Zveris | Žinutės

D2 dyzelinas is Kuweito 17 Mano verslas 2010-12-08 17:09:18

 Rinkos kaina tai didmenine turejai omenyje? Iseitu, jei kokybiskas dyzelis, pradzioje reiks dar mazesne kaina duot, kad itikintum rizikuot pirkeja kokybiniu aspektu. Jei rimtai darysi, duok zinot, daug paimsiu.

NT forumas 30 Bendri klausimai 2010-08-23 13:33:57

 Naujas NT tinklapis atsirado, kiek kitoks nei kiti - profesionaliu pardaveju tinklas, susijunge keletas agenturu, apie 100 brokeriu dabar matosi. Siaip atrodo tai neblogai, zaislu prideta - rebank.lt, kam smalsu. Zemelapiu patogu naudotis, paieska geresne nei maps.lt, bet objektu dar nedaug.

bankine veikla be licenzijos 9 Bendri klausimai 2010-07-05 13:40:48

 Tai yra 100% teiseta, kol vadinasi paskola, o ne indeliu. Savokos yra apibreztos atitinkamuose teises aktuose, skolintis gali bet kuris fizinis ir juridinis asmuo. Spekuliantu tinklapyje taip pat pilna tokiu pageidavimu, todel bet kuri pagal skelbima "reikalinga paskola, siulau 20%" galima taip pat sekmingai kaltint bankine veikla. Imone gali buti pripazinta besivercianti bankine/kreditorine veikla, jei pasiskolintus pinigus perskolina ir butent is tokios veiklos uzdirba pinigus.

Kas del garantiju buvimo, tai nelinkeciau patikrinti valstybes garantijas bankuose laikomiems indeliams, viena vertus del to, kad nera aiski galimybe ir noras kompensuoti, nera tokio fondo is kurio tai butu daroma ir turime grazia rubliniu indeliu kompensavimo patirti (tenkina 15metu terminas? - apie palukanas cia aisku kalba neis), antra vertus, tiesiog nera nustatytos  kompensavimo tvarkos, o tas tiesiogiai reiskia, kad turime tik lozunga, uz kurio tuscia tuscia.

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2009-05-04 22:50:54

Plastic, atsiprašau už išsireiškimą nevalstybine kalba, bet: "nestradaj chuinioju". Jei tas tavo kolega nesiruošia į pensiją po penkių metų, tai pagal tavo pateiktus skaičius gali be problemų gaut kokius 250.000 su 3men euribor ir 2,8 marza, 80% įkeičiamo turto verte. Jei nėra bato aulas, tai komplekte su vartojimo kreditu gali paimt ir daugiau negu 100%. Kam kyla tokių problemų, prašome savo tikslius duomenis ir kontaktus man į privatą, vadybininkė jums paskambins ir sutvarkys kredito reikalus. Ir viskas visiškai nemokamai, mamos dienos proga. Tiesą sakant, palūkanos dabar imant kreditą yra mažesnės negu bumo pradžioje - o va lūkesčiai dėl savo pajamų ir ekonomikos smarkiai kitokie. Klausimas tik, ar pagristi sveiku protu, ar niekuo neparemtomis emocijomis.

Mindakas, o kokie argumentai? Ką reiškia turėtų? Čia ne planinė ekonomika, kainą nustato laisva rinka. Seimo nariai turėtų negaut atlyginimo, jie gi nesukuria jokio produkto aneigi paslaugos. Bet gauna.

"Deimantai" gali ir apskritai nieko nekainuot atskirais kataklizminiais atvejais (pvz., kadangi lietuviai kiaulės, tai kiaulių gripas turėtų pareikalaut daug aukų;)). Galetu kainuot ir tavo minėtas sumas, tik tokiu atveju tam, kad butų pageidaujančių vystyt projektus, finansavimo svertas, o atitinkamai ir rizika, turetu būt koks 90% ir tai tariant, kad palūkanos bus lygios fizinių asmenų būsto kreditų palūkanoms. Tas nėra neįmanoma ir aš žinau tokį atvejį, bet tai yra labai reta išimtis. Jokia kredito institucija nenori skolint juridiniam asmeniui, kuris vieną dieną gali imt ir bankrutuot, 90% projekto sumos - tai yra ypatingai didelė rizika.

Mes čia visi skaičiuojam pelningumus, ir įvairūs genijai siūlo užsidėt 15% pelno maržą išplėtotam projektui, tačiau užmirštam tą faktą, kad laiko skalėje daugiabučio statyba iki pridavimo valstybinei komisijai užtrunka apie 3 metus. T.y. 15%/3=5%. Na nelabai daug entuziazmo būtų už indelio dydžio pelningumą kankintis trejus metus ir rizikuot dideliais pinigais. Butas nėra mikrobangė, kurią galima parduot greitai, daug kartų prasukant investiciją, sakysime 10 kartu per metus parduot užsidedant 5%.

Jei didele dalimi finansuojamės bankų pagalba, tuomet labai ženkliai išauga kaštai, tačiau nuosavos investicijos santykinis pelningumo procentas labai padidėja. T.y. kaina vartotojui pradeda kibt dantim už strateginės vietos. Ir dar, nepamirškit mokesčių. Maža smulkmena, bet labai maloni.

Santariškių namų už 4000lt/m2 netgi be pilnos apdailos imtis statyt tiesiog nebutų ekonominės prasmės, čia nebent išsiparduot sandėlį galima, vadovaujantis "geriau negu nieko" požiūriu. Kad būtų verta statyt planuojant pardavimus tokia kaina, jie turetų būt didesnio aukštingumo, kas sumažintų kaštus.

Kaštai... Jei statybininkai vėl sutiktų dirbt už 600lt/mėn, tai būtų galima a la "santariškių namus" pardavinėt ir po 2500lt/m2 su visa apdaila. Bet statybos yra nemalonus darbas, ir savo malonumui tuo tikriausiai užsiima labai nedaug žmonių, todėl jei būtų sutinkama dirbt už aukščiau minėtą atlygį, tas tiesiogiai reikštų, kad kitose srityse mokama dar mažiau. T.y., preziumuojamam PPP lygyje vistiek butai nebūtų dalinami nemokamai.

Kas dėl bendros situacijos, na nėra tokia jau tragedija - tiesiog dar kartą suformuoti klaidingi lūkesčiai ir liumpen proletariatas bus išdurtas dar kartą, ko pasekoje vėl keiksis rodydamas kumštuką televizoriui beigi monitoriui.

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2009-04-28 09:55:55

Tai sakau gi, viskas, pradėta bankroto procedūra, paskirtas bankroto administratorius, su vystytoju nebėra apie ką kalbėt, jie apskritai nebegali tų butų parduot.

Procedūra paprasta, bus teikiami kreditoriniai reikalavimai bankroto administratoriui, tada jis teiks tvirtint teismui, teismas išsimiegos, paskelbs sprendimą, tuomet bus atliekamas turto vertinimas ir turtas parduodamas iš varžytinių, kurių čia visi taip laukia ir niekas iš laukiančių neturės pinigų jomis pasinaudot, kadangi kredito per 5 dienas nepaimsi.

Varžytinės skelbiamos pagal 80% turto vertintojų nustatytos vertės, jei turtas neparduodamas pirmose varžytinėse, tuomet 60% vertės, o jei neparduodamas ir antrose - po metų atliekamas naujas turto vertinmas ir procedūra kartojama (manau taip ir atsitiks).

Turint omeny, kad vertinimas atliekamas lyginamąja verte, o sandoriai šiuo metu iš esmės nevyksta, tai jokių stebuklų nustatant vertę nebus.

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2009-04-27 16:16:14

Bankroto administratoriaus tvirtinimu, devyniasdešimt kažkeli, čia aš savavališkai suapvalinau :)

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2009-04-27 14:49:23

To whom it may concern,
užsivertė UAB "Bukra", liko apie 100vnt butų (http://www.kalnenubutai.lt/?lan=LT), apytiksliai vasaros viduryje turėtų būt pabaigti visi kreditoriniai tvirtint ir varžytinėse paleis. Jei čia yra galinčių pirkt be kredito, vietelė visai nieko.

Investicijos i NT - Gruzija 45 NT Užsienyje 2009-04-23 08:21:38

O niekada nesvarstėt alternatyvos investicijai į NT Gruzijoje - kazino būtų ir paprasčiau, ir linksmiau, o ir perspektyvos geresnės ;)

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2009-04-07 14:02:14

Jei kaina yra 1 ir -1, tai vidurkis yra 0. Tai jei orientuojatės į vidurkį pataikote į neegzistuojantį segmentą. Kam jums tas vidurkis, genijai? Pigiausią naują butą perkant po vieną galima gaut uz 2900lt/m2. Problema tik, kad su protu nesusipykę statytojai jų jau beveik nebeturi (čia esminė dalis), o antrinė rinka dėl akivaizdžių priežasčių neturi galimybių pigintis - bankams fainiau turėt negrus, o ne minusą. Statytojai nebeturi todel, kad atiduoda su 3%, o už tiek imt pigiau negu nuomotis, ir gana stipriai. Imant daugiau (10-20), kaina reguliuojasi iki -500lt/m2. Kadangi absoliuti dauguma naujos statybos imta su kreditu, dažnai viršijančiu būsto vertę, tai antrinė naujų butų rinka nepajėgi krist daugiau, nepaisant to, kiek drėbsis ekonomika - komerciniai bankai skolų tikrai nenurašinės. Tai ir galit laikyt dugnu.

IVL1L - "Invalda" 4145 Akcijų birža 2009-04-01 09:25:14

Turint omenyje, kad šiandien balandžio 1-oji, laikantis geriausių tradicijų, dar Gedimino pilį turėtų parduot ;)
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital