrauti ir su Lietuvos daktarais, tai jie ... paprasčiausiai nežino kaip likti sveikam, o tik kaip gydyti...
tad ir pradedi žmogus ieškoti kaip gyventi, kad mažiau sirgti.
Ji bandoma kurti, jau ilgai kuriama...akcentuojant profilaktiką, kurios pagrindas fizinis krūvis, vienintelis pozityvus, visa kita-vitaminai, mikroelementai, mineralai ir visa tai "natūralių" maisto papildų forma, taigi ir vėl biznis. O rezultate-visa tai nusėda "druskų" pavidale sąnariuose. Tai šaunu, nes sukurtas naujas poreikis naujiems vaistams. "Užėjom už varčios ir vėl nuo pradžios"
Bitute
Bitute
Rašyti privačią žinutę

908 žinutės
( +92 / -44 )

...ir be meilės
Judoshius
Judoshius
Rašyti privačią žinutę

642 žinutės
( +53 / -26 )

.....dangus tūkstančius metų tas pats...
Geras rusiskas posakis:
"U prirodi, net ploxoy pogodi"
***Dont take life too serious. You will never escape it alive anyway.***
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

...Mano katinas valgo agurkus,kartais kambarinių gėlių užkanda.Nors katinas ne žolėdis gyvūnas.Pats organizmas jam pasako,kad kažko šiuo metu jo organizmui trūksta.Man atrodo,kad tai logiška.O kažko nevalgyti dėl susikurtų taisyklių - tai tik organizmo žalojimas.Jei nenori valgyti-nevalgyk,tai bus sveika.O jei nori,bet "valai"savo organizmą nuo "apsėdimų",manau,kad tai net labai nesveika.
Gerai parašei "mano katinas"... Daugelis naminių gyvuliukų, pagyvenę pagal mūsų jiems siūlomas dietas ir gyvenimo būdus anksčiau ar vėliau atsiduria pas veterinarą... Gamtoje viskas vyksta natūraliai...
Bet kokiu atveju katinams lengviau, nes jie nesupranta media reklamos
Žmonės vartodami žodžius noriu-nenoriu dažniausiai atsiduria pas gydytojus... Jie irgi dažniausiai gyvena nenatūralioje gamtos aplinkoje. O ir tą noriu nenoriu labai lengva pakeisti .
Pastebėk parduotuvėje pagal kokius kriterijus žmogus perka, kad ir pieną... (čia geriausiai galėtų atsakyti marketingo meistrai )
Iki to tikrojo vidinio jausmo reikia/nereikia reikia gerokai save pavalyti , tiek kūniška, tiek protine prasme - tai yra prisišlieti arčiau gamtos, o tada jau žinoma - prašau rinkis be jokių rašytinių taisyklių (nes jos yra tavo viduje įdėtos).
O kas sveika/nesveika padeda suprasti išmintis ir patirtis.
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

...O kažko nevalgyti dėl susikurtų taisyklių - tai tik organizmo žalojimas.Jei nenori valgyti-nevalgyk,tai bus sveika.O jei nori,bet "valai"savo organizmą nuo "apsėdimų",manau,kad tai net labai nesveika.
Ne susikurtų, o gamtos pateiktų …
Dabar dar truputi apie NORIU/NENORIU…
Matau keletą žmogaus mitybos (ir ne tik) schemų:
Noriu/reikia – vartoju – esu sveikas
Nenoriu/nereikia – nevartoju – esu sveikas
Noriu/nereikia – vartoju – esu ligonis
Nenoriu/reikia
– nevartoju – esu ligonis.
Na dėl pirmųjų dviejų schemučių matyt visi sutariame, o kaip dėl dviejų paskutinių? Paanalizuokime pavyzdžiais:
Noriu/nereikia. Vakaras. Šeima ką tik baigė vakarieniauti. Visi sotūs. Bet... aš noriu spurgų. Aš jau suprantu, kad nereikia, nes aš prisivalgęs, bet aš nooooriu, treptelėju koja. Sėdu į automobilį ir varau į Maximą. Perku dvidešimt spurgų – dešimt sau, dešimt žmonelei. Grįžtu, sukapoju visas ir dar matau, kad žmonelei sunkiai sekasi – esu džentelmenas ir ... padedu susidoroti su dar penkiomis. Jaučiuosi pilnas, pilvas išsipūtęs (spurgos buvo vidutinio dydžio). Lyg tai norą patenkinau, bet vidinis džiaugsmas išblėso – noro nebeliko, liko tik pagirios... Naktis prabėgo neramiai, miegas negilus, spurgos kliunksėjo iš vieno šono į kitą . Teko pasidėti pagalvę, kad spurgos per burną neišeitų. Ryte buvo sunku atsikelti, burnoje dar jautėsi mielių skonis, stipriai pūtė vidurius, lengvas viduriavimas, fiziniai pratimai sekėsi sunkiai, jaučiausi nepailsėjęs, .... brrr.
Nenoriu/reikia. Tas pats ilgas rytas po spurgų . Nenoriu badauti, nes ant stalo garuoja avižinių dribsnių košė, paskaninta razinomis, kepintomis moliūgų sėklomis, sviestu ghi ir prieskoniais, bet ... reikia. Šį kartą patikiu žodžiu reikia ir praleidžiu pusryčius. Gal kažkiek nuotaika paniurusi, dėl vakar dienos, dėl to, kad mano gardžiąją pusryčių dalį sušveis šuo..., bet kiekvieną valandą, su kiekvienu tuštinimusi veidas skaidrėja, darosi lengviau kvėpuoti – organizmas valosi. Ateina pietų metas. Esu mieste, tad automatiškai privairuoju prie GURU salotų. Prie pat įėjimo dar paklausiu savęs ar aš noriu valgyti? Seilės sako taip taip taip, o pilvas sako – na duok man dar pailsėti... Bet, deja, burna stipresnė už pilvą ir aš ryžtingai įvarau į salotų barą, tik čia tas reikia pabadauti man pakiša koją... aš apsisuku ir žingsniuoju į automobilių aikštelę, ir kuo toliau nueinu nuo maitinimo įstaigos, tuo geriau jaučiuosi, tuo labiau gerbiu reikia ir tuo labiau išnyksta noriu...

Gal tik man taip būna su tais noriu/nereikia, nenoriu/reikia ...

II noriu/nenoriu dalis

Ar galima sveikai gyvenant pragyventi ilgiau, negu mums skirta? Negalim. Mes tik turime galimybę gyventi tam tikrame periode nuo - iki. O kitas žmogus nuo savo nuo - iki. Todėl žmonių gyvenimai yra nelygintini. O ar tau vienokį ar kitokį gyvenimo būdą naudoti tai aprašyta senovės rankraščiuose, o jei netiki - tai tikrink - gyveni virš 30 metų, gerai jautiesi, daktarai atlikę tavo tyrimus sako tą patį - gerai, tai viskas puiku
O va tas nori/nenori, kuris mums pakiša kojas yra ... treniruojamas. Nes jeigu mes jo tinkamai nenukreipsime (tol kol dar negirdime savo vidinio aš), tai kas nors kitas mūsų norus valdo. Pažiūrėkim, kad ir mobiliuosius telefonus vienų anksčiau norėjome, dabar jau ne ir t.t. ir t.t.
O kiekvieną nenorą galima pakeisti noru (jei mums to reikia) tik per 21 dieną
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

...Jei kažkokia sistema nebefunkcionuoja žmoguje tobulai,ar esi nutukęs - dietos medicinai žinomos.Negaus žmogaus organizmas kažko,bet iš dviejų blogybių renkamasi mažesnę.Aš vakar prieš miegą užsinorėjau,prisivalgiau rūkytos dešros su česnaku,raugintais agurkais,miegojau puikiai ir sapnai buvo tokie,kad malonu ryte buvo prisiminti(gyvenimo paįvairinimas)...
Mums, nutukimo atveju, negali vienareikšmiškai padėti gydytojų dietos, kadangi problema yra ne kūne, o prote... Bet gydytojai atstovauja kūno gydymą, psichologai - proto. deja jie nesėdi tame pačiame kabinete, o mūsų dvi problemos yra viename kūne ...
Man kažkaip atrodo, kad laukti ligos, specialiai netinkamai maitinantis, ar jausti malonumą ryte nuo prastos savijautos ir yra tikroji patologija .
O kad mes kartais padarę kokias klaideles savo mityboje dar nesergame - tai normalu, jei jūs dar jauni (iki 30metų), ar piknaudžiaujate retkarčiais. Bet gamtos neapgausi... kiekvienas netinkamas mūsų veiksmas mums grįž atoveiksmiu. Klausimas tik kada ... O tada, kai mes labiausiai to nenorėsime ir nesitikėsime.
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

...o kas yra tas "natūraliai"?
Jei pamąstysi, tai suvoksi, kad žodis "natūraliai" yra paprasčiausias stereotipas, kuris kadaise prilipo...
Visi procesai, kuriuose nejauti malonių pojūčių ir yra "nenatūralūs"!
Valios pastangomis, iš pareigos, prisirišimo, būtinybės, per jėgą, per prievartą... ...

Matau kaip daugelis ,,jogų'' kartoja išmoktus pratimus...
Susidaro iliuzija, kad žmogus praktikuoja jogą, mankštinasi dėl savo sveikatos ir t.t. Iš tikro jis stimuliuoja "seną ir įprastą", ir artėja prie ribos...


...Jeigu nejauti nuo savo kvėpavimo proceso malonumo, reiškia kvėpuoji "nenatūraliai" – "mechaniškai"...
Kuris pienas - iš kaimo karvutės (be jokio užrašo ) ar iš pieno fabriko (su užrašu natūralus) yra iš tikro natūralus?
Kas natūraliau mūsų plaučiams - ar gryno oro gūsis ar tabako dūmas?...
Tikrai reikia apie tai pagalvoti ir ... daug nefilosofuoti, nes tuo mes kartais ieškome apgaulių, kad pateisinti savo prastus įpročius.
O va jei galvoje susimaišę natūralus ir nenatūralus žodžiai, tai ir reikalingi vaistai - išmintis, valia, praktika kad šiuos žodžius vėl atstatyti į savo vietas.

Norėčiau tik pridurti, kad joga nėra mankšta ir jogos tikslas nėra sveikata (na nebent turėjai omenyje per kūną, per protą į sielą) ...

Jeigu kvėpuodamas tai jauti..., tai kažkas negerai su kvėpavimo sistema... Kvėpavimas sukurtas taip, kad mes jo patys nevaldome, jis vyksta mechaniškai (kitaip naktį būtų baisu užmigti, kad neuždustume ). Bet jei mechaniškai mes kvėpuojame neteisingai, tai reikia vėl dėti proto pastangų, kad tą mechaniką sureguliuotume... (pvz iš kvėpavimo per burną išmoktume kvėpuoti per nosį, iš kvėpavimo krūtine į kvėpavimą pilvu...)

O malonumas (turiu omenyje ilgalaikis malonumas) visada bus ten, kur bus sveikata.
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

Na kojas jau nusiplovėme , laikas prie stalo...
Kaip elgtis su maistu prie stalo?
•Valgis – viena iš reikšmingiausių žmogaus fiziologinių funkcijų. Mylėkite save – skirkite laiko sau.
•Kad labiau jaustumėte dėkingumą už maistą ant jūsų stalo ir pripildytumėte jį geros energijos, prieš valgydami pamedituokite ar pasimelskite.
•Nešvaistykite maisto – pasaulyje yra labai daug alkanų. Į indelį dėkitės tik tiek maisto, kiek jūs suvalgysite.
•Kai valgote – valgykite. Tai yra nežiūrėkite televizoriaus, kompiuterio, nekalbėkite mobiliuoju telefonu, neskaitykite, per daug neišsiblaškykite pokalbiais. Susikaupkite tik ties valgomojo maisto skoniu, kvapu ir sudėtimi. Laikantis šios taisyklės juokingai atrodo kai kurių restoranų iškabos - "Verslo pietūs", "Dalykiniai pietūs",...
•Gerai sukramtykite maistą. Virškinimas prasideda burnoje. Kiekvienam kąsniui skirkite 32 kramtomuosius judesius. Leiskite burnos virškinimo fermentams padėti jums suvirškinti maistą.
•Gerdami sultis, pieną taip pat jas „sukramtykite“. Sakoma – kietą išgerk, skystą sukramtyk.
•Valgykite nei per greitai, nei per lėtai
•Patiekalus pajuskite, įvertinkite ir mielai priimkite į savo kūną, o ne kritikuokite ar nemėkite.
•Pirmiausiai valgykite Kapha didinantį maistą – sunkų, aliejingą, keptą ar saldų (ankštiniai, grūdiniai gaminiai) maistą. Juo užpildykite 1/3 skrandžio tūrio. Paskiau valgykite Pita didinantį maistą – sūrų, rūgštų, bei skysčius. Šiuo maistu taip pat užpildykite 1/3 skrandžio tūrio. Valgymą pabaikite saldžiu, patenkinančiu mūsų jutimus, patiekalu.
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

...Ką reiškia žodis "joga" – manęs nedomina. Man svarbu gera savijauta!

Tavo teiginys, kad kvėpavimas yra sukurtas taip, kad mes jo patys nevaldome, jis vyksta mechaniškai - yra primityvus! Kvėpavimą galima lavinti kaip ir intelektą, raumenis ir t.t. Nuo kvėpavimo proceso galima patirti daug malonumo, keisti savo savijautą, emocijas... Kvėpavimas kaip ir dangus yra joks, viskas priklauso kaip tu į jį pažiūrėsi... Vieni jaučia nuo kvėpavimo proceso malonumą, kiti pragyvena be jo... Kalba eina apie papildomas galimybes, naujus malonius pojūčius. Kvėpuodamas įprastu stiliumi kaip nuo gimimo, papildomų galimybių negausi!!!
Na sieros rūgštis, mankšta..., taip pat yra jogos stereotipai

O kvėpavimas tikrai yra pakankamai primityvi, bet ... gyvybiškai svarbi funkcija. Mes galime tobulinti kvėpavimo techniką, bet, kai tik mes baigiame treniruotę, mes vėl kvėpuojame mechaniškai, gal truputį tobuliau, bet mechaniškai. Vienu metu žmogus (vyras ) gali koncentruotis tik į vieną dalyką. Tai jei mes koncentruojamės į kvėpavimą - mūsų koncentracijos, daleiskime, vairavime nėra - vairuojame automatu - galima avarija nenumatytose situacijose, jei koncentruotumės tik į vairavimą, o kvėpavimas nebūtų mechaniškas - tai uždustume n-tajamae kilometre

dėl dulkinų, prisisunkusių sunkiųjų metalų augalų prie kelio - turbūt dabar badmetis , gali tekti vieną majonezą valgyti, bet balų tai sočiai . Į sveikatą
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
Edva
Rašyti privačią žinutę

168 žinutės
( +13 / -3 )

Nataraj,
gal kartais turi info apie imbiera, jo gydomasias savybes, ajurvedos medicinoje. Teko girdeti, jog sis augalas ten daznai taikomas.
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

Nataraj,
gal kartais turi info apie imbiera, jo gydomasias savybes, ajurvedos medicinoje. Teko girdeti, jog sis augalas ten daznai taikomas.
Spausk Imbieras ir skaityk
Mūsų šeima turbūt nei dienos be jo neišsiverčia...
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

Aferistas tikslinosi ar neužteks kiekvieną kasnį kramtyti truputi mažesniu kiekiu kramtymų . Aš nežinau... parašyta 32... Bet svarbiausia kramtyti... Ir čia jau visiškai nejuokauju , nes ... pasekite kiek kartų kramtote... 2 ar 3 ar 6, o gal kas 10?
Kažkada apturėjau tokią situaciją su savo įsūniu. Patiekalas - varškės virtinukai (tinginiukai). Mes tik pradėjome valgyti, o jis ... jau baigė. tada aš jam dar porą perleidau iš savo lėkštės ir jis juos skubiai ... nurijo net nekramtęs. Dabar supratau, kodėl jam po valgio skauda pilvą..., kodėl dažnai serga, yra "apvytęs". Kad būtų įtikinamiau žmonelei, kodėl aš vaiko greižtai reikalauju kiekvieną kasnį permalti ir apseilėti burnoje, padariau eskursiją į vaiko tuštinimosi vietą, kur ... (tikiuosi dabar nevalgote prie kompo ) visi virtinukai buvo beveik tokiais pačiais gabalais išėję per kitą galą, kaip buvo praryti per burną .... Klausimas - tai kam tada valgyti, jei organizmas ne tik k1 nieko nepasisavina, bet nesuvirškintas nuodija organizmą (atsimename ama)
Tad mokinkimės sąmoningai kramtyti, kramtyti, mėgautis tuo ką valgome ir tada realiai pamaitinsime savo kūną ir nesirgsime (tiksliau mažiau sirgsime ), o ne tik prikimšime pilvą, prie rytinio laikraščio net nesupratę kaip tai atsitiko .
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

Na po savaitgalio visi turbūt esame sočiai prisivalgę, tad mums beliko sužinoti
Kaip elgtis po valgio?
•Pavalgę pasijuokite – tai padeda virškinti.
•Pakramtykite anyžiaus ar kardamono sėklų – pagerins virškinimą, atgaivins burnos ertmę.
•Po valgio 10 minučių pagulėkite ant kairiojo šono, ar pasėdėkite atsiklaupę ant blauzdų. Tuo jūs paduosite didesnį kraujo kiekį į skrandį.
•Po valgio reikia praskalauti burną, nusiplauti veidą, akis ir rankas.
•Pavalgius galima šlapintis, tačiau tuštintis geriau po 3 valandų. Todėl prieš valgį reiktų išsituštinti.
•Neišmeskite maisto likučių – atiduokite juos vargšams, gyvūnėliams, užkaskite žemėje ar įmeskite į vandenį...
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
minha
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +4 / -1 )

gyvuneliam zmoniu maistas netinka
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

gyvuneliam zmoniu maistas netinka
Mano šuo kitos nuomonės D) jis viskas - ir vegetaras ir mėsiaėdis, tik lauro lapų kol kas nevalgo ...
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
minha
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +4 / -1 )

na as tik persakiau veterinaru zodzius nes mano zveris ir priesingos nuomones
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

Nataraj :
Bet kaip aš atrodau iš šono, kai pas gydytojus nulėkęs moku pinigus, kad mane paremontuotų
Taip,gydytojas paprastai išklauso ne vien apie konkrečiai skaudančią vietą,jis dar pabendrauja su ligoniu,kad tinkamai skirti gydymą.Ir jei tu jam papasakoji,kad prieš kiekvieną valgymą plauni kojas,ar kiekvieną kąsnį kramtai 32 kartus....jis,skirdamas gydymą,atsižvelgia ir į tai.Patikėk.Man tenka girdėti tokių istorijų ir tai,kaip gydytojai į tai atsižvelgia.Perduodami ligonį kitam gydytojui,trumpai kitam tai apibūdina šalia pagrindinės diagnozės...

Tai tau Agata labai pasisekė su savo gydytoju.
Kiek man teko susidurti su medikais, tai jie ... parasačiausiai nežino, jų niekas nemokė kaip išlaikyti sveikatą, jie tik žino kaip gydyti (ir tai dar didelis klausimas, dažniausiai kuo jie gali padėti, tai diagnozuoti ligą). O jei ką ir žino, tai kalba stereotipais, patys nesuprasdami ką sako, patys nesuprasdami, kad prieš juos stovi unikalūs žmonės - kiekvienas vis kitoks. O jei dar prie gerą linkinčio gydytojo pridėsime žodelį biurokratas, tai vietoj atsakymo į klausimą ką daryti, esant vienokiems ar kitokiems sveikatos nukrypimams išgirsime - sekantis. Išimtis būna tik tada, kai jam asmeniškai duodi į leteną, tada jis pasikviečia į savo kabinetą ir nuodugniai dar kartą tave ištiria ir kartais... diagnozuoja naują sveikatos nukrypimą... Bet čia tik mano paskutinių mėnesių patirtis ...
Ir čia tame ne vien tik daktarų problemą, tai daugiau mūsų problema, kadangi mes labai dažnai nemylime savęs.
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

Nataraj :

•Pavalgius galima šlapintis, tačiau tuštintis geriau po 3 valandų. Todėl prieš valgį reiktų išsituštinti.
Na Nataraj...nežinau nė ką pasakyti...Tu taip protingai rašai ekonominiuose forumuose.Nesuprantu,kaip gali būti toks asmenybės susidvejinimas...

Aš pats žinau, kad esu susidvejinęs , nes esu svarstyklės

O, dėl tuštinimosi prieš, o ne po... kai tu valgai ar iš švarių lėkščių, ar ne?
Tai vienas atsakymas
Kitas atsakymas slypi energijose. Kai mes pavalgome iš karto po to visa mūsų energija turėtų koncentruotis ne ekonominiuose rebusuose, ne TV žiūrėjime, bet virškinime, tam ajurveda ir pataria iš karto po to pagulėti kokių 15 min ant kairio šono (taip padidėja kvėpavimas dešine šnerve ir įsijungia kairysis pusrutulis, turintis šildantį poveikį ir atsakingas už virškinimą), ar pasėdėti ant blauzdų (na kaip japonai valgo, tuo išstumiant kraują iš kojų ir daugiau jo pritekant į apatinę pilvo dalį, kas taip pat prisideda prie gersnio virškinimo), ar lėtai pavaikščioti..., o ne tuštintis, nes be švaraus indo (žarnyno) principo tuštinimasis irgi energijos vartojimas...
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

Ateikite geriau į Persų muzikos koncertą antradienį (27 d. 18:30, muzikos, teatro ir kino muziejus, Vilniaus 41), užuot apie kakojimą diskutavę. 27 d. Persų klasikinė muzika, 28 d. - Indų klasikinė muzika...
Taip, ši muzika meditacinė..., kas irgi teigiamai, satviškai, veikia mūsų sąmonę, o išmatos ... tai tas pats kaip Įmonės FA , nes jose viskas matosi - ką gerai ir ką blogai darai, kaip maitiniesi, kokie tavo įpročiai ir kas tavęs laukia...
Na bet mes šį delikatų klausimą linkę perduoti gydytojams išsiaiškinti, gaila tik kad ne kasdien .
Kaip rašo Thich Nhat Hanh savo knygoje "Ramybė su kiekvienu žingsniu" -Kiekvienoje rožėje mes galime matyti kompostą ir kiekviename komposte rožę...
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
snapas
snapas
Rašyti privačią žinutę

792 žinutės
( +81 / -54 )

Kaip rašo Thich Nhat Hanh savo knygoje "Ramybė su kiekvienu žingsniu" -Kiekvienoje rožėje mes galime matyti kompostą ir kiekviename komposte rožę...
pratęsiant temą - yra gera lietuvių liaudies patarlė, rodos apie grūdą. Dar ir surimuota gražiai
Lietuviai - nors ir nuo žagrės - bet sugeba filosofiškai žvelgti į sansarą, subtilią poetiką ir estetiką meistirškai suderindami su sveiku kaimišku humoru. Ar ne, Nataradžai?
Kuo jautis senyn, tuo ragas kietyn!

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2023 UAB All Media Digital