Ar teisingai pasirinkau pensijų fondą?

zilwis | 2009-09-06 11:46 | perskaitė: 910
Ar teisingai pasirinkau pensijų fondą? Sveiki, Jau esu rašęs ankščiau apie II pakopos kaupime taikomus mokesčius. Neseniai gavau palyginamąją lentelę kurioje aiškiai išdėstyta kokio dydž

Sveiki,

Jau esu rašęs ankščiau apie II pakopos kaupime taikomus mokesčius. Neseniai gavau palyginamąją lentelę kurioje aiškiai išdėstyta kokio dydžio administracinius mokesčius taiko Lietuvos pensijinių fondų bendrovės. Pasižiūrėję galite palyginti kokius mokesčius mokate savo turimame fonde.
Noriu priminti, kad pensijų fondo kompaniją galite keisti, t.y. pereiti į kitą bendrovę. Tai galite padaryti jei jūsų pensijų fondo sutartis yra sudaryta ne veliau nei 2005 metais, kitaip tariant po pasirašymo turi būti praėję 3 metai. Išeinant iš fondo gali būti taikomas išėjimo mokestis, jis negali būti didesnis nei 0,2 % nuo esamos pinigų sumos fonde. Lentelėje galite matyti kurios bendrovės išėjimo mokesčio netaiko ("Invalda" ir "MP Pension Funds").
Taigi pasižiūrėkite ar nepermokate už fondo valdymą.
Apie tai kaip pasirinkti tinkamo rizikingumo fondą pagal savo amžių ir poreikius parašysiu kitą kartą. Jei turite klausimų susijusių su pensijų fondų keitimais, kokią bendrovę pasirinkti ir kokia perėjimo procedūra tiesiog parašykite man.

Sėkmės!

KomentaraiPrivatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital